8398 відвідувачів онлайн

Лікарні мають призупинити планові операції у зв'язку з COVID-19, - наказ МОЗ

Лікарні мають призупинити планові операції у зв'язку з COVID-19, - наказ МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України вимагає від лікарень призупинити планові операції, а також планові госпіталізації.

Про це йдеться в наказі МОЗ №698, передає Цензор.НЕТ.

Закладам охорони здоров’я:
- забезпечити тимчасове припинення планових госпіталізацій пацієнтів;
- вжити заходів щодо збільшення частки медичної допомоги, що надається з використанням технологій та заходів, що застосовуються під час надання медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку для обміну інформацією в електронній формі (надання медичної допомоги із застосуванням телемедицини);
- забезпечити прийом пацієнтів, що мають ознаки гострого респіраторного захворювання в окремих приміщеннях із дотриманням вимог інфекційного контролю;
- забезпечити надання екстреної медичної допомоги в повному обсязі", - йдеться в наказі.

Водночас зазначається, що від низки термінових і невідкладних планових операцій і госпіталізацій лікарні відмовитися не зможуть.

До цього списку входять:
- наданням медичної допомоги через ускладнений перебіг вагітності та пологи; -
- наданням медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
- наданням медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я хворим на онкологічні захворювання;
- наданням паліативної медичної допомоги в стаціонарних умовах;
- іншими невідкладними та терміновими заходами з госпіталізації та плановими операціями, коли їх перенесення (відтермінування) несе серйозний ризик життю.

Топ коментарі
+6
А смысл в этом дебильном приказе для регионов где нет заболевших? Врачи будут сидеть без работы ,палаты пустовать,а люди ,которым надо помощь,терпеть боль и страдания! Недоумки!
показати весь коментар
24.03.2020 12:48 Відповісти
+4
Больницы никому ничего не должны!
Так ведь, Зеленский ?
показати весь коментар
24.03.2020 12:28 Відповісти
+4
вы-то, порохоботы, точно не. Вы - 8%-я зараза этноса, как коронавирус - зараза организма. К сожалению, вы не единственная зараза украинского этноса. Есть еще и холера похуже - ОПЗЖ и крымско-донбасская гангрена.
показати весь коментар
24.03.2020 12:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Больницы никому ничего не должны!
Так ведь, Зеленский ?
показати весь коментар
24.03.2020 12:28 Відповісти
Кого, вроде Дубинского, заботит Украина перед лицом неминуемой беды, а кого, вроде порохоботов - очередной повод метнуть в Зеленского.
показати весь коментар
24.03.2020 12:36 Відповісти
Don Giuseppe Berardelli. He was 72 years old, from Bergamo.

католический священник, помогавший больным, отдал свой вентиляционный аппарат более молодому пациенту и умер.
показати весь коментар
24.03.2020 12:28 Відповісти
Более 50-ти католических священников, помогавших зараженным, уже умерло в Италии. Старейшему из них было более 100 лет.

Надеюсь, в Украине тоже найдутся самоотерженные люди, готовые спасать других, невзирая на смертельную опасность для себя.
показати весь коментар
24.03.2020 12:31 Відповісти
Думаешь Зеленски фсё?
показати весь коментар
24.03.2020 12:34 Відповісти
Нет, но скоро...
показати весь коментар
24.03.2020 12:38 Відповісти
Мне было интересно мнение вышестоящего "оратора" огласившего: "Надеюсь, в Украине тоже найдутся самоотверженные люди, готовые спасать других, невзирая на смертельную опасность для себя."

