10320 відвідувачів онлайн

Наступного тижня Київ отримає 100 тис. медичних масок, - Кличко

Наступного тижня Київ отримає 100 тис. медичних масок, - Кличко

Наступного тижня Київ розраховує отримати першу партію медичних масок - понад 100 тисяч.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Кличка.

"Наступного тижня ми розраховуємо отримати понад 100 тисяч масок, виготовлення яких ми замовили на українських підприємствах. Їх наразі шиють. Також замовили маски закордоном", - сказав Кличко.

Він зауважив, що на сьогоднішній день ситуація із відсутністю медичних масок у аптеках справді критична.

Наявні у місті близько 20 тисяч масок столична влада наразі поширює у лікарнях медикам, на комунальних підприємствах та тих підприємствах, від роботи яких залежить життєдіяльність міста.

Разом з тим, він зауважив, що ажіотаж із засобами індивідуального медичного захисту сьогодні не лише в Україні, а й в усьому світі.

"Шалений ажіотаж не тільки в Києві, а й у всьому світі. Я спілкуюсь з багатьма колегами, друзями, які живуть і працюють у Сполучених Штатах, Німеччині, Австрії – аналогічна ситуація в усьому світі. Люди вимітають не тільки продукти харчування, шалений попит також на медичні засоби захисту, зокрема, на маски", - додав Кличко.

Топ коментарі
+11
Зачем нам гос резервы, если в час пик, чиновники все продают за наличные, за границу? Куда смотрит СБУ?
показати весь коментар
18.03.2020 23:04 Відповісти
+10
Панове заспокойтесь.
Маски не помогают.
Средний возраст умерших от этой заразы в Италии где-то около 80 лет.
Плюс ВСЕ (почти) имели по одной-две- три проблемы.
Большие проблемы, от которых бы умерли так или иначе в скором времени.
Делайте выводы.
Конечно, в этой жизни лучше быть молодым и здоровым, чем старым и больным.
Не нагнетайте себе давление)
Лекарств нет
Деньги не помогут
Поможет здравый смысл и осторожность
показати весь коментар
18.03.2020 23:03 Відповісти
+8
Хоч би й такі - теж домпомогають. Інша справа, що 100 тисяч на 3 міліонне місто - то ніщо.
показати весь коментар
18.03.2020 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Клычко, открывай метро!

