9191 відвідувач онлайн
3 763 25

Комітет ВР відклав розгляд "мовного" законопроєкту авторства "слуги народу" Бужанського

Комітет ВР відклав розгляд "мовного" законопроєкту авторства "слуги народу" Бужанського

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики вирішив відкласти розгляд законопроєкту №2362 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з навчання державною мовою в навчальних закладах" на наступне засідання. Ініціатор цього законопроєкту - нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський.

Відповідне рішення члени комітету ухвалили під час засідання 18 березня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Є пропозиція – відкласти ухвалення цього рішення для додаткових консультацій, перенести на наступне засідання комітету… До речі, щодо наступного засідання, буду пропонувати наступного тижня зібратися", – зазначив голова комітету Олександр Ткаченко.

Цю пропозицію підтримала більшість присутніх на засіданні членів профільного комітету.

Автор законопроєкту – член Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Максим Бужанський – пропонував рекомендувати парламенту ухвалити його в першому читанні. Члени комітету пропонували зняти це питання з розгляду, а Микола Княжицький (фракція "Європейська Солідарність") вніс пропозицію взагалі відхилити цей законопроєкт.

Під час дискусії голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Інна Совсун (фракція "Голос") поінформувала, що "освітній" комітет попередньо рекомендував профільному комітету визначитися стосовно відповідного проєкту закону шляхом голосування.

Законопроєкт №2362 авторства Бужанського зареєстровано в парламенті 31 жовтня 2019 року. Він передбачає внесення змін до законів про мову і про освіту та переносить з 2020 на 2023 рік перехід російськомовних 5−11 класів на навчання українською мовою. Проти цього законопроєкту свого часу виступило Міністерство освіти і науки, а також бюджетний комітет Ради і освітянська спільнота.

Топ коментарі
+11
Комитет ВР отложил рассмотрение "языкового" законопроекта авторства "слуги народа" Бужанского - Цензор.НЕТ 1798
показати весь коментар
18.03.2020 15:01 Відповісти
+11
Таких Бужанских нужно гнать из Украины. языка. За границей почему-то никто не требует руцкого, все как мыши по норам сидят и учат местный язык , только в Украине им мешает украинский
показати весь коментар
18.03.2020 15:19 Відповісти
+7
Бужанский, засунь свой язык в... подальше! Вирус кругом!
показати весь коментар
18.03.2020 15:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комитет ВР отложил рассмотрение "языкового" законопроекта авторства "слуги народа" Бужанского - Цензор.НЕТ 1798
показати весь коментар
18.03.2020 15:01 Відповісти
И из одежды у него только жена, да и то не на все тело!
показати весь коментар
18.03.2020 15:04 Відповісти
Як собацюра.
показати весь коментар
18.03.2020 15:12 Відповісти
святой нищий, икону срочно рисовать
показати весь коментар
18.03.2020 15:20 Відповісти
О, это как раз нужно, именно сейчас...
показати весь коментар
18.03.2020 15:02 Відповісти
Бужанский, засунь свой язык в... подальше! Вирус кругом!
показати весь коментар
18.03.2020 15:02 Відповісти
ко-вірус, як кольт, усіх порівняв
показати весь коментар
18.03.2020 15:03 Відповісти
...поддерживают, или в основном поддерживают деятельность президента Украины Владимира Зеленского - 16,8 (Социс) и 19,1 (Разумков) % респондентов соответственно. Опрос проводился в период с 9 по 16 марта 2020 года. Какой процент и что думали про зеленского сегодня, опросы умалчивают.
показати весь коментар
18.03.2020 15:05 Відповісти
Я о нём очень хорошо думаю. Все действия по просвещению зебилов целиком и полностью одобряю.
показати весь коментар
18.03.2020 15:15 Відповісти
Пусть Бужанский продискутирует с Шаховым. Узнает ,что хотят шахтеры.
показати весь коментар
18.03.2020 15:06 Відповісти
Бужанский п...обол. И язык у него п...обольский.
Не подпускайте его к закону о "языке".
показати весь коментар
18.03.2020 15:07 Відповісти
Комитет ВР отложил рассмотрение "языкового" законопроекта авторства "слуги народа" Бужанского - Цензор.НЕТ 1555
показати весь коментар
18.03.2020 15:15 Відповісти
Не опасно - пишется раздельно
показати весь коментар
18.03.2020 15:23 Відповісти
..маланцы подогревают ситуацию, память видать отшибло.. ..
показати весь коментар
18.03.2020 15:18 Відповісти
Таких Бужанских нужно гнать из Украины. языка. За границей почему-то никто не требует руцкого, все как мыши по норам сидят и учат местный язык , только в Украине им мешает украинский
показати весь коментар
18.03.2020 15:19 Відповісти
Слава Вятровичу! Пока отложили... Так просто они не уймутся.
показати весь коментар
18.03.2020 15:23 Відповісти
етого бужанского надо вывалять в смоле,обвалять в перьях и выставить как чучело возле ВР,чтоб другим неповадно было знущатись над Украiной
показати весь коментар
18.03.2020 15:25 Відповісти
А шо так?
Сейчас самое время.
показати весь коментар
18.03.2020 15:32 Відповісти
"розгляд "мовного" законопроєкту авторства "слуги народу" Бужанського" краще відкласти НАЗАВЖДИ, хоча б з гуманітарних міркувань, а саме - для безпеки самого бужанського-холопа Москви..
показати весь коментар
18.03.2020 15:45 Відповісти
Цю падлу бужанську ніяк не дочекається Бузина!
показати весь коментар
18.03.2020 15:53 Відповісти
а навіщо взагалі якісь "мовні закони" Давайте для початку виконаємо вічний Закон Державотворення і всі разом пройдемо через процедуру Надання Громадянства по міжнародним правилам і законам ! В нашій Країні цієї процедури не було ! Тому і "громадяни" в нас не легальні , гібридні ! Бо по перше для отримання Громадянства треба вивчити , знати і використовувати Держану Українську Мову ! Не знаєш - бай- бай ... По - друге кожен особисто повинен підписати Договір "Про права і Обов'язки Громадянина "! Хто підписував? Та ніхто ... І тільки після цього маєш право отримати Виборче Право ! І навіщо тоді "мовний закон" це злочин і афера в масштабі Держави !
показати весь коментар
18.03.2020 15:54 Відповісти
бужанский это вата, он ждёт прихода усского мира
показати весь коментар
18.03.2020 17:25 Відповісти
внесение изменений в закон про державну мову, авторства Бужанского, сохрёт остатки рейтинга зеленой банды. ватный электорат вам конечно похлопает, но проголосует всё равно за жопоблок Медведчука-Рабиновича. Да и не даст вам никто его принять, будьте реалистами. Ато создается впечатление что все слуги народа на коксе и на фене сидят
показати весь коментар
18.03.2020 17:53 Відповісти
Вони замахнулися на головні Святині і Цінності Українців - на Землю, Мову, Суверенітет (визнання окупаційної влади на Донбасі і Криму) і, можете не сумніватися що наступним питанням буде наша незалежна Православна Церква.
Для цього коронавірус їм абсолютно не перешкода - карантином вони просто прикривають свої злодіяння.
показати весь коментар
18.03.2020 18:51 Відповісти
Морда жигдівська, прийми свої брудні руки від мови української. Ви, ЖИГДИ , винні в геноциді українського народу, смертях від голоду і під час репресій. Прийде час і роздамо вам по заслугах, хіба що встигнете втекти на землю обітувану.
показати весь коментар
18.03.2020 19:55 Відповісти