10402 відвідувача онлайн
4 603 15

УЄФА перенесла Євро-2020 на рік у зв'язку з коронавірусом

УЄФА перенесла Євро-2020 на рік у зв'язку з коронавірусом

Чемпіонат Європи з футболу, який мав відбутися цього літа, переноситься на 2021 рік у зв'язку з коронавірусом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Twitter повідомляє Федерація футболу Норвегії.

"УЄФА вирішила, що чемпіонат Європи переноситься на 2021 рік. Він проводитиметься з 11 червня по 11 липня наступного року", - йдеться в повідомленні.

У Федерації футболу Норвегії зазначили, що більше інформації з'явиться найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що всі заплановані матчі в турнірах УЄФА цього тижня, включно з іграми Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА, переносяться через коронавірус.

Топ коментарі
+3
Та ну ладно, футбол - то не его рук дело, не наговаривайте!

Если бы дело было в нем, то футбол отменили бы навсегда как спорт, а не перенесли чемпионат на год.
показати весь коментар
17.03.2020 16:12 Відповісти
+3
Жалко Наши как никогда в хорошей форме сейчас На кураже могли бы далеко пройти В букмекерке сейчас вообще играть нечего Один волейбол
показати весь коментар
17.03.2020 16:17 Відповісти
+3
если бы дело было в нем, то вместо футбола был хер-рояльный спорт
показати весь коментар
17.03.2020 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это называется "апокалипсис". Такого не было и вот опять...
показати весь коментар
17.03.2020 16:00 Відповісти
Молодці. Реально оцінили звіздєц, що натупає. А потім перенесуть ще на рік, якщо буде кому грати.
показати весь коментар
17.03.2020 16:03 Відповісти
ты серьезно? ты в курсе, что население земли "немного" больше, чем 200 тысяч человек?
показати весь коментар
17.03.2020 16:14 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2020 18:12 Відповісти
Ну вот...… Метро Клоун закрыл, футбол переносится.....
ЗЕбилы - вы тупые!
показати весь коментар
17.03.2020 16:04 Відповісти
Та ну ладно, футбол - то не его рук дело, не наговаривайте!

Если бы дело было в нем, то футбол отменили бы навсегда как спорт, а не перенесли чемпионат на год.
показати весь коментар
17.03.2020 16:12 Відповісти
если бы дело было в нем, то вместо футбола был хер-рояльный спорт
показати весь коментар
17.03.2020 16:35 Відповісти
Ех, знов наших засудили.
показати весь коментар
17.03.2020 16:13 Відповісти
Жалко Наши как никогда в хорошей форме сейчас На кураже могли бы далеко пройти В букмекерке сейчас вообще играть нечего Один волейбол
показати весь коментар
17.03.2020 16:17 Відповісти
По всем матчам ЛЧ - возврат ставок .. Остался ещё не разыгранный проход в 1/4 Шахтёра и Байера -в экспрессе , думаю послезавтра вернут и эту ставку ,, с кф -1 .
показати весь коментар
17.03.2020 21:04 Відповісти
Мы в такую группу попали что нашей сборной итак жопа.Что в 2020 что в 2021
показати весь коментар
17.03.2020 16:18 Відповісти
Вашєй так, само собою - жопа. На раші ніколи не вміли грати футбол, усі успіхи - то Динамо Київ заслуга.
показати весь коментар
17.03.2020 16:28 Відповісти
_Говорил же вам, расслабьтесь: олимпиады не будет. Евро не будет. К тому времени вещи вроде Евро будут вас заботить в последнюю очередь!
показати весь коментар
17.03.2020 18:12 Відповісти
Некому будет играть или некому будет смотреть?
показати весь коментар
17.03.2020 18:20 Відповісти