9946 відвідувачів онлайн
7 093 63

У Києві встановлять пам'ятник Петлюрі, - Дробович

У Києві встановлять пам'ятник Петлюрі, - Дробович

Глава Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович повідомив, що пам'ятник главі Директорії Української Народної Республіки, головному отаману Військ і флоту УНР Симону Петлюрі таки буде встановлено в Києві.

"Судячи з документів, які туди-сюди снують роками, хоч це і довга історія, але мені здається, що вона рухається до завершення, і має бути пам'ятник Петлюрі", - сказав Дробович в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Водночас голова Інституту нацпам'яті не назвав, в які терміни цей проєкт може бути реалізовано.

"Симон Петлюра - один із видатних діячів української державності. Українці мають право ставити пам'ятники тому, хто відповідає їхнім інтересам і уявленням про мораль, естетику тощо. Симон Петлюра - один із тих людей, яким логічно та доцільно ставити пам'ятник. Це навіть не питання героїзації. Петлюра та інші люди, які в 1917-1921 роках створювали Українську державу, - це люди, які забезпечили нас усвідомленням державності щонайменше у столітній тривалості. Це дуже важлива історія", - додав Дробович.

Він також наголосив, що з цього питання в суспільстві є консенсус, "тому пам'ятник йому вже назрів". "Є мурал Петлюри в Києві, це говорить про те, що народ уже визначився", - констатував Дробович.

