9652 відвідувача онлайн

МАУ скасовує через коронавірус близько 2000 рейсів

МАУ скасовує через коронавірус близько 2000 рейсів

Компанія "Міжнародні авіалінії" через введення деякими країнами обмежень на в'їзд скасує близько 2000 запланованих на весну рейсів.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу авіакомпанії.

"МАУ продовжувати забезпечувати повітряне сполучення між країнами і континентами і одночасно балансувати потреби пасажирів з експлуатаційними проблемами, які виникли через обмеження на в'їзд, введених низкою країн. Саме тому навесні 2020 року скасовано близько 2000 рейсів", - сказано в повідомленні.

Пасажирам рекомендують стежити за правилами в'їзду в країни, в які вони направляються, і за кілька днів до вильоту перевіряти статус своїх рейсів.

"Будь ласка, зверніть увагу, що обмеження можуть вводитися і зніматися в стислі терміни", - зауважили в авіакомпанії.

У МАУ зазначили, що їхній контакт-центр зараз перевантажений, і пасажирам доводиться довго чекати відповіді оператора. Компанія обіцяє інформувати про будь-які зміни в розкладі та зв'язуватися з пасажирами, які залишили під час бронювання свої прямі контакти.

Топ коментарі
+11
Хорошая новость - у президента коронавирус

Плохая - у президента бразилии
показати весь коментар
12.03.2020 20:24 Відповісти
+9
уже работают над соответствующим документом
показати весь коментар
12.03.2020 20:30 Відповісти
+7
надо бы из бюджета возместить убытки Игоря Валерьича.

Он же не виноват, если разобраться
показати весь коментар
12.03.2020 20:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
надо бы из бюджета возместить убытки Игоря Валерьича.

Он же не виноват, если разобраться
показати весь коментар
12.03.2020 20:21 Відповісти
уже работают над соответствующим документом
показати весь коментар
12.03.2020 20:30 Відповісти
Найкращий комент в темі. Аплодую стоячи!
показати весь коментар
12.03.2020 20:51 Відповісти
И будет просить требовать компенсацию у государства!
показати весь коментар
12.03.2020 20:21 Відповісти
Хорошая новость - у президента коронавирус

Плохая - у президента бразилии
показати весь коментар
12.03.2020 20:24 Відповісти
не у президента, а у его помощника молдаванина
показати весь коментар
12.03.2020 20:29 Відповісти
Президент Бразилии Жаир Болсонару @jairbolsonaro дал положительный тест на вирус COVID-19. (c)

Но пока официального подтверждения нет
показати весь коментар
12.03.2020 20:34 Відповісти
poco a poco, paso a paso...
nos fuimos alejando
показати весь коментар
12.03.2020 20:38 Відповісти
я бразильского не знаю и поэтому хочу сразу, а не шаг за шагом
показати весь коментар
12.03.2020 20:42 Відповісти
этак беня скоро по миру пойдет по нитке собирать
показати весь коментар
12.03.2020 20:34 Відповісти
ДА БЫЛО БЫ ТАК КАК ТЫ ГОВОРИШЬ, Я БЫ ТЕБЕ В ПРЕЗИДЕНТЫ ПОМОГ БЫ ВЫДВИГАТЬСЯ, принципиально писал с заглавных, что бы Грышкины мечты сбылись
показати весь коментар
12.03.2020 20:45 Відповісти
а ведь размовляют. шо мрии сбываются
показати весь коментар
12.03.2020 20:48 Відповісти
О! Напиши мне с заглавных, чтобы Гвинета Пелтровна ко мне на неделе заглянула...
показати весь коментар
12.03.2020 20:48 Відповісти
Слушай ,а чего он такой плохой, ну так как его спамят форумчане , ну я тут точно не причём, просто юмор и не больше
показати весь коментар
12.03.2020 21:02 Відповісти
та я не знаю... спамят и спамят...
показати весь коментар
12.03.2020 21:23 Відповісти
фбр выдало ордер на арест каламойского за присвоение денег вкладчиков приватбанка.
показати весь коментар
13.03.2020 00:06 Відповісти