6688 відвідувачів онлайн

На 17 підприємствах "Укроборонпрому" на час карантину ввели режим простою

На 17 підприємствах "Укроборонпрому" на час карантину ввели режим простою

На час карантину і дії обмежувальних заходів 17 підприємств, які входять до державного концерну "Укроборонпром" ввели в режим простою.

Про це йдеться в повідомленні концерну, передає Цензор.НЕТ.

"17 підприємств ввели режим повного або часткового простою. Це означає, що підприємства продовжують функціонувати, але не виробляють продукцію і не здійснюють ремонтів", - пояснюють там.

Крім цього, на 60 підприємствах Укроборонпрому скоротили кількість працівників, які щодня ходять на роботу, на 15 тис. Більшість працівників відправили у відпустку, ще близько 2 тис. працюють віддалено, з дому.

Топ коментарі
+6
война уже закончилась ? Сообщите, кто победил ...
показати весь коментар
19.03.2020 17:01 Відповісти
+6
На 17 предприятиях "Укроборонпрома" на время карантина ввели режим простоя - Цензор.НЕТ 2360
показати весь коментар
19.03.2020 17:19 Відповісти
+5
Сообщаю - Ермак!
показати весь коментар
19.03.2020 17:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
война уже закончилась ? Сообщите, кто победил ...
показати весь коментар
19.03.2020 17:01 Відповісти
Сообщаю - Ермак!
показати весь коментар
19.03.2020 17:05 Відповісти
Этот что ли ?
На 17 предприятиях "Укроборонпрома" на время карантина ввели режим простоя - Цензор.НЕТ 215
показати весь коментар
19.03.2020 17:14 Відповісти
На 17 предприятиях "Укроборонпрома" на время карантина ввели режим простоя - Цензор.НЕТ 2360
показати весь коментар
19.03.2020 17:19 Відповісти
Зрада https://www.youtube.com/watch?v=WMoug_jVpNg
показати весь коментар
19.03.2020 17:46 Відповісти
не ермак а путин
показати весь коментар
19.03.2020 18:13 Відповісти
ацтой!
показати весь коментар
19.03.2020 17:05 Відповісти
Я за девочко вНаем переживаю. Ему начислят зарплату с премией?
показати весь коментар
19.03.2020 17:07 Відповісти
А если в неоплачиваемый отпуск?
показати весь коментар
19.03.2020 17:28 Відповісти
Та головне щоб лікеро-горілчані заводи роботу не припиняли...
показати весь коментар
19.03.2020 17:07 Відповісти
Как это кто победил? Зелёный шершень! Это сказал littel the!
показати весь коментар
19.03.2020 17:08 Відповісти
Как бы простой и был.
показати весь коментар
19.03.2020 17:11 Відповісти
Прикольно! У нас траки ездят , все ремонты работают! У меня колесо сегодня на траке лопнуло по дороге, я доехал до трак стопа- все работает, 24/7, поменяли два колеса новых на акселе за час или польора, и я прехал дальше! Люди на карантине, понятно, у нас закоыли рестораны бары, но магазины работают, и кухня в ресторанах работает, можно заказать еду по телефону- в середине сидеть нельзя!
показати весь коментар
19.03.2020 18:11 Відповісти
Надо ещё и армию распустить по домам!
показати весь коментар
19.03.2020 19:08 Відповісти