иначе мэрства тебе не видать !
показати весь коментар
18.03.2020 22:55 Відповісти
Его древнейший друг ермак ему не позволяет. «Вы шо, перевыбарав хатите, шобы киев грабил вместо него какой-нибудь слуга ткаченка»?!
показати весь коментар
18.03.2020 23:24 Відповісти
Які зроблені з простої марлі?
показати весь коментар
18.03.2020 22:55 Відповісти
Хоч би й такі - теж домпомогають. Інша справа, що 100 тисяч на 3 міліонне місто - то ніщо.
показати весь коментар
18.03.2020 22:58 Відповісти
https://censor.net/user/86503 Так такі майже не доаомагають,тут були пояснення чому.Це більше психологічне заспокоєння.
показати весь коментар
18.03.2020 23:02 Відповісти
Допомогають такі - знижують відстань розповсюдження вірусу від хворої людини більш ніж у 3 рази - це дуже суттєво. А хто з нас хвоний - ніхто не знає.
Та й здоровим трохи допомогає - наприклад - контролювати себе, щоб не торкатися обличчя.
показати весь коментар
18.03.2020 23:29 Відповісти
https://censor.net/user/86503 Толку з них сьогодні в Києві,майже ніякого.
показати весь коментар
18.03.2020 23:37 Відповісти
Якщо всі носитимуть - толк буде - ви цілком можете дістанціюватися від інших людей на більш ніж 30 см. А от на 1,5 метри дістанціюватися - важко, якщо виходиш на вулицю.
показати весь коментар
19.03.2020 00:12 Відповісти
https://censor.net/user/86503 Сьогодні в Києві в маршрутках,люди були,як кілька в банках.Там менше навіть 30 см.
показати весь коментар
19.03.2020 00:19 Відповісти
Це вже інша проблема - не мали стільки пускати. І метро закрили непродуманно - там теж мали б ввести обмеження по кількості на вагон...хоча хто це контролював би - хз.
показати весь коментар
19.03.2020 00:35 Відповісти
3% и "через неделю"...500 тыс. и сегодня было бы безопаснее.
показати весь коментар
18.03.2020 23:03 Відповісти
не 3 милииона а с приезжими гдето около 4 плюс прибавить пригород приезжающий каждый день на работу
показати весь коментар
18.03.2020 23:11 Відповісти
Від чого? В тій масці і муха в рота залетить.
показати весь коментар
18.03.2020 23:13 Відповісти
Суть тої маски - щоб з рота не вилітало, а не щоб не залітало. Дуже сіттєво знижує відстань розповсюдження інфекціі від носія вірусу. Це основне призначення таких масок.
показати весь коментар
18.03.2020 23:31 Відповісти
Я тобі - про дірки в ній. Хустинки нехай до вух прив'язують - яка різниця.
показати весь коментар
19.03.2020 00:12 Відповісти
Якщо хустинку складати у 3 шари та міняти кожні 3 години - то жодної різниці.
Головна функція такої маски - зменшити розповсюдження вірусу, а не забеспечити захист носія від вірусу - більшу частину крапельок рідини, що вилітають з рота при диханні така маска затримує. Те, що дірки по боках - не суттєво - відстань видиху все одно зменшується.
показати весь коментар
19.03.2020 00:33 Відповісти
Їх ще міняти кожні 3 години треба.
показати весь коментар
18.03.2020 23:47 Відповісти
ну да, по целой маске на 30 человек. Эх, заживём!
показати весь коментар
18.03.2020 23:58 Відповісти
зебилы сранные, когда уже маски доедут , пля, в регионы... или Украина состоит из Киева, Харькова и Днепра...
показати весь коментар
18.03.2020 22:56 Відповісти
в первую очередь нужно спасать киян...., а на Московии москвичей....
У славян так принято....
Что бы исключить бунты в столицах....
показати весь коментар
18.03.2020 23:07 Відповісти
100000 с условием, что их нужно менять на столицу это как подорожник на гангрену.
показати весь коментар
18.03.2020 23:48 Відповісти
все так верят в эти маски как в панацею
показати весь коментар
18.03.2020 23:13 Відповісти
да в хирургиях даже масок не хватает-стирают марлевые, пля, позорище..
показати весь коментар
18.03.2020 23:30 Відповісти
Мощный подгон. Любимый город может спать спокойно..
показати весь коментар
18.03.2020 22:56 Відповісти
Понты колотит перед бабками своими избирательницами. Вернее теми, кто из них выживет
показати весь коментар
18.03.2020 23:22 Відповісти
Через неделю они будут как мёртвым припарки
показати весь коментар
18.03.2020 22:57 Відповісти
Как "вовремя" бл..
показати весь коментар
18.03.2020 22:58 Відповісти
Зе-борьба с эпидемией:
Потратить ВСЕ деньги на тесты и на ничего НЕ защищающие марлевые маски.
И потом отправлять всех больных домой в "самоизоляции" умирать без помощи.
показати весь коментар
18.03.2020 23:00 Відповісти
он что только сейчас про это узнал?? короче какая-то "кин дза за"-наши политики живут на другой планете..
показати весь коментар
18.03.2020 23:00 Відповісти
Эти пошитые, как и одноразовые голубые маски от коронавируса не защищают.Об это говорят медики всех стран. Нужны маски под№ 95 с фильтром,Но эти, точно для людей в аптеки не завезут
показати весь коментар
18.03.2020 23:03 Відповісти
Эти пошитые из спандбонда уменьшают разпространяемость вируса от инфицированного человека - в такой маске инфицированный выдыхает вирусы только на 30 см, в то время как без нее - на метр-полтора - разница огромная.
А кто из нас инфицирован - мы не знаем - инкубационный период до 3х недель.
показати весь коментар
18.03.2020 23:34 Відповісти
И да, №95 тоже продаются, только стоят дорого - до 450 за одноразовую и до 500 за вроде многоразовую...
показати весь коментар
19.03.2020 00:10 Відповісти
у китайцев откупили те, шо раньше им продали.
показати весь коментар
18.03.2020 23:03 Відповісти
Панове заспокойтесь.
Маски не помогают.
Не нагнетайте себе давление)
Лекарств нет
Деньги не помогут
Поможет здравый смысл и осторожность
показати весь коментар
18.03.2020 23:03 Відповісти
Да, скорее от страха инфаркты-инсульты.
показати весь коментар
18.03.2020 23:18 Відповісти
Зачем нам гос резервы, если в час пик, чиновники все продают за наличные, за границу? Куда смотрит СБУ?
показати весь коментар
18.03.2020 23:04 Відповісти
Гоняется за блогерами)
показати весь коментар
18.03.2020 23:11 Відповісти
На вечеринках у суркисов зависает
показати весь коментар
18.03.2020 23:21 Відповісти
а почему во всех своих обращениях Оманский Осел не коснулся этой дикой проблемы с масками....
Кто опустошил с его назначенцев гос.резерв..
Кто будет отвечать ?
показати весь коментар
18.03.2020 23:05 Відповісти
Вестимо же - «барыга порошенко» за все в ответе )))
показати весь коментар
18.03.2020 23:20 Відповісти
А он был тот госрезерв? Есть достоверные данные?
показати весь коментар
19.03.2020 00:36 Відповісти
йа апщался с многімі людьмі, каторийє пагіблі...
показати весь коментар
18.03.2020 23:06 Відповісти
100 тысяч одноразовых масок на миллионы жителей + их надо менять каждые 2 часа минимум
показати весь коментар
18.03.2020 23:08 Відповісти
+
капля в море. ключевое: одноразовые
показати весь коментар
18.03.2020 23:24 Відповісти
Зато наш Ан летит в Китай за масками для Чехии)). А в больницах Киева тестов на коронавирус нет
показати весь коментар
18.03.2020 23:09 Відповісти
На следующей неделе Кличко получит по тому месту где носят маски в карантин.....
показати весь коментар
18.03.2020 23:15 Відповісти
лучше бы кличко молчало))
показати весь коментар
18.03.2020 23:17 Відповісти
У Крадуцкого закупили втридорога?!
показати весь коментар
18.03.2020 23:19 Відповісти
кличко кончебельное, до следующей недели - целых 4 дня..
показати весь коментар
18.03.2020 23:19 Відповісти
На следующей неделе Киев получит 100 тыс. медицинских масок, - Кличко - Цензор.НЕТ 4875
показати весь коментар
18.03.2020 23:20 Відповісти
мурзік, буш виступати запишем мишей в диких тварин, а з ними контактувати заборонено
показати весь коментар
19.03.2020 00:01 Відповісти
не смешно...они хоть умеют считать..???
показати весь коментар
18.03.2020 23:23 Відповісти
А надо 3.5 миллиона ежедневно а не 100 тысяч раз в неделю. За что не возьмутся везде обосрутся.
показати весь коментар
18.03.2020 23:29 Відповісти
"Київ розраховує отримати першу партію..."
красно дякуєм уже єодна партія
condom certified