Топ коментарі
+21
за то что для строительства этого государства он сделал на много больше чем например ты
показати весь коментар
13.03.2020 10:30 Відповісти
+20
Щаз Дубинский, Рабинович и Бужанский на говно изойдут.
"Фошызм нипрайдёт!"
показати весь коментар
13.03.2020 10:31 Відповісти
+17
В Киеве установят памятник Петлюре, - Дробович - Цензор.НЕТ 463
показати весь коментар
13.03.2020 10:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Киеве установят памятник Петлюре, - Дробович - Цензор.НЕТ 463
показати весь коментар
13.03.2020 10:26 Відповісти
За що йому ставити пам'ятник? За те, що не збудував Українську державу?
показати весь коментар
13.03.2020 10:27 Відповісти
Можна подумати що Щорси з Жуковими збудували.
показати весь коментар
13.03.2020 10:29 Відповісти
не . у них как раз получилось . но ну его нах то что получилось
показати весь коментар
13.03.2020 10:32 Відповісти
за то что для строительства этого государства он сделал на много больше чем например ты
показати весь коментар
13.03.2020 10:30 Відповісти
За те що вбивав кацапобільшовиків...., але сили були не рівні...., червона чума (комунякокацапи) і ляхи (поляки) і свої комуняки...
показати весь коментар
13.03.2020 10:38 Відповісти
а что для Украины хорошего и полезного жуков, лумумба который патрис, бажов который сказочник!?
показати весь коментар
13.03.2020 10:42 Відповісти
Якраз Петлюра і збудував, а вухасті, які вірять побрехенькам, її розвалили. Повірили щирим українцям і москалям, що мали дати їм же їхню землю і уявні заводи, яких тоді в Україні було мало. Я уявляю, як йому тоді було важко, дивлячись скільки нечисті і ворогів зараз.
показати весь коментар
13.03.2020 10:43 Відповісти
За те що зі зброєю в руках боровся за Українську державу. А ти все ждеш, коли для тебе хтось збудує державу.
показати весь коментар
13.03.2020 11:31 Відповісти
Государство было, просто кучерявый гешефтмахер просрал все
показати весь коментар
13.03.2020 12:13 Відповісти
Важке завдання для роспропаганди - визначити ким був Петлюра хвашистом чи біндерівцем.
показати весь коментар
13.03.2020 10:28 Відповісти
Ага, Петлюра, який був при владі до появи фашизму і коли Бандера був ще школярем))
показати весь коментар
13.03.2020 10:29 Відповісти
Думаешь они станут заморачиваться в датах? Ини же называют красно-черный флаг, флагом бендеровцев, хотя ето флаг еще украинского козачества
показати весь коментар
13.03.2020 11:44 Відповісти
штамп для Петлюры у русни уже давно готов: "пещерный антисемит"
показати весь коментар
13.03.2020 10:33 Відповісти
Це при тому, що у уряді Петлюри було окреме єврейське міністерство - такого міністерства тоді не було в жодній країні світу!
показати весь коментар
13.03.2020 10:38 Відповісти
.. і при тому, що білогвардійці самі ініціювали єврейські погроми в Україні... але ж Гебєльсовщина постановила - Петлюра "печерний антисеміт"
показати весь коментар
13.03.2020 10:49 Відповісти
Чекаємо незабаром почнеться!
В Киеве установят памятник Петлюре, - Дробович - Цензор.НЕТ 7837
показати весь коментар
13.03.2020 10:29 Відповісти
Дрибович прозрел ?..
показати весь коментар
13.03.2020 10:29 Відповісти
Рекомендую подивитися фільм "Таємний щоденник Симона Петлюри" - там показано, як совєти із Петлюри (який мав центристські погляди і навіть з ухилом уліво) ліпили фашиста і організатора єврейських погромів...
показати весь коментар
13.03.2020 10:31 Відповісти
Разумеется, дневник потому и тайный, что кроме шароварников его никто не видел. А Петлюра не делал погромов - наоборот построил три синагоги и стал праведником мира
показати весь коментар
13.03.2020 12:16 Відповісти
как там пагодка в Ольгино, *****?
показати весь коментар
13.03.2020 12:46 Відповісти
Москалику, іди методичку обновляй! Твоє утворення не дозволяє тобі знати простий факт - у уряді Петлюри було міністерство з питань євреїв і очолював його міністр-єврей...
показати весь коментар
13.03.2020 17:26 Відповісти
І більше в моєму пості нічого не здивувало? Москалику, чо ти встидаєшся свого триколора і пишеш під петлюрівським стягом?))
показати весь коментар
13.03.2020 17:55 Відповісти
У тебя с головой что-то. Где ты видел петлюровский флаг? А ты почему с фейка пишешь? Ссышь своего настоящего имени, патриот?
показати весь коментар
13.03.2020 21:21 Відповісти
Москалику, ти пишеш під українським прапором і з гугль-транслейтом!
показати весь коментар
13.03.2020 21:26 Відповісти
Ты еще и поехавший. Где ты транслейт видишь, убогий?
показати весь коментар
13.03.2020 21:58 Відповісти
Щаз Дубинский, Рабинович и Бужанский на говно изойдут.
"Фошызм нипрайдёт!"
показати весь коментар
13.03.2020 10:31 Відповісти
Сивоха . как сменит трусы . тоже подключится
показати весь коментар
13.03.2020 10:33 Відповісти
значит нужно ставить как можно скорей.
показати весь коментар
13.03.2020 10:56 Відповісти
установят/ Дробович освоил испанский.Ответом на вопрос Когда? лучше всего подходит испанское слово «маньяна» - «завтра». Произнося это слово, испанец может подразумевать вовсе не завтрашний день, а «потом», «когда-нибудь», а то и вовсе «никогда». Понять, что имел в виду собеседник в конкретный момент, практически невозможно.
показати весь коментар
13.03.2020 10:32 Відповісти
Євреї перестали вірити у байки про єврейські погроми, які нібито дозволив Симон Петлюра? Ця тема була дуже популярна у совіцькому союзі. Єврей Шварцбад, який убив Симона Васильовича, свій вчинок виправдовував саме цією байкою.
показати весь коментар
13.03.2020 10:33 Відповісти
Петлюра тянул Украину в Рашку ..если что ну кто историю 10 класс не учил
показати весь коментар
