11102 відвідувача онлайн
1 358 20

Захисних костюмів для лікарів Донеччини вистачить лише на два тижні, - ОДА

Захисних костюмів для лікарів Донеччини вистачить лише на два тижні, - ОДА

Костюми одноразові, ніхто з лікарів вдруге їх не використовуватиме. І вони швидко закінчаться.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це на брифінгу заявив заступник начальника управління - начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров'я і забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Олександр Педенко.

"Захисних костюмів в області достатньо. Але все залежить від того, що вважати достатком. Коли люди прислухаються до порад та перестануть ходити вулицями, тоді тих костюмів буде достатньо. Але, коли навпаки... Костюми одноразові, ніхто з лікарів другий раз їх використовувати не буде. І вони швидко закінчаться. Зараз, за тими темпами, які ми бачимо, костюмів достатньо на два тижні, тобто на той період, на який було оголошено карантин", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької ОДА ухвалила рішення про введення в регіоні режиму надзвичайної ситуації, з огляду на загрозу поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Топ коментарі
+5
Ну вот предлагают же прибор для стирилизации одежды в виде душа
показати весь коментар
24.03.2020 10:19 Відповісти
+2
А мышибратушек кто будет лечить, у них же в дыре там вообще полная задница
показати весь коментар
24.03.2020 10:18 Відповісти
+2
Мы для них погудим.
показати весь коментар
24.03.2020 10:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А мышибратушек кто будет лечить, у них же в дыре там вообще полная задница
показати весь коментар
24.03.2020 10:18 Відповісти
Ну вот предлагают же прибор для стирилизации одежды в виде душа
показати весь коментар
24.03.2020 10:19 Відповісти
Это разговор о одноразовых. Они не выдержат влажную стерилизацию.
показати весь коментар
24.03.2020 10:28 Відповісти
Мы для них погудим.
показати весь коментар
24.03.2020 10:22 Відповісти
На більше й лікарів невистачить ...
показати весь коментар
24.03.2020 10:25 Відповісти
какаяразница
показати весь коментар
24.03.2020 10:26 Відповісти
Вот не понимаю, какие проблемы с этими костюмами? Дайте заказ внутри страны тем, кто сможет обеспечить медиков костюмами , масками и тд. Это что, какая-то высокотехнологичная вещь?
Зачем переть из китая, рассадника заразы, когда у нас люди без работы
показати весь коментар
24.03.2020 10:27 Відповісти
Нужно было не выбирать настоящих, а не придуманных, барыг во власть, которые раздерибанили накануне противоэпидемический госрезерв. Мощности производства резко не увеличить, нужны материалы, которые нынче в бешеном дефиците. И нужны деньги от центральной власти, которых опять нет.
показати весь коментар
24.03.2020 10:34 Відповісти
А ще виробничі потужності, кваліфікований персонал, технології... І, найголовніше - ЧАС! Але навіть не пробуй тій ідіотці щось пояснити, до зеленого зебуїна не дійде.
показати весь коментар
24.03.2020 11:39 Відповісти
Некоторые страны, как Раша или та-же Чехия не пропускают по своей территории фуры с противоэпидемическими товарами. Фуры с медицинской марлей с Узбекистана для наших производителей Раша сейчас тупо не выпускает со своей территории.
показати весь коментар
24.03.2020 12:05 Відповісти
О тож, а ті падли спродали все і тепер щось тут тявкають, що не проблема?
показати весь коментар
24.03.2020 12:06 Відповісти
І тут виборці зе почали щось підозрювати.
показати весь коментар
24.03.2020 10:35 Відповісти
Та ні, то все Порошенко винен
показати весь коментар
24.03.2020 11:37 Відповісти
Падло ти. Навіть при готовності виробничих потужностей і матеріальному забезпеченні скільки часу потрібно, скотино, щоб ті халати пошити? Ти, гнидо смердюча про таке не подумало? А в нас він є, той час, **** зелена?
показати весь коментар
24.03.2020 11:42 Відповісти
пусть подарят их ониженашим
показати весь коментар
24.03.2020 10:28 Відповісти
Сколько там за малороссию голосовали во втором туре президентских выборов? 90%. Сами же же проголосовали за кровавых барыг которые перепродали все костюмы с Украины, а теперь жалуются
показати весь коментар
24.03.2020 10:30 Відповісти
Раньше халаты были ситцевые и многоразовые.Были автоклавы.Просто расточительный Идотизьм,и шприцы были многоразовые.Всё работало,а счас масками и халатами добьют природу!
показати весь коментар
24.03.2020 10:33 Відповісти
Ще один дебіл зелений вискочив. Блін, де ж вас таких придурків вирощують? То значить потрібно було в час пандемії вивести і продати всі стратегічні запаси одноразових захисних засобів, бо вони тобі не подобаються?
показати весь коментар
24.03.2020 11:45 Відповісти
Ничего, новые подвезут.
показати весь коментар
24.03.2020 12:27 Відповісти