Наступного тижня Київ отримає 100 тис. медичних масок, - Кличко - Цензор.НЕТ 1322
Джерело: https://censor.net/ua/n3182581
показати весь коментар
18.03.2020 23:43 Відповісти
Митниця з конфіскату видасть? Хоч би не смішив...
показати весь коментар
18.03.2020 23:48 Відповісти
"Раздали маски кроликов, слонов и алкоголиков..."
Стоп! Маску слона (протигаз) - беру!
показати весь коментар
18.03.2020 23:49 Відповісти
Це навіть для старих жирних кошаків прокатить як будка
показати весь коментар
19.03.2020 00:02 Відповісти
З 10 млн. штук масок, про які казав ЗЕК, Києву перепало тільки 20 тис. Що, розікрали чи знову збрехав?
показати весь коментар
19.03.2020 00:05 Відповісти
По чем будут на рынке?
показати весь коментар
19.03.2020 00:18 Відповісти
рынки закрыты и не факт что они вообще будут в свободной продаже...
показати весь коментар
19.03.2020 00:25 Відповісти
Если бы у Кличка заказали сто тысяч бутылок пива - он бы их за день накрутил.
Что это за предприятия, которые не могут нашить миллион масок за день?
показати весь коментар
19.03.2020 01:33 Відповісти
недоумка - боксёра пора гнать сраной метлой, как и зеленского с ермаками и шмыгалями и арахамиями
показати весь коментар
19.03.2020 09:08 Відповісти
что за история о продаже 900 тонн масок якобы радуцким ?
разве зеленсский и его шобла не говорили, что готовы в эпидемии ?
почему все ходят без масок ? где они ?
показати весь коментар
19.03.2020 09:10 Відповісти
Менше за краплю в морі! Одна маска 2 години!!!
показати весь коментар
19.03.2020 09:17 Відповісти
Подарите педалику калькулятор. Оно могло бы и пожертвовать, но увы