13.03.2020 10:35 Відповісти
Млять, да они ВСЕ - и Винниченко, и Грушевский, и магнаты-сахарозаводчики, ориентированные на рынок Московии - все "тянули" Украину в "федерацию с Россией".
показати весь коментар
13.03.2020 10:38 Відповісти
У мене червоний диплом істфаку - не тягнув він у Рашку, він якраз (на відміну від Грушевського і Винниченка), навпаки, єдиний формував армію і розумів, що з москалями треба воювати, а не домовлятися.
А от помилкою Петлюри був ухил в соціалізм - він теж повівся на гасла типу "землю- селянам" і тд... А з російського рабства в 1918-1920 вирвалися ЛИШЕ ті держави, де лідери вибрали правий курс - Маннергейм, Пілсудський чи прибалти відкинули ліві ідеї та зробили ставку на націоналізм та крупний бізнес. У нас правих ідей дотримувалися Коновалець і Міхновський, а на великий бізнес орієнтувався Скоропадський...
показати весь коментар
13.03.2020 10:43 Відповісти
Ще Болбочан був, але його петлюра розстріляв через особистий конфлікт. А Болбочан цілком міг стати нашим Маннергеймом, людина на початку 1918 звільнила Крим від комуняк!
показати весь коментар
13.03.2020 10:47 Відповісти
я учил . не правда это . правильно писать не решались на полный разрыв с Москвой . и это был не Петлюра а Центральная Рада в целом . в которой Симон был не самым главным а вроде министра обороны
показати весь коментар
13.03.2020 11:15 Відповісти
Это ты бред написал. Или кремлядскую пропаганду.
Нац универ Шевченко, ист фак., кафедра "Истории славян". 2009г выпуска...
показати весь коментар
13.03.2020 12:04 Відповісти
установят памятник Петлюре/ Рабинович, сколько будет дважды два? А сколько вам надо? / Исторический и культурный продукт в Украине должен создаваться и на русском языке, - Дробович.
показати весь коментар
13.03.2020 10:39 Відповісти
"урок математики в еврейской школе:
- Изя, сколько будет дважды два?
- А мы покупаем, или продаем?"
показати весь коментар
13.03.2020 10:42 Відповісти
Давно это надо было сделать! И Бандере тоже надо как во Львове.
показати весь коментар
13.03.2020 10:57 Відповісти
Нарешті!
показати весь коментар
13.03.2020 11:05 Відповісти
Симон Петлюра видатний борець за незалежність України! Пам'ять про нього і без пам'ятників живе не тільки в народі України, а й в московській орді, з якою він самовіддано боровся. Звичайно пам'ятники С. Петлюрі повинні бути встановлені, причому не тільки в Києві, а й в тих містах України, де він здобував особливо значущі перемоги над більшовицькою чумою!
показати весь коментар
13.03.2020 11:13 Відповісти
Пам'ятник, у першу чергу повинен буди встановлений Генералу ПАВЛУ СКОРОПАДСЬКОМУ.
Київські гниди московських вошей соціалісти - популісти Пєтлюра і Віннічєнко, вчинили заколот проти «українського Маннергейма», Генерала Павла Скоропадського.
Слово Історії :
http://www.global-analityk.com/історія/гетьман-скоропадський-і-федерація-ук/
«Павло Петрович Скоропадський… Напевно, не було в історії України правителя більш оббреханого, ніж він [Вам нічого не нагадує?].. Це, напевно, унікальний випадок: гетьмана Павла ненавиділи практично всі його *********…[Вам нічого не нагадує?].... Для соціалістів він був царським генералом і «паном». Для прихильників Російської імперії - зрадником і сепаратистом. Для більшовиків - генералом, який зупинив їхній наступ на Київ у листопаді 1917 року, [Вам нічого не нагадує? Порошенко...ні?] і класовим ворогом [Вам нічого не нагадує? Порошенко...ні?] ...З проголошенням Скоропадським «Грамоти про федерацію» генерал Денікін, відповідно, змушений був миритися з Україною як з реальністю. Гетьман, на відміну від нього, уже мав під контролем територію, на якій не велася громадянська війна, працювала промисловість і здійснювалася власна зовнішня політика. Добровольцям [денікінцям, россіянам] ж усе це ще належало створити. За таких обставин ймовірність входження України до складу Росії на правах підлеглого чи сателіта була майже нульовою. Якраз навпаки: Україна, зігравши основоположну роль у відродженні Росії та ліквідації більшовиків, мала б всі шанси стати ядром майбутньої конфедерації народів Східної Європи на зразок давньої Київської Русі.»
показати весь коментар
13.03.2020 11:13 Відповісти
І Скоропатський і Петлюра були в першу чергу патріотами України,а вірити денікіну це те саме що путіну обидва російські шовіністи.А що до лівих і правих ,то в скандинавських країнах майже завжди при владі ліві ,саме гірше як зараз в нас черговий олігархічний проект де кучка євреїв олігархів і татарин всім заправляють і завжди виграють ,а Україна бідніє і деградує .
показати весь коментар
13.03.2020 13:43 Відповісти
Ну нарешті, ато лише російським окупантам скільки монументів ще стоїть: кацабу монголоїду петру 1, шльондрі Катерині, цариці московській....
показати весь коментар
13.03.2020 11:17 Відповісти
Бачиш Антошка, можеш, коли хочеш.
показати весь коментар
13.03.2020 11:27 Відповісти
Що кацапе, "бояри" випив, а до туалету на вулиці не добіг?
показати весь коментар
13.03.2020 11:37 Відповісти
только вот "не создавали украинское государство", а возрождали. Создавали его - князья киевские, много столетий назад...
показати весь коментар
13.03.2020 12:01 Відповісти
Физиономия у Семена Петлюры и так с прошидью, а тут ещё и Дробович за него заступается.
Для одних он Сымон, а для своих - Сэмэн.
показати весь коментар
13.03.2020 12:18 Відповісти
а тобі яка ріжниця?
у нас що Семен, що Симон - одно. Ми хазарів пам"ятаємо, не згірш викингів.
І пам"ятаємо, як кому в Рассейской імперії доврдилося в "зоне оседлости". всі тоді рвалися в Україну, бо знали, що там "добрий народ".

