9446 відвідувачів онлайн

Німеччина допоможе Україні евакуювати наших громадян із найвіддаленіших куточків світу, - глава МЗС Кулеба

Німеччина допоможе Україні евакуювати наших громадян із найвіддаленіших куточків світу, - глава МЗС Кулеба

Літаки німецьких авіакомпаній зможуть забрати громадян України, які перебувають у віддалених країнах світу, і хочуть повернутися додому у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Я вдячний моєму німецькому колезі за те, що він підтримав наше прохання, щоб німецькі літаки могли "підхоплювати", забирати наших громадян із віддалених куточків світу для їх перевезення до Німеччини, звідки ми вже - Україна - допомагатимемо їм добиратися додому. Передусім йдеться про Латинську Америку. Ми обговорили алгоритм, за яким це працюватиме", - сказав він у вівторок у заяві за результатами переговорів із главою МЗС Німеччини, яку транслювали на YouTube.

Міністр наголосив, що посольства наразі обговорюють усі деталі.

У понеділок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснив "віртуальний" візит до Німеччини і провів переговори з німецьким колегою Гайко Маасом. Як повідомили в МЗС України, це був перший в Європі віртуальний візит глави МЗС для переговорів з іноземними колегами.

Топ коментарі
+13
от шо мы плохого сделали Германии?
ну кипишевали совсем трошки против СП-2.... ну нельзя ж быть такими злопамятными))))
показати весь коментар
24.03.2020 14:53 Відповісти
+6
Желательно в Германию.
показати весь коментар
24.03.2020 14:51 Відповісти
+6
То есть теперь будет шанс подхватить ещё и самые "экзотические" болезни, даже не выезжая из Украины...
показати весь коментар
24.03.2020 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка радість! Шоб,ти,здохло,у муках...
показати весь коментар
24.03.2020 14:51 Відповісти
Это перемога или зиг хайль? Ну что-ж и на том данкешён Германии.
показати весь коментар
24.03.2020 14:53 Відповісти
молнія ні,дочого, - невинна
показати весь коментар
24.03.2020 14:54 Відповісти
Желательно в Германию.
показати весь коментар
24.03.2020 14:51 Відповісти
Не,зрозуміло,може в цинку...
показати весь коментар
24.03.2020 14:52 Відповісти
Заберём как только крематорий отреставрируют.
показати весь коментар
24.03.2020 14:55 Відповісти
можна,й так
показати весь коментар
24.03.2020 14:57 Відповісти
тушками й чучелками...
показати весь коментар
24.03.2020 14:58 Відповісти
так в восточную австро-венгрию и повезут.
показати весь коментар
24.03.2020 14:55 Відповісти
Даже из Латинской Америки екзотику нам привезут. Так сказать самбреровирус с привкусом перца чили
показати весь коментар
24.03.2020 14:53 Відповісти
Вірно підмічено, виводиться особливо небезпечна найдосконаліша форма.Лабораторія - Україна Вірусологи у захваті
показати весь коментар
24.03.2020 14:56 Відповісти
Найцікавіша річ матиме місце,коли в одному носії зустрічатимуться штами з різних кутків Землі.... Почнуть з"являтися монстри,яких й Крематорієм Незупинити
показати весь коментар
24.03.2020 15:08 Відповісти
от шо мы плохого сделали Германии?
ну кипишевали совсем трошки против СП-2.... ну нельзя ж быть такими злопамятными))))
показати весь коментар
24.03.2020 14:53 Відповісти
може подарувати їм,їх
показати весь коментар
24.03.2020 14:59 Відповісти
не...но предложить можно...может откупятся)))))
показати весь коментар
24.03.2020 15:01 Відповісти
нє,від дарунків невідмовляються...
показати весь коментар
24.03.2020 15:02 Відповісти
ой вей...а если совсем чуточку... поторговаться?)))
показати весь коментар
24.03.2020 15:03 Відповісти
тоді,нехай,й завезених беруть...
показати весь коментар
24.03.2020 15:04 Відповісти
е ні... тих вже з копами не знайдемо - розсмоктались-заховались-притишкли як миші...
(хоча насправді це все сумно і з самого початку якось безвідповідально... згодні?)
показати весь коментар
24.03.2020 15:11 Відповісти
Звісно згоден.Подивіться попереднью гілку,там цікавинка...,,й неаби,яка
показати весь коментар
24.03.2020 15:19 Відповісти
☹️
показати весь коментар
24.03.2020 15:28 Відповісти
а то ще квіточки , ти не знаешь друже як вони домовились (!) а домовились вони - в разі браку місць або медперсоналу в німецьких шпиталях , ( якщо почнеться реальна дупа) хворих на цю холеру німців відправлятимуть в укр. шпиталі !)
показати весь коментар
24.03.2020 17:11 Відповісти
вже смішно...
наші укр.шпиталі - то тільки назва... там не всі нерозбалувані українці можуть витримати...куди там цивілізованому бюргеру??? іх саме фото того шпиталю на ноги поставить - шоб втекти
це гірка правда... жалюгідна в нас медицина для всіх...а не для всіх, ще більш менш...
показати весь коментар
24.03.2020 17:21 Відповісти
Але то добре ! Може під цей момент відремонтують , ремонт (євро) забацають в деяких укр. лікарнях!)
показати весь коментар
24.03.2020 17:39 Відповісти
було б добра...
не было бы счастья - да несчастье помогло !
якось так)))
показати весь коментар
24.03.2020 18:34 Відповісти
іх саме фото того шпиталю на ноги поставить - шоб втекти«»»»»!))))це була жесть ! ЗачОт 😁
показати весь коментар
24.03.2020 17:40 Відповісти
Ну шо ж, наші люди, одним меньше, чи сотнею більше, вже нема різниці
Згорів сарай, гори і хата.
показати весь коментар
24.03.2020 14:54 Відповісти
То есть теперь будет шанс подхватить ещё и самые "экзотические" болезни, даже не выезжая из Украины...
показати весь коментар
24.03.2020 14:59 Відповісти
Кулеба самый активный министер, он везде. Любые сферы правительства окрывает. Одновременно туп и мелок.
показати весь коментар
24.03.2020 15:00 Відповісти
Нах всех этих приезжих к зеленскому, к слугам народа, к министрам на дом. Пусть там отсиживаются.
Как оно орало, что людей с Китая в Кочу-Заспу заселит. А что делает с этими - тупо отпускает, разносчиков, по домам. Уроды.
показати весь коментар
24.03.2020 15:12 Відповісти
Чудова новина!
показати весь коментар
24.03.2020 15:21 Відповісти
На жаль це все пустий звук. Тільки що розмовляв з нашими остербайтерами. Температура висока, швидка приїхала і сказали сидіти в приміщенні -на тому все. Консульство України те саме і слухавку поклали. От і вся реальність.
показати весь коментар
24.03.2020 15:40 Відповісти
доповню. "Ізоляція, локалізація, тестування, не розповсюдження..." От не клеїться до вище сказаного. Чи бундес теж вирішив "оздоровити" націю? Виростити натуральний імунітет за рахунок контрольованої смертності? Алоізич щасливий...
показати весь коментар
24.03.2020 15:49 Відповісти
Це Кулеба так піклується за мажорами з Домінікани, бо якщо Україна не забере вони покличуть Путіна ?
показати весь коментар
24.03.2020 15:51 Відповісти
НАХРЕНА?!