Он так верит в бубочку, что по логике вещей бубочка, как главный вирус страны, опустивший экономику на семь процентов, должен самоотверженно уйти сам.
показати весь коментар
24.03.2020 12:46 Відповісти
думаю, порохоботные - ничто(жества), готовые дерибанить-раздирать Украину даже перед лицом надвигающейся беды, лишь бы вернуть Барыгу к Корыту.
показати весь коментар
24.03.2020 12:50 Відповісти
гляньте як ця ригівська сепарня за шмарклю смердить, як тільки чують біснуваті про Порошенко так їх і коробить, йди звідси в стадо свиней та втопися, нечисть ерпецешна
показати весь коментар
24.03.2020 13:06 Відповісти
иж ты как понабрасывала на винт слепая безмозглая порошня.
показати весь коментар
24.03.2020 13:21 Відповісти
Що ж ви бидло теляче вже рік не можете довести, що Порошенко нічого не крав? Бо він дійсно не крав!. А ви кацапські тролі від люті вже весь цензор слиною облили.
показати весь коментар
24.03.2020 13:08 Відповісти
то не слина, то в них лайно повилазило
показати весь коментар
24.03.2020 13:16 Відповісти
лахто-нулёвко, ты всё кричишь одинокой гиенной за опадающий рупь?
С руки пуйла или порохола крошки слизываешь?
показати весь коментар
24.03.2020 13:28 Відповісти
Речь не о том, кто кого "собирается вернуть", речь о том, что по факту выбор Украины в 19-ом году обрушил, без всякого вируса, экономику Украины на семь процентов. Не зря говорит народная мудрость: гений - учится на ошибках других, умный человек на своих, а дурак повторяет ошибки снова и снова. Вы, похоже, из третьих. Продолжайте блеять про корыто, барыгу и Мальдивы, и подтвердите мой вывод.
показати весь коментар
24.03.2020 14:04 Відповісти
Если хотите что-то обсуждать, порохоботные, то сперва отучитесь гадит' на форуме на 99%, вместо положенных вам 8%. Вот тогда и посмотрим, кто тут гений, кто дурак, а кто - пропагандон за вчерашний рошенковский фантик.
показати весь коментар
24.03.2020 14:48 Відповісти
Не продолжайте, и так ясно что Вы мудак!
показати весь коментар
24.03.2020 14:52 Відповісти
вы тут из моей жирной точки троллячими соплями запятую не малюйте.
показати весь коментар
24.03.2020 15:01 Відповісти
Где у вас "жир" пусть врач разбирается, я вам не психиатр !
показати весь коментар
24.03.2020 15:06 Відповісти
куда не зарастёт кацапова тропа.
показати весь коментар
24.03.2020 15:09 Відповісти
Та я вас не держу, ступайте с миром! Тем более дорогу уже знаете .
показати весь коментар
24.03.2020 15:17 Відповісти
Зе-тыпилы собираются разворачивать временные госпитали?!!
Или начнут чесаться когда в больницах закончится место в коридорах?
Мы НЕ китайцы, что бы построить 100500 госпиталей за неделю!
показати весь коментар
24.03.2020 12:30 Відповісти
вы-то, порохоботы, точно не. Вы - 8%-я зараза этноса, как коронавирус - зараза организма. К сожалению, вы не единственная зараза украинского этноса. Есть еще и холера похуже - ОПЗЖ и крымско-донбасская гангрена.
показати весь коментар
24.03.2020 12:34 Відповісти
Не баньте этот пост!!!
Пусть видят степень тупизма приверженцев Зе
показати весь коментар
24.03.2020 12:41 Відповісти
ещё раз заспамишь, 8%-ый?
показати весь коментар
24.03.2020 12:59 Відповісти
Ти лапотнік рязанській--піди похмелись.
показати весь коментар
24.03.2020 13:10 Відповісти
ти тільки тут можеш пукан свій рвати,бо ти наскільки всрате, що на більше чим тут набирати букви не здатне, може напишеш, що вийдеш захищати країну- не вийдеш бо всрате, може вийдеш здохнеш за шмарклю - не вийдеш, бо гірше за ту зелену шмарклю
показати весь коментар
24.03.2020 13:14 Відповісти
Теперь будем умирать и от некороновируса.
показати весь коментар
24.03.2020 12:39 Відповісти
А смысл в этом дебильном приказе для регионов где нет заболевших? Врачи будут сидеть без работы ,палаты пустовать,а люди ,которым надо помощь,терпеть боль и страдания! Недоумки!
показати весь коментар
24.03.2020 12:48 Відповісти
это как понять то есть подыхай ложись что ли)??
показати весь коментар
24.03.2020 15:44 Відповісти