10034 відвідувача онлайн
3 754 97

Випадків мародерства в Києві немає, - Кличко

У Києві станом на середу, 25 березня, випадків мародерства не зафіксовано.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив столичний міський голова Віталій Кличко.

"Випадків мародерства немає на сьогодні, і ми робимо все превентивно для того, щоб їх не було", - сказав Кличко.

Він додав, що пов'язує заяву начальника поліції міста Києва Андрія Крищенка про необхідність запровадження в столиці комендантської години з бажанням правоохоронців за будь-яких обставин забезпечити порядок на вулицях.

Топ коментарі
+25
Случаев мародерства в Киеве нет, - Кличко - Цензор.НЕТ 1466
показати весь коментар
25.03.2020 23:59 Відповісти
+21
А теперь смотрите... 2014 год, Киев, три или четыре дня на улице ни одного мента, и ни одного случая марадерства, потому что люди несмотря на полный паралич власти и отсутствие какого-либо контроля не имели панических настроений.

Киев, 2020 год, вся власть в одних руках, власть создала панические настроения, уже идут разговоры о том, что нужно вводить комендантский час. А ***** такая власть нужна?
показати весь коментар
26.03.2020 00:04 Відповісти
+16
А вип-палаты во время эпидемии - это не мародерство?
показати весь коментар
25.03.2020 23:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це поки.
показати весь коментар
25.03.2020 23:54 Відповісти
но Кличко об этом уже заговорил....

Скоро так и про погромы скажет, когда начнется мародерство...
показати весь коментар
25.03.2020 23:57 Відповісти
Під час війни корупція прирівнюється до мародерства!
показати весь коментар
26.03.2020 00:02 Відповісти
https://censor.net/user/273019 Якщо людям не буде що їсти.Будуть грабувати багаті палаци і ТРЦ і ніяка охорона не допоможе.
показати весь коментар
26.03.2020 00:07 Відповісти
В Даунєцкє "Метро" розмародерили моментально.
Випадків мародерства в Києві немає, - Кличко - Цензор.НЕТ 681
показати весь коментар
26.03.2020 00:25 Відповісти
Оккупанты они и есть оккупанты. Ничего удивительного.
показати весь коментар
26.03.2020 08:30 Відповісти
Там "кормільци" в основному постарались.
Випадків мародерства в Києві немає, - Кличко - Цензор.НЕТ 8134
показати весь коментар
26.03.2020 08:57 Відповісти
а как же маски? а как же антисептики? мародерство типичное!
показати весь коментар
25.03.2020 23:59 Відповісти
https://censor.net/user/160165 Він мав на увазі не це.
показати весь коментар
26.03.2020 00:02 Відповісти
НА ФОНЕ МАРОДЕРСТВА КОТОРЫМ НАША БЫДЛО-ЭЛИТА ЗАНИМАЕТСЯ ТРИ ДЕСЯТКА ЛЕТ ТО ЭТО ВСЕ ПЫЛЬ
показати весь коментар
26.03.2020 00:36 Відповісти
первое мародерство будет:
"киевляне забили лопатами пациентов ВИП палат в эпидимических госпиталях"

оно же будет и последним
показати весь коментар
26.03.2020 00:43 Відповісти
Будуть. Коли у народу закінчаться гроші.
показати весь коментар
26.03.2020 07:36 Відповісти
- у вас случаи марадерства были? - нет
- будут

