6853 відвідувача онлайн

У Крим та з Криму пропустять за наявності гуманітарних потреб

У Крим та з Криму пропустять за наявності гуманітарних потреб

КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом закриті, але потрапити на півострів і виїхати з нього можна за наявності гуманітарних потреб.

Кабінет Міністрів України надав Державній прикордонній службі право пропускати українців на в'їзд до Криму і виїзд з Криму під час карантину і тимчасового обмеження роботи КПВВ за наявності гуманітарних потреб. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Виїзд з тимчасово окупованої території АР Крим та м.Севастополь і в'їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби України з негайним інформуванням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій", - йдеться в розпорядженні.

Передбачається, що прикордонники, які перебувають на КПВВ, інформуватимуть керівництво ДПСУ про обставини, в силу яких окремим громадянам необхідно перетнути адмінмежу.

КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом припинили роботу 17 березня в зв'язку з поширенням коронавірусу.

Топ коментарі
+3
У "крымнаша" потребность одна - передохнуть от камней с неба.
передохнУть.., а-а, какая разница.
показати весь коментар
18.03.2020 14:31 Відповісти
+3
Скловатой під#расу земля. А Мольфарам - подяка!

У Крим та з Криму пропустять за наявності гуманітарних потреб - Цензор.НЕТ 6664
показати весь коментар
18.03.2020 14:46 Відповісти
+2
Гуманитарная потребность только одна и то только от туда. Беженец с оккупированной врагом территории.
показати весь коментар
18.03.2020 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо?
показати весь коментар
18.03.2020 14:27 Відповісти
Гуманитарная потребность только одна и то только от туда. Беженец с оккупированной врагом территории.
показати весь коментар
18.03.2020 14:30 Відповісти
а Бимбас?Бимбас,как всегда свободно за продуктами,пенсиями?
вода,газ,электрика-же есть.
показати весь коментар
18.03.2020 14:30 Відповісти
У "крымнаша" потребность одна - передохнуть от камней с неба.
передохнУть.., а-а, какая разница.
показати весь коментар
18.03.2020 14:31 Відповісти
А россияне то пустят ?
показати весь коментар
18.03.2020 14:36 Відповісти
Пустять, це тільки білорусів не пускають.
показати весь коментар
18.03.2020 14:46 Відповісти
Белорусов на перешейке и раньше не пускали.
показати весь коментар
18.03.2020 14:53 Відповісти
Там да, просто Лукашенко жалівся що росія закрила кордон і не пускає білорусів, це він Крим мав на увазі?
показати весь коментар
18.03.2020 14:54 Відповісти
Коли був українським вас там повно було))
показати весь коментар
18.03.2020 15:04 Відповісти
...закрыть границу нужно, какого хрена шастать туда сюда через нее сейчас?..
показати весь коментар
18.03.2020 14:37 Відповісти
а какие там у них такие гуманитарные потребности? по-маленькому и по-большому?
показати весь коментар
18.03.2020 14:46 Відповісти
Прі любой гуманітарной потрєбності вони можуть бловджобити мощі святих і будєт ім счазтьє
показати весь коментар
18.03.2020 14:55 Відповісти
Скловатой під#расу земля. А Мольфарам - подяка!

У Крим та з Криму пропустять за наявності гуманітарних потреб - Цензор.НЕТ 6664
показати весь коментар
18.03.2020 14:46 Відповісти
заметил…как поразительно похожи и мыслями и друг на друга эти
неонацисты Дзержинский, Троцкий, Жириновский, Милонов, Лимонов … земля им -
стеклобетоном!
показати весь коментар
18.03.2020 14:48 Відповісти
100%
показати весь коментар
18.03.2020 14:51 Відповісти
В чомусь схожі, але Дзержинський і Троцький ненавиділи руських, а ******* нацики на словах за них.
показати весь коментар
18.03.2020 14:56 Відповісти
Щас, ТАМ, ему Кобзон "Ах лимончики, мои лимончики !.." распевает.
показати весь коментар
18.03.2020 15:04 Відповісти
так быстро в гости к кабзону
показати весь коментар
18.03.2020 16:57 Відповісти
Да й*б же ш вашу мать.
показати весь коментар
18.03.2020 14:51 Відповісти
Сегодня 18 марта ровно 6 лет, как Крым вошел в состав России.
А радости большой нет. Или эта радость со слезами на глазах?
Правда, в Крыму ещё нет ни одного случая заражения коронавирусом.
показати весь коментар
18.03.2020 16:00 Відповісти
совком были совком и остались - если нельзя но очень хочется то можно... у немцев слово нельзя обозначает слово нельзя.
показати весь коментар
18.03.2020 17:23 Відповісти