10767 відвідувачів онлайн

"Слуга народу" Чернєв засудив Сивохо за "внутрішній конфлікт"

"Слуга народу" Чернєв засудив Сивохо за "внутрішній конфлікт"

Народний депутат України з фракції "Слуга народу" Єгор Чернєв розкритикував слова радника секретаря РНБО Сергія Сивохо про те, що війна "це великі гроші".

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Чернєв зазначив: "Та ні, Сергей Сивохо, я війни не хочу, і на ній не заробляв, пішовши в АТО добровольцем. Крім крові, горя і сліз на тій війні я не бачив нічого іншого. Я хочу миру.

Але миру не хоче наш ворог. Тому я готовий у разі необхідності знову взяти до рук зброю. Бо, як і тисячі моїх побратимів, чітко бачив, з ким ми воюємо. Це були не "шахтарі і трактористи", а кадрові російські військові та добровольці і найсучасніше російське озброєння".

Він продовжив: "Я не підтримую радикальний випад Нацкорпусу. Але ще менше я підтримую вас, людей з гнучкими спинами, які бояться власної тіні і готові плазувати перед ворогом, аби не накликати на себе його гнів.

На щастя, не всі бояться. І ми не дозволимо публічно зраджувати принципи та цінності, заради яких гинули наші друзі".

"Навіть не думайте про те, щоб підмінити поняття та назвати агресію Росії проти України нашим внутрішнім конфліктом. Доля боягузів, зазвичай, дуже ганебна", - резюмував Чернєв. 

Слуга народу Чернєв засудив Сивохо за внутрішній конфлікт 01

Нагадаємо, Сивохо побили під час презентації Національної платформи примирення: "Яке ти, ватний клоун, маєш право говорити про примирення". Сам Сивохо під час презентації заявив: "Конфлікт не лише на Донбасі - бурштинова республіка на Волині, гранітна в Житомирській області, є проблеми на Закарпатті". Разом із тим, поліція затримала 15 осіб, причетних до зриву презентації Сивохо платформи примирення.

Топ коментарі
+66
"Слуга народу" Чернєв засудив Сивохо за "внутрішній конфлікт" - Цензор.НЕТ 8897
показати весь коментар
12.03.2020 22:08 Відповісти
+57
"Слуга народа" Чернев осудил Сивохо за "внутренний конфликт" - Цензор.НЕТ 3520
показати весь коментар
12.03.2020 21:49 Відповісти
+52
Член РНБО...теє...нічого не тримає.(І ноги теж).
"Слуга народу" Чернєв засудив Сивохо за "внутрішній конфлікт" - Цензор.НЕТ 4410
показати весь коментар
12.03.2020 22:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
який президент . таки в нього і советнікі...запроданці..шо один шо другий.
показати весь коментар
13.03.2020 11:01 Відповісти
Сивоха должен примириться с нацкорпусом и не устраивать провокации, исходя из его политики.
показати весь коментар
13.03.2020 11:08 Відповісти
Він виконує завдання з РФ та створює інформаційний привід...Тепер російська пропаганда та дипломати стануть всюди нести ахінею про внутрішній конфлікт та громадянську війну....посилаючись на заяви цього лайна...і стануть патякати що в українському уряді є "яструби" а є "миротворці"...це стара тактика і стратегія...нічого нового. СБУ повинна жорстко реагувати на таки дії
показати весь коментар
13.03.2020 11:46 Відповісти
100% и это очень странно СОВПАДАЕТ с визитом ОПЗЖ...Не находите?
показати весь коментар
13.03.2020 14:00 Відповісти
це не співпадіння а дії за єдиним планом окупантів
показати весь коментар
13.03.2020 15:24 Відповісти
А почему все претензии к Сивохо? Он друг президента, его назначил президент, которого не смущала сивохина ватность. У нашего президента все знакомые и друзья ватники или полуватники, патриотов нет ни одного. Так кого надо бить?
показати весь коментар
13.03.2020 11:26 Відповісти
ПРАВДУ говоришь...Только през такой серливый....что пугать-значит убить...
показати весь коментар
13.03.2020 13:59 Відповісти
ПреЗЕденту было очень жаль, что его дружочек сивуха просрал выборы в ВР и не вошел в команду грабителей страны ,как другой его друг юзик, потому с барского зеленого плеча была пожалована ну хоть какая-то должность..... Этого писюаниста вообще не беспокоит чья-либо ватность как таковая, ни главы своей администрации и начальника СБУ ни главы вр ни состава РНБО, эта гнида ,вообще из породы людей, которых кроме бабла ни хера не беспокоит в принципе. Так что отстутствие беспокойства чьей либо ватностью у актеришки играющего роль нашего президента не самая большая наша проблема. Нас куда больше должны волновать отсутствие хребта, яиц и мозгов
показати весь коментар
13.03.2020 12:21 Відповісти
Сивохо - подонок. Вопрос один - что он делает в парламенте?
показати весь коментар
13.03.2020 12:44 Відповісти
През собрал СЕБЕ ПОДОБНЫХ по суждениям...И ЭТО печально
показати весь коментар
13.03.2020 13:58 Відповісти
Кем сивохо видит себя
"Слуга народу" Чернєв засудив Сивохо за "внутрішній конфлікт" - Цензор.НЕТ 2511
показати весь коментар
13.03.2020 12:46 Відповісти
Ну что тут скажешь...Сивохо- гнус и говнюк. Жаль, что его повергли ниц, а кровяшку не пустили. Очень жаль. А депутат- порядочный парень. Надо, на фронт все пойдём и не остановимся, пока не раздавим Путина.
показати весь коментар
13.03.2020 13:08 Відповісти
а что делать с помощниками Путина в Раде и на Банковой? c сектой СЛУГ НАРОДА и клоуном-през иком?
73%-ЗЕДЕБИЛЫ их будут спасать
показати весь коментар
13.03.2020 13:13 Відповісти
Среди "зеленых" еще и нормальные есть!
показати весь коментар
13.03.2020 13:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2