еще пару недель карантина - и понеслась пиз..а по кочкам... виталька, ваша проблема в том, что вы живете в космосе, как бы скоро вас не вернули на грешную землю
показати весь коментар
25.03.2020 23:55 Відповісти
появление "случаев" зависит от того в каком месте и кто мародёрит в Киеве...
показати весь коментар
25.03.2020 23:56 Відповісти
А вип-палаты во время эпидемии - это не мародерство?
показати весь коментар
25.03.2020 23:58 Відповісти
это кличко с зеленским показывают, что они не лохи
показати весь коментар
26.03.2020 00:48 Відповісти
Случаев мародерства в Киеве нет, - Кличко - Цензор.НЕТ 1466
показати весь коментар
25.03.2020 23:59 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2020 00:04 Відповісти
Справа мега інтелектуал Клячко?😂
показати весь коментар
26.03.2020 00:20 Відповісти
Клічко у порівнянні з Бубачкой- Цицерон!
показати весь коментар
26.03.2020 00:25 Відповісти
Вас не удивляет, что ТОЛЬКО КЛИЧКО В МАСКЕ?
показати весь коментар
26.03.2020 00:37 Відповісти
Значит он умнее, чем идиоты на снимке.
показати весь коментар
26.03.2020 01:08 Відповісти
Тут вот в чем вопрос, бежать то им некуда. Всё в одной лодке оказались
показати весь коментар
26.03.2020 00:00 Відповісти
Случаев мародерства в Киеве нет, - Кличко - Цензор.НЕТ 4386
показати весь коментар
26.03.2020 00:02 Відповісти
А почему ты Виталий, это вообще сказал?!
показати весь коментар
26.03.2020 00:03 Відповісти
Кияни до речі насміхали над селянами і казали селюки,бидло і тд.От і подивимось,як Київ прожеве без села.Якщо звісно це місто повністю перекриють.
показати весь коментар
26.03.2020 00:04 Відповісти
проживет нормально. Селюкам надо кудато хавку продавать чтобы на что-то жить, поэтому будет в Киеве хавка всегда.
показати весь коментар
26.03.2020 00:44 Відповісти
https://censor.net/user/132544 Якщо будуть проблеми з грошима,то не буде.Селяни зможуть тільки з городини прожити,а кияни ні.
показати весь коментар
26.03.2020 01:21 Відповісти
Дебіли були і є і в селі і в місті... і воно тупо та хуцпато ЗАВЖДИ насміхалось над іншими.. це ФАКт медичний а нащо обсерати ЛЮДЕЙ?
таку дурню про киян(львовян полтавців...)= а-ля-ґебельси-з-лахти розповсюджувати МАРНА ПРАЦЯ.
показати весь коментар
26.03.2020 06:45 Відповісти
https://censor.net/user/428885сТак дурні є всюди.Але саме кияни більше насміхаються,навіть це видно по соцмережах.Скоро буде момент істини,от і подивимось,хто є хто.
показати весь коментар
26.03.2020 12:24 Відповісти
справжні кияни ніколи такого не скажуть.
Це риса мордвинів та підмордвинених жідків протиставляти місто селу.
Це генетика, бо раніше найбільше українців було саме по селах, а в містах більшість була з окупаційної адміністрації та їх колаборанти
показати весь коментар
26.03.2020 10:55 Відповісти
https://censor.net/user/455380 Та немає зараз вже такого поняття,справжні.
показати весь коментар
26.03.2020 12:19 Відповісти
не зустрічав, щоб хтось з українців зневажливо ставився б до жителів сіл - бо ми всі родом звідти.
А ось серед мордвинів та жидів - такого повно.
Це для мене особистий маркер щодо людини
показати весь коментар
28.03.2020 20:50 Відповісти
https://censor.net/user/455380 Ну ви може і не зустрічали.
показати весь коментар
28.03.2020 21:03 Відповісти
А теперь смотрите... 2014 год, Киев, три или четыре дня на улице ни одного мента, и ни одного случая марадерства, потому что люди несмотря на полный паралич власти и отсутствие какого-либо контроля не имели панических настроений.

Киев, 2020 год, вся власть в одних руках, власть создала панические настроения, уже идут разговоры о том, что нужно вводить комендантский час. А ***** такая власть нужна?
показати весь коментар
26.03.2020 00:04 Відповісти
Ну новый вирус без вакцины, без иммунитета, наводит больше паники и страха, чем революция. Паника сейчас во многих государствах мира, не только ведь в Украине. Хорошо что пока нет тотальной паники, как бывает в фильмах про апокалипсис. Надеюсь до этого не дойдёт.
показати весь коментар
26.03.2020 00:20 Відповісти
Нет никакой паники. Спокойно стоят люди в очередях перед магазинами, входят по одному, ходят неспешно, на кассах держат дистанцию, выгребать все из магазинов уже закончили, товары есть, остановки пустые, спортсмены бегают, велосипедисты катаются. Город замер, но паники точно нет.
показати весь коментар
26.03.2020 01:13 Відповісти
ВЛАДА в УКРАЇНІ НАЛЕЖИТЬ НАРОДУ. А президент-уряд-ВР то ТИМЧАСОВО обрані(чи призначені ) СЛУЖБОВЦІ, яким люди доручили щось робити.
і у них в руках не влада а ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ згідно яких вони виконують свої ОБОВ'ЯЗКИ
показати весь коментар
26.03.2020 06:50 Відповісти
ЗЕкоманда- марадьори
ЗЕкоманда- не лохи
VIP палати забажали
Ось такі у "слуг"-понти!
показати весь коментар
26.03.2020 00:05 Відповісти
Подивимось, чи так само не буде мародерства у завтрашньому дні. Точніше, його може не тільки лише не бути, це якщо вже так ребром ставити питання, ніби начебто мародерство.
показати весь коментар
26.03.2020 00:05 Відповісти
С@ки! Я другой такой страны не знаю
"Как можно настолько ненавидеть свой собственный народ. Те мародерствовали на войне, эти - на пандемии и медикаментах
Где во время эпидемии (пандемии) полностью опустошают Укргосрезерв и тотально скупают все маски, перчатки, спецодежду, антисептикити и спирт. И все это знают. При этом, ни Президент, ни РНБО, ни СБУ, МВД, Генпрокуратра, НАБУ, САП и ГБР вместе взятые ВООБЩЕ НИКАК НА ЭТО НЕ РЕАГИРУЮТ. Всем видимо пох. Они делают умный вид, что ничего не произошло. Хотя, совершенно очевидно, что подобную операцию невозможно было провернуть без серьёзной крыши на самом высоком уровне.

Страна мародеров и спекулянтов, безнравственных чиновников и ахреневших политиков, профессиональных предателей и циничных бездарей. Новые мордашки скурвились ещё быстрее, чем предыдущие старые лица. Так ещё и бездарны и никчёмны.
В общем, Иногда очень хочется вернуть на время смертную казнь. Или пожизненное с конфискацией всего до