Тож не випендрюйся.
показати весь коментар
13.03.2020 13:08 Відповісти
"...у нас що Семен, що Симон - одно. Ми хазарів пам"ятаємо...", - у кого це "у нас" ?
У нас, "обраних", що імітують то українців, то неукраїнців, залежно від ситуації ?
Рвались в Україну, щоб учинити на подяку за доброту доброму народу Голодомор ?
показати весь коментар
13.03.2020 14:29 Відповісти
В каждый город , перед горисполкомом( где Членин стоял ) поставить СА Бандеру .
показати весь коментар
13.03.2020 12:25 Відповісти
Давно пора быть памятнику С.Петлюре,а заодно и прах его перезахоронить на Родине.Великий патриот Земли Украинской был!
показати весь коментар
13.03.2020 12:43 Відповісти
ты, видно, немного подслеповато читал. пришествие варваров - это было когда большевицкыэ-муравйовскии бандиты окупировали Київ. Ненадолго, правда, но перебили тут пару сотен людей, в основном "интеллигентного вида".
А де там у той час перезнаходився Михаїл Афанасьович? -

Та ладно...
показати весь коментар
13.03.2020 13:24 Відповісти
Пам"ятник Симону Петлюрі поставити на Майдані Незалежності.
Там, де колись стояло оте совкове "собрание сочинений" з ленина-кагебіста-колхозника-пролетария з дробовиками.

Поставте там нарешті справжній шрандарт і прапор Героя України! І навкруг чи поряд таких, як він, врівень із Симоном - від хлопців, які їхали з Київа на Бахмач, захищати Батьківщину від чергової кацапстанської навали у 1918 році до Героїв Небесної Сотні, що з голими руками йшли на штум прокацапської влади у 2014 році і тих Героїв, хто з Майдану поїхав захищати Лугань і Донбас - наші козацькі землі, і тих Героїв, хто зараз стоять в окопах, як Ангели Небесні.

Можна, звісно, і щось краще придумати.
Тільки не "креативну" фігню "творчих дурбеликів, котрі Симона Петлюру знають лиш "по фамілії",- як і ті нещасні кримсько-донбесские бабушки-старушки, у яких від однї лиш згадки про Євгена Коновальця чи Степана Бандеру стається полное недержание - всього: слюни, словесной дистерии і содержимого старосовкового кишечника.
показати весь коментар
13.03.2020 12:54 Відповісти
Для початку потрібен ще один Майдан... ситуація розвивається стрімко.
показати весь коментар
13.03.2020 15:48 Відповісти
З метою економії коштів пропоную переробити пам'ятник Щорсу на пам'ятник Петлюрі. Він якраз знаходиться біля вулиці Петлюри. Потрібне лише невеличке рихтування обличчя та зміна напису.
показати весь коментар
14.03.2020 02:39 Відповісти
Правильно, в Киеве есть ул. Петлюры, на углу Щорс стоит на коне.
Ему только усы-бороду спилить, чуть лицо подрихтовать и "Петлюра" написать.
показати весь коментар
14.03.2020 04:00 Відповісти
Исходя из движения зекоманды памятник будет где-нибудь на Троещине.
показати весь коментар
16.03.2020 13:28 Відповісти