Масова зупинка підприємств державою - самогубство економіки, - Милованов

Про це на своїй сторінці в фейсбуці написав ексміністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов, передає Цензор.НЕТ.
"Під час кризи економіка має працювати. Так, певні підприємства мають бути і вже зупинені для карантину і непоширення вірусу. Але масова зупинка підприємств державою - це самогубство для економіки. На підприємствах працюють люди, вони отримують зарплати, за які вони живуть. Підприємства платять податки і наповнюють бюджет, з яких платять пенсії і зарплати бюджетникам", - розповів він.
"Існує багато варіантів, як працювати під час кризи. Дистанційна робота - це один. Але якщо повний перехід на дистанційну роботу неможливий, не потрібно закривати підприємство (як порадив Прем`єр-міністр). Можна перевести підприємства та організації на меншу потужність, щоб працювало значно менше робітників і були знижені ризики розповсюдження вірусу. Тоді підприємства не будуть повністю зупинятись, працівники будуть отримувати частину зарплати, будуть платитись певні податки. І найголовніше - таким підприємствам буде значно легше відновити роботу в повному обсязі після кризи, ніж тим які будуть повністю зупинені. А швидкість відновлення економіки буде нашим головним викликом після кризи", - резюмував Милованов.
