10292 відвідувача онлайн

Коронавірус діагностували у "дівчини Бонда" українського походження Куриленко

Українська і французька актриса та модель Ольга Куриленко заразилася новим коронавірусом.

Про це вона повідомила в Instagram, передає Цензор.НЕТ.

"Сиджу в ізоляції вдома з діагнозом коронавірус. Вже майже тиждень хворію. Температура і слабкість - мої головні симптоми. Будьте обережні і сприймайте це серйозно", - написала вона.

Коронавірус діагностували у дівчини Бонда українського походження Куриленко 01

Як пише hromadske, Ольга Куриленко народилася в Бердянську, в 16 років вона виїхала в Париж, де працювала моделлю. Потім вона почала зніматися в кіно. Найвідоміші фільми з Куриленко - "Квант милосердя" (зіграла дівчину Джеймса Бонда), "Облівіон", "Хітмен", "Макс Пейн", "Агент Джонні Інгліш: Нова місія".

Випадок Куриленко став одинадцятим випадком зараження українців. Так, четверо були заражені на лайнері Diamond Princess, дві українки - в Італії, одна з яких померла, а також три випадки зафіксовано всередині України - пенсіонерка з Житомирщини померла. Крім цього, МЗС повідомляло про одного інфікованого дипломата.

Топ коментарі
+9
Эта Куриленко утверждает что русские и украинцы адиннарот и мышибратья.
показати весь коментар
16.03.2020 04:42 Відповісти
+9
Нарит беспросветно туп и жаден до халявы. Будет выгребать
показати весь коментар
16.03.2020 09:05 Відповісти
+8
вирусяку - на кремляку!
показати весь коментар
16.03.2020 04:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
походу, это уже какой-то флешмоб...
показати весь коментар
16.03.2020 02:21 Відповісти
Пандемия.
показати весь коментар
16.03.2020 02:37 Відповісти
Это уже начинает напоминать цирк...
Я тоже за деньги могу так рекламировать "ужасный коронавирусЪ"
показати весь коментар
16.03.2020 05:53 Відповісти
Це вже якась акція,чи флешмоб,як раніше було обливання водою.Та й вона ним просто хворіє і перехворіє.як грипом.Для молодих він не дуже страшний.
показати весь коментар
16.03.2020 02:30 Відповісти
Та не така вже й молода вона, стаж на українську пенсію (35р.) вже не витягне...
показати весь коментар
16.03.2020 06:43 Відповісти
Коротше кажучи,під цей шумок,Україна отримає дефолт.Такого шансу,навіть олігархи не могли собі уявити.
показати весь коментар
16.03.2020 02:31 Відповісти
Как раз наоборот. Под шумок не выйдет.
показати весь коментар
16.03.2020 02:41 Відповісти
https://censor.net/user/457284 Як раз все можна списати на вірус.Так що під шумок вийде.
показати весь коментар
16.03.2020 02:44 Відповісти
15.03.20
Последняя глобальная статистика

Коэффициент выживания: 30,36%

Коэффициент смертности: 3,84%

Коэффициент восстановления: 45,28%

Случаи: 169,208

Смертей: 6499

Восстановлено: 76 618
показати весь коментар
16.03.2020 02:37 Відповісти
вирусяку - на кремляку!
показати весь коментар
16.03.2020 04:26 Відповісти
Коэффициент выживания ???
показати весь коментар
16.03.2020 05:00 Відповісти
Коэффициенты в процентах не выражаются. И что это за процент выживания?
показати весь коментар
16.03.2020 06:41 Відповісти
бред какой-то. почитай для начала, что такое коэффициент.
показати весь коментар
16.03.2020 08:18 Відповісти
Эта Куриленко утверждает что русские и украинцы адиннарот и мышибратья.
показати весь коментар
16.03.2020 04:42 Відповісти
точняк или йумар?
показати весь коментар
16.03.2020 04:53 Відповісти
В интервью изданию El Mundo французская актриса и модель украинского происхождения Ольга Куриленко назвала «абсурдным» вооруженный конфликт на востоке Украины.

«Честно говоря, все это вызывает у меня грусть. Мы, русские и украинцы, - один и тот же народ - славяне. Мы ничем друг от друга не отличаемся. Того, что происходит, не должно быть между братьями и сестрами. Так что это абсурдно, как и все войны без исключения», - заявила актриса.
показати весь коментар
16.03.2020 05:52 Відповісти
У кого-то ещё остались сомнения что вся истерия вокруг "коронавирусЯ" раздувается с Кремля?
показати весь коментар
16.03.2020 05:58 Відповісти
вата.

"русские называют всё русское славянским, чтобы всё славянское называть русским."
показати весь коментар
16.03.2020 08:02 Відповісти
У славян есть до семи падежей и суффиксы. И живут они от Германии и Балкан до Вольга-вольга-русиш мутер. Хотя конешно москали недочеловеки, ибо у них в языке шесть падежей, в отличие от семи в украинском! Гордись блин - англы с саксами вообще в полной жопе, так как они вообще до падежей и сала с чесноком не додумались.
показати весь коментар
16.03.2020 08:33 Відповісти
понёс от мышебрата?
показати весь коментар
16.03.2020 09:17 Відповісти
Слушай, духовный наставник Шевченка, а чем, за столом к примеру, украинец отличается от русского, пока он не открыл рот и не сказал первый тост? Поляк, кстати, будет искать себе в правую руку нож, которого не положили, а казах достанет из голенища сапога.
Так где разница? И кто тебе брат - москаль Шевчук или щирый хохол Кононенко, который ограбил каждого украинца, пока его кум директорствовал пять лет в стране?
Все тупые нацики братья похоже!
показати весь коментар
16.03.2020 08:10 Відповісти
ты еще забыл упомянуть Порошенко-вальцмана , интернационалист хренов .
показати весь коментар
16.03.2020 08:19 Відповісти
Для меня националист остается человеком до тех пор, пока он не поцелует в почтении коробку от Киевского торта за неимением рядом портрета Великого Кондитера!
показати весь коментар
16.03.2020 08:22 Відповісти
иной может и не поцелует, но рошенок наберет полный рот.
показати весь коментар
16.03.2020 09:20 Відповісти
ну это общие слова и понятные желания.. но она не дура и понимает что братья сестры это в прошлом... да и были ли... мать у нее русская
показати весь коментар
16.03.2020 08:58 Відповісти
ПО МОЕМУ ЭТО НЕ КОРОНОВИРУС, А ХЙЛОВИРУС !!!
Коронавирус диагностировали у "девушки Бонда" украинского происхождения Куриленко - Цензор.НЕТ 805
показати весь коментар
16.03.2020 06:15 Відповісти
Які там вершники апокаліпсису?
Хвороби та війни вже почалися, голод та смерті на підході мабуть
показати весь коментар
16.03.2020 09:04 Відповісти
ПОКА ЕСТЬ СИЛЫ НЕОБХОДИМО ВОССТАНАВЛИВАТЬ КОНСТИТУЦИЮ, ЧТО НАРОД ЕСТЬ ЗАКОН !!!
показати весь коментар
16.03.2020 09:34 Відповісти
Это так в нашей Конституции записано, статья 5.
показати весь коментар
16.03.2020 10:59 Відповісти
Ірина Геращенко вимагає перевірити зростання цін на квитки у МАУ.
Але її все рівно будуть ненавидіти
Коломойський задрав ціни на авіаквитки вище 1000 дол.
Але українці все рівно обожнюють його бубочку.
Питання: а для чого в Україні бути як Ірина?
показати весь коментар
16.03.2020 07:03 Відповісти
Зеленскай - Мы будим присекать все попытки спкуляций на короновирусе. МАУ за сутки до закрытия границ резко подняли цены на билеты
показати весь коментар
16.03.2020 07:04 Відповісти
Нарит беспросветно туп и жаден до халявы. Будет выгребать
показати весь коментар
16.03.2020 09:05 Відповісти
Тебя тупо ******* насчет "мародера" - не перекладывай вину на других.
показати весь коментар
16.03.2020 11:01 Відповісти
Оці продані слугами маски , оці шалені ціни на авіаквитки, оце і є справжнє рафіноване мародерство коломойського і зеленського. Все, що приписували брехливі фсбшні посіпаки Порошенку візуалізується і втілюється зараз "маладой ********".
показати весь коментар
16.03.2020 07:05 Відповісти
Да все они бапыги и мородеры.
Тренажерки, в том числе 5элемент, и не думали закрываться.... Баблосики кап-кап.
показати весь коментар
16.03.2020 07:49 Відповісти
кацапик , вот ты где про Порошенко написал ? что пригожинская тварь , не дает вам Петро спать спокойно . это хорошо .
показати весь коментар
16.03.2020 08:21 Відповісти
А ты хорошо спишь? После секса с портретом Порошенко?
И при чем тут Пригожин - мне нравится Пиночет!
показати весь коментар
16.03.2020 08:46 Відповісти
Ser,они все вышли из народа. Так что делайте выводы.
показати весь коментар
16.03.2020 08:21 Відповісти
Коронавирус диагностировали у "девушки Бонда" украинского происхождения Куриленко - Цензор.НЕТ 3519Не, они все выросли на крови народа! Зеленский здесь на шут на пирушке барыг - все тот же кооператив, только ему теперь другую роль дали. Дали за булаву подержаться и ржут...
Почти как эти ребята, только эти туповатей...
показати весь коментар
16.03.2020 08:53 Відповісти
никто не застрахован.
показати весь коментар
16.03.2020 07:36 Відповісти
а обнулёванный гебюк?
показати весь коментар
16.03.2020 07:58 Відповісти
было бы хорошо, чтобы там над кремлем орошение самолетами провели коронавирусом, чтобы там все сдохли вместе с гнидой гебешной!
показати весь коментар
16.03.2020 08:01 Відповісти
На этой стадии орошение произошло только в Иране.
показати весь коментар
16.03.2020 09:22 Відповісти
у нее кроме этого вируса полно всякой заразы .
показати весь коментар
16.03.2020 08:17 Відповісти
Вывод: только лохи ещё не заболели
показати весь коментар
16.03.2020 08:36 Відповісти
Це ніби вона жалілася на свою тяжку єврейську долю в Україні, і як тут ненавидять євреїв...
показати весь коментар
16.03.2020 09:14 Відповісти
Переплутали з Мілою Куніс, відомою брехухою.
показати весь коментар
16.03.2020 09:43 Відповісти
Ватниця хєрова, терпіти її не можу.
показати весь коментар
16.03.2020 09:22 Відповісти
Доречі, вона сама ганебна дівчина Бонда за всю історію Бондіани.
показати весь коментар
16.03.2020 10:48 Відповісти
Умовно "українського походження", мама ж росіянка, що й видно по обличчю. Скоріше можна вести мову про менталітет, бо дитинство ж провела в Україні.
показати весь коментар
16.03.2020 09:37 Відповісти
Куриленко заразилась новым коронавирусом....

Новым? Это как? Есть старый и есть уже новый?
показати весь коментар
16.03.2020 09:57 Відповісти
Да не страшно, прочихается.
Она не такое проходила, пока из Бердянска добралась до Джеймса Бонда.
показати весь коментар
16.03.2020 10:36 Відповісти
Шкода що Харви Вайнштейна посадили, хороший лікар для таких курвілєнок...