11869 відвідувачів онлайн
2 932 21

Карантин не скасовує планової вакцинації, - ЦОЗ

Карантин не скасовує планової вакцинації, - ЦОЗ

Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує переривати планову вакцинацію навіть на короткий період, оскільки це призведе до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, які можна запобігти шляхом вакцинації.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я, передає Цензор.НЕТ.

"Це буде додатковим навантаженням на системи охорони здоров'я в країнах, які вже і так перевантажені через пандемію Covid-19", - повідомили в ЦГЗ.

Там наголошують, під час карантинних заходів не заборонено профілактичні вакцинації.

Центр закликає медустанови інформувати населення про правила вакцинації, не створювати чергу, скупчення в кімнатах очікування, заздалегідь планувати графік консультаційних прийомів і вакцинації і розмежовувати потоки пацієнтів (організувати окремі входи або визначити годинник для рутинної вакцинації), а також виділити добре вентильовані приміщення і забезпечити дотримання соціальної дистанції не менше 1,5-2 м щодо інших людей (або тих, хто з дітьми), які очікують вакцинацію.

Топ коментарі
+7
В период скрытого инфицирования вирусом ослабляющим иммунитет хотят вакцинировать? Это нормально? Вакцинация это нагрузка на иммунную систему, а вдруг инкубационка вируса есть?
показати весь коментар
25.03.2020 15:59 Відповісти
+4
Насколько я знаю, на время эпидемий прививки запрещены.
показати весь коментар
25.03.2020 16:09 Відповісти
+4
Производители вакцин не должны терять прибыль...
А то что ж - зазря планету телевизором пугать?
показати весь коментар
25.03.2020 16:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В период скрытого инфицирования вирусом ослабляющим иммунитет хотят вакцинировать? Это нормально? Вакцинация это нагрузка на иммунную систему, а вдруг инкубационка вируса есть?
показати весь коментар
25.03.2020 15:59 Відповісти
я смотрю, упоротых антивакцинальников даже такая смертельная опасность как коронавирус не остановит в своей тупизне.
показати весь коментар
25.03.2020 17:11 Відповісти
великий вирусолог? иммунолог? педиатр? чайлдфри? или лишь бы гавкнуть и обозвать кого?
показати весь коментар
25.03.2020 17:15 Відповісти
ты в курсе где находится
Карантин не скасовує планової вакцинації, - ЦОЗ - Цензор.НЕТ 6341
показати весь коментар
25.03.2020 17:21 Відповісти
Ты там? Или всё таки в психбольнице? В тюряге тебя бы уже замочили....Таки там ...
показати весь коментар
25.03.2020 17:26 Відповісти
вакцинацию отменяют в поликлиниках, это опасно для здоровья, при чем здесь опасность от короновируса к вакцинам, после который имунка ослаблена? это может добить пациента.
Сами врачи отказывают.

Нехер писать чушь, лишь бы гавно ливануть бессмысленное
показати весь коментар
25.03.2020 17:53 Відповісти
та да...меркельша уже вакцинировалась у зараженного дохтура.теперь ждет решения Немезиды.
показати весь коментар
25.03.2020 16:00 Відповісти
Антищепленики не вірять в коронавірус та ВІЛ, а щеплень бояться як чорт ладану.
показати весь коментар
25.03.2020 16:03 Відповісти
Они что, перебухали там? Меркель вон привилась уже)
показати весь коментар
25.03.2020 16:06 Відповісти
До речі, в Італії вакцинували у грудні старих від сезонного грипу та мененгіту.. Може просто так співпало,а може і ні..
показати весь коментар
25.03.2020 16:06 Відповісти
Насколько я знаю, на время эпидемий прививки запрещены.
показати весь коментар
25.03.2020 16:09 Відповісти
плохо у тебя со знаниями.
показати весь коментар
25.03.2020 17:12 Відповісти
запрещены, нам отказали
показати весь коментар
25.03.2020 17:54 Відповісти
Вам могли по різному по вухах проїхатись, а суть в тому, що медзаклади на "карантині", сімейні "лікарі" всіх, хто спроможний самотужки хоч ковиляти відправляють додому, а у відділення нікого не пускають.
показати весь коментар
25.03.2020 19:26 Відповісти
якщо у вас температура нижче 38 ви їм в принципі зараз не цікаві
показати весь коментар
25.03.2020 19:30 Відповісти
Брехня. Хотіли внучці зробити чергову вакцину, сімейний лікар сказала, що не може, бо карантин і до його завершення не будуть вакцинацію робити.
показати весь коментар
25.03.2020 16:13 Відповісти
Производители вакцин не должны терять прибыль...
А то что ж - зазря планету телевизором пугать?
показати весь коментар
25.03.2020 16:20 Відповісти
Идиоты, совсем поехали на своей вакцинации.
показати весь коментар
25.03.2020 16:55 Відповісти
имбецилы совсем сдвинулись от своего страха перед вакцинами. В то время как весь мир в надеждой смотрит на страны, где вакцины уже проходят клинические испытания.
Все цивилизованные люди знают - вакцина - это единственное спасение от смертельной для многих стариков инфекции.
показати весь коментар
25.03.2020 17:14 Відповісти
ты по ходу совсем не догоняешь что пишешь.
никто не отказывается от вакцины от короновируса.
тебе сообщают, что другие вакцины опасны для здоровья в условиях вируса, который не проявляет себя долго время, это может добить человека.

тупо изрыгиваешь хрень
показати весь коментар
25.03.2020 17:56 Відповісти
дебил, при чем тут старики?
показати весь коментар
25.03.2020 19:49 Відповісти