3972 відвідувача онлайн

Фонд соцстрахування розглядає питання оплати лікарняних під час карантину, - головний санлікар Ляшко

Фонд соцстрахування розглядає питання оплати лікарняних під час карантину, - головний санлікар Ляшко

Питання відкриття і оплати лікарняних під час карантину обробляє Фонд соціального страхування.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі одного з українських каналів.

"Сьогодні закон про загальне обов'язкове державне та соціальне страхування передбачає виплату лікарняного в разі введення карантину на загальнонаціональному рівні. Ми працюємо з фондом соціального страхування ... Зараз фонд соціального страхування дасть роз'яснення, оскільки він компетентний у цьому", - сказав Ляшко.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, у Радомишлі Житомирської області з коронавірусом госпіталізували 70-річну жінку, яка повернулася з Польщі.

Топ коментарі
+4
Фонд соцстрахования рассматривает вопрос оплаты больничных во время карантина, - главный санврач Ляшко - Цензор.НЕТ 565
показати весь коментар
13.03.2020 07:35 Відповісти
+2
уже и больничные отменить хотят? когда они уже нажрутся!
показати весь коментар
13.03.2020 07:30 Відповісти
+2
Где вы это прочитали?
показати весь коментар
13.03.2020 07:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
денег может не хватить в этом фонде на такое количество больничных
показати весь коментар
13.03.2020 07:23 Відповісти
Проснулись сиволапые. Наконец дошло, с чего нужно начинать. Зебилы мля...
показати весь коментар
13.03.2020 07:30 Відповісти
уже и больничные отменить хотят? когда они уже нажрутся!
показати весь коментар
13.03.2020 07:30 Відповісти
Где вы это прочитали?
показати весь коментар
13.03.2020 07:33 Відповісти
Все равно в статье зрада зрадная!!!
показати весь коментар
13.03.2020 07:37 Відповісти
как это понять?
Вопрос открытия и оплаты больничных во время карантина обрабатывает Фонд социального страхования.

вчера у меня не взяли больничный, надо еще принести кучу дополнительных бумажек! хотя в компьютере все есть! и я больной должен их собирать, хотя больничный еще продлен!
показати весь коментар
13.03.2020 07:54 Відповісти
Министр здравоохранения Илья Емец на заседании комитета Верховной Рады по вопросам здоровья нации заявил, что в Украине от коронавируса "умрут все пенсионеры".
https://bykvu.com/ru/bukvy/glava-moz-zajavil-chto-ot-koronavirusa-umrut-vse-pensionery/ Глава МОЗ заявил, что от коронавируса «умрут все пенсионеры»
показати весь коментар
14.03.2020 05:48 Відповісти
Фонд соцстрахования рассматривает вопрос оплаты больничных во время карантина, - главный санврач Ляшко - Цензор.НЕТ 565
показати весь коментар
13.03.2020 07:35 Відповісти
В Украине на данный момент 3 случая заражения
показати весь коментар
13.03.2020 07:50 Відповісти
Боюсь, цифирку можно смело увеличивать....
показати весь коментар
13.03.2020 07:54 Відповісти
пока я пишу об официальной цифре обнаруженных носителей... ну каждый просочившийся зараженный/ая - примерно + 200 человек в день.
показати весь коментар
13.03.2020 07:59 Відповісти
Кому потрібні повідомлення, що Фонд соцстраху "розглядає питання", чи, "...зараз дасть роз"яснення з приводу..." ? Людям треба сказати конкретно яке рішення прийнято, що буде з оплатою.
Ця коМАНДА не володіє ситуацією, брякає, аби хоч щось брякнути...
показати весь коментар
13.03.2020 08:00 Відповісти
Освободите от налогов малый бизнес и СПД , пусть сидят дома и не разносят вирус
показати весь коментар
13.03.2020 08:00 Відповісти
Освободить от налогов на период объявленной эпидемии - это нормальная практика
показати весь коментар
13.03.2020 08:01 Відповісти
только не у нас, к сожалению
показати весь коментар
13.03.2020 08:48 Відповісти
Знаємо ми, як ваш ср@ний соц-трах "виплачує" лікарняні. Перші 5 днів тимчасової втрати працездатності відшкодовує роботодавець. Наступні - трах-соц. Через кілька місяців після одужання.
показати весь коментар
13.03.2020 08:03 Відповісти
Зеленое стадо начинает пытаться думать только после того как дубиной по лбу получит...до этого их мыслительные процессы заблокированы...
показати весь коментар
13.03.2020 08:03 Відповісти
Це для тих хто працює офіційно. А хто працює без оформлення?
показати весь коментар
13.03.2020 08:46 Відповісти
больше умрет-меньше больничных.... чо думать???
показати весь коментар
13.03.2020 08:47 Відповісти
А похоронные?