11006 відвідувачів онлайн

291 киянина було перевірено на коронавірус, - Кличко

291 киянина було перевірено на коронавірус, - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко

Про це він заявив під час брифінгу, передає Цензор.НЕТ.

"На сьогодні протестовано на коронавірус 291 киянина. Для того, щоб не створювати ажіотаж, розуміючи потужності, ми робимо тести виключно за рекомендацією лікарів, які можуть встановити всі ознаки захворювання на коронавірус", - підкреслив Кличко.

За його словами, вірус, на жаль, поширюється.

"На сьогодні в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Троє людей померли. Тільки за минулу добу в Чернівцях зареєстрували 5 нових випадків. Ще раз хочу підкреслити - обмеження ввели не просто так. Ситуація дуже серйозна. Ми всі з вами мусимо виграти час", - додав він.

Топ коментарі
+2
УРА! все здоровы
показати весь коментар
20.03.2020 12:25 Відповісти
+1
4000 подписей за 4 дня - это ужасно мало для ботофермы. Очевидно, что финансирование урезали
показати весь коментар
20.03.2020 12:37 Відповісти
+1
І це на три мільйони жителів! Хтось справді думає, що виявлені всі інфіковані?
показати весь коментар
20.03.2020 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
291 киевлянин был проверен на коронавирус, - Кличко - Цензор.НЕТ 1265
показати весь коментар
20.03.2020 12:22 Відповісти
Пока Зебильная команда делает все, чтобы еще больше навредить Украине, мы подписываем петицию!!!
И не ждите 88 дней! Через 88 дней будет поздно!!!
Не будет Украины стараниями этой мразины!

https://petition.president.gov.ua/petition/89002?fbclid=IwAR2kR6O8JXuaAKpUlHKkOb8nWnI_ESjdgV0RggRt_yNGWx2MVxA8GUUZaD0

№22/089002-еп
Відкрите звернення до Президента України у зв'язку з відмовою української влади від захисту суверенітету і територіальної цілісності України в умовах російської агресії

Автор (ініціатор): Веселова Наталія Василівна
Дата оприлюднення: 16 березня 2020
показати весь коментар
20.03.2020 12:24 Відповісти
4000 подписей за 4 дня - это ужасно мало для ботофермы. Очевидно, что финансирование урезали
показати весь коментар
20.03.2020 12:37 Відповісти
К зебилам мое обращение не относится. Сиди и не отсвечивай!
показати весь коментар
20.03.2020 12:42 Відповісти
зато мое к порохоботикам еще как относится) Ну, скоро карантин закончится, Петро включит машину на полную, так что я сохраняю сдержанный пессимизм
показати весь коментар
20.03.2020 12:44 Відповісти
эй, зелебот, вы все такие одинаковые и предсказуемые))
Смешно....и жалко вас, подх.йловников))
Но ничего, не долго вам осталось. Скоро вас днем с огнем не найдешь))
показати весь коментар
20.03.2020 12:53 Відповісти
А на майдан,не отходите от своих привычек. Это же будет провал.Зря что ли платили.
показати весь коментар
20.03.2020 15:32 Відповісти
УРА! все здоровы
показати весь коментар
20.03.2020 12:25 Відповісти
'По рєкє пливйот утюг с города Чугуєва, Ну й пускай,себе,плівйот залєзяка (надводная)'
показати весь коментар
20.03.2020 12:26 Відповісти
І це на три мільйони жителів! Хтось справді думає, що виявлені всі інфіковані?
показати весь коментар
20.03.2020 12:45 Відповісти