9371 відвідувач онлайн
3 043 32

Україна перейде на літній час 29 березня

Україна перейде на літній час 29 березня

В ніч з 28 на 29 березня о 3.00 ранку стрілки годинника в Україні переведуть на годину вперед.

Як передає Цензор.НЕТ, датою переходу на літній час щорічно є остання неділя березня та остання неділя жовтня у разі переходу на зимовий час.

Порядок обчислення часу на території України визначений постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509.

Топ коментарі
+14
ЩО не споганили? Економічний ефект переводу годинника практично нульовий, а от негативний вплив на здоров"я людини доказаний.
показати весь коментар
23.03.2020 10:50 Відповісти
+12
Навіть це вже скільки років відмінити не можуть...
показати весь коментар
23.03.2020 10:49 Відповісти
+11
Коли цей ідиотизм з тяганням стрілок туди-сюди закінчиться.
показати весь коментар
23.03.2020 11:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Велике спасибі зєкоманді. Хоча б це не споганили.
показати весь коментар
23.03.2020 10:49 Відповісти
ЩО не споганили? Економічний ефект переводу годинника практично нульовий, а от негативний вплив на здоров"я людини доказаний.
показати весь коментар
23.03.2020 10:50 Відповісти
Навіть це вже скільки років відмінити не можуть...
показати весь коментар
23.03.2020 10:49 Відповісти
так ніби ж були відмінили, *****, коли ця підаарстія припиниться.
показати весь коментар
23.03.2020 11:14 Відповісти
Кацапы и отменили .Если не переводить стрелки у нас то мы плавно перейдём на мацковское время .
показати весь коментар
23.03.2020 11:40 Відповісти
теперь будем помирать по новому времени )))
показати весь коментар
23.03.2020 10:57 Відповісти
Маніпуляція свідомістю "тєрпіл". То, ніби то, відмовляються від цих, дебільних і шкідливих для здоров"я, перенесень часу, то забувають, що казали, що минулої осені перенесення було - в останнє. А раз "тєрпіли" мовчки прожовують і ковтають цу "каку", то, поступово проковтнуть і більш небезпечніші "приколи" влади клоунів типу продажу Української землі, зради інтересів України та прямих переговорів з лугандонськими вбивцями.
показати весь коментар
23.03.2020 11:01 Відповісти
Ось тут: ://znaj.ua/society/264437-kabmin-zelenskogo-skasuvav-litniy-chas-dokument-*********-datu-uzgodzheno
показати весь коментар
23.03.2020 11:50 Відповісти
https://galychyna.if.ua/analytic/tsogo-roku-ukrayintsi-vostannye-perevedut-godinniki-na-zimoviy-chas/ І тут: https://galychyna.if.ua/analytic/tsogo-roku-ukrayintsi-vostannye-perevedut-godinniki-na-zimoviy-chas/
показати весь коментар
23.03.2020 11:53 Відповісти
Ты сам читаешь, что скидываешь?Где тут написано, что стрелки "востаннэ" будут переводить? Уряд видав указ про скасування в Україні переходу на літній час. "Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України» на території України 27 жовтня 2019 року о 4-й годині за київським часом з переведенням годинникової стрілки на одну годину назад скасовується літній час", - йдеться в постанові.
показати весь коментар
26.03.2020 13:39 Відповісти
КТО НАСРАВ? канєх колорто
показати весь коментар
23.03.2020 11:56 Відповісти
Ылита?
показати весь коментар
26.03.2020 13:37 Відповісти
з бану вилізло?
показати весь коментар
26.03.2020 17:23 Відповісти
https://zik.ua/ru/news/2019/09/24/v_ukrayne_otmenyayut_letnee_vremya__dokument_1653173
Достатньо? Хоча про що я? Одним - пиз...іти, як дихати, другим - вірити. "Какая разніца?"
показати весь коментар
23.03.2020 12:02 Відповісти
Во, блін! А де ж воно ділось? Я йому факти, а він - самоліквідувався. ЧуднО!
показати весь коментар
23.03.2020 12:05 Відповісти
Дурачок, а ты документ читал? Или только заголовок журналюг? Где в документе сказано, что стрелки переводят в последний раз?
показати весь коментар
26.03.2020 13:36 Відповісти
Коли цей ідиотизм з тяганням стрілок туди-сюди закінчиться.
показати весь коментар
23.03.2020 11:09 Відповісти
не надо было осенью переводить - тогда бы и сейчас на месте оставили.
показати весь коментар
26.03.2020 13:36 Відповісти
Достали уже с этим совковым переводом стрелок, экономического эффекта 0.
показати весь коментар
23.03.2020 11:23 Відповісти
Не мог я это осенью писать, была уважительная причина, я на сайт не заходил.
показати весь коментар
23.03.2020 11:52 Відповісти
Неужели во всех европейских странах только одни совки живут? Получается что только китайцы, турки, белорусы и запоребрики умнее всех
показати весь коментар
23.03.2020 12:33 Відповісти
скока можно !!!!!! ну скока можно занимаиться фигней ! оставте время впокое
показати весь коментар
23.03.2020 11:23 Відповісти
*******-ЕЩЕ И ВРЕМЯ СУКИ ПЕРЕВЕСТИ ХОТЯТ
показати весь коментар
23.03.2020 11:32 Відповісти
Если не переводить стрелки то у нас будет мацковское время .А если волевым решением перейти на восточно -европейское и не переводить то темнеть у нас зимой будет где то в 14.30 -15.00 ориентировочно
показати весь коментар
23.03.2020 11:44 Відповісти
пора вже перейти на нічний час вночі красти спокійніше...
показати весь коментар
23.03.2020 11:52 Відповісти
Проклятые довбообы! КААААААК же вы уже достали, конченые тупые дебилы!!!
показати весь коментар
23.03.2020 12:39 Відповісти