10941 відвідувач онлайн

МОК перенесе проведення Олімпіади на більш пізній термін

МОК перенесе проведення Олімпіади на більш пізній термін

Міжнародний олімпійський комітет відкладе Олімпіаду 2020 року, яка мала розпочатися 24 липня в Токіо, на більш пізній термін.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в телефонному коментарі американському телеканалу USA Today заявив член МОК Дік Паунд.

За його словами, рішення про перенесення змагань вже ухвалено, і Олімпіада точно не розпочнеться в раніше визначений термін. При цьому Паунд зазначив, що деталі перенесення ще обговорюються. Він очікує, що МОК зробить офіційну заяву пізніше.

Водночас офіційний представник МОК Марк Адамс заявив, що Паунд так розтлумачив учорашню заяву президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха про те, що доля Олімпіади буде вирішена протягом наступних чотирьох тижнів.

Олімпійські ігри 2020 року мають відбутися в Токіо з 24 липня по 9 серпня. Це останній великий спортивний захід, який поки не скасували через коронавірус.

22 березня глава МОК заявив, що розглядає можливість відкласти початок Олімпійських ігор, але відкидає їх скасування. В організації повідомили, що рішення про терміни і формат проведення Олімпіади буде ухвалено в наступні чотири тижні.

Топ коментарі
+3
Простым языком, они не знают, когда можно будет провести Олимпийские игры, потому что никто не знает, что будет дальше. Впрочем сейчас это (Олимпиада) неважно.
показати весь коментар
24.03.2020 02:09 Відповісти
+2
В Кацапію перенесіть, в Сочі. Там завжди будуть ради провести, не глядячи не на що.

Цікаво, коли по Европі ходила чума, Греки ігри проводили?
показати весь коментар
24.03.2020 07:05 Відповісти
+2
Это ты учи историю! Афинская чума. Гугл в помощь
показати весь коментар
24.03.2020 07:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Простым языком, они не знают, когда можно будет провести Олимпийские игры, потому что никто не знает, что будет дальше. Впрочем сейчас это (Олимпиада) неважно.
показати весь коментар
24.03.2020 02:09 Відповісти
https://twitter.com/disco_deep
https://twitter.com/disco_deep
https://twitter.com/disco_deep

Deep Progressive Disco @disco_deep
Статки Зеленського за час пандемії зросли у 78 разів (c)
показати весь коментар
24.03.2020 02:45 Відповісти
так разговор про кобелева продолжить не желаИшь?
показати весь коментар
24.03.2020 03:33 Відповісти
А причем тут Коболев? За то что он спас нас от кацапского долгового рабства я бы ему памятник из золота отлил бы и ему подарил!
показати весь коментар
24.03.2020 07:54 Відповісти
о чём разговор? Это не самая большая проблема сейчас.
показати весь коментар
24.03.2020 12:03 Відповісти
не хочешь говорить - не неволю... мы не так давно обсуждали персонажа и ты утверждал, что ему умерять аппетиты нельзя ни в коем случае. аппетиты умерили. твой прогноз? когда ждать катастрофу?
показати весь коментар
27.03.2020 08:13 Відповісти
А нефтюшка на рашу .... сверху вниз
показати весь коментар
24.03.2020 06:30 Відповісти
Це ж надо, не спати до 5 ранку, аби ляпнути щось про нафтокачку.
показати весь коментар
24.03.2020 07:20 Відповісти
))) та в них вже мабуть 8 була . Зміна почалась
показати весь коментар
24.03.2020 08:05 Відповісти
Олимпиада... А гей парады тоже перенесут??? Пичаль пичаль...
показати весь коментар
24.03.2020 06:44 Відповісти
В Кацапію перенесіть, в Сочі. Там завжди будуть ради провести, не глядячи не на що.

Цікаво, коли по Европі ходила чума, Греки ігри проводили?
показати весь коментар
24.03.2020 07:05 Відповісти
Греки проводили ігри в античні часи-а чума лютувала в Європі в епоху Середньовіччя! Ти історію вчив - чи школота на карантині >
показати весь коментар
24.03.2020 07:50 Відповісти
Это ты учи историю! Афинская чума. Гугл в помощь
показати весь коментар
24.03.2020 07:55 Відповісти
Та тут далеко ходити не треба, лише згадати Сибірку, проказу, як тоді з лімпіадою булО.

До речі, скасування було тричі, під час Світовий війн. Переносилось ні разу. Навіть коли ***** лютував.
показати весь коментар
24.03.2020 10:52 Відповісти
правильное решение....
не комильфо проводить игры, когда крематории не справляются с утилизацией покойников...
показати весь коментар
24.03.2020 07:08 Відповісти
А где эта новость :"В Польше приговорили пророссийских террористов, поджегших Венгерский культурный центр в Ужгороде"?!! По всем каналам должны показывать. Ведь тогда мертветчук с рабиновичем и компанией на своих каналах в такт с параша ТВ кричали, что это дело рук правосеков-радикалов-националистов. Нет у нас пропаганды, просрали идеологическую войну.
показати весь коментар
24.03.2020 07:09 Відповісти
Так какая у нас идеология? Порох попытался, нарид его сожрал. Нет у нас нации, есть сраный нарид.
показати весь коментар
24.03.2020 07:25 Відповісти
https://censor.net/news/3183752/troe_polyakov_osujdeny_za_podjog_zdaniya_obschestva_vengerskoyi_kultury_v_ujgorode
показати весь коментар
24.03.2020 07:42 Відповісти
А где массированная атака на ТВ? Снятие обвинений с патриотов и вообще с украинцев?
показати весь коментар
24.03.2020 09:51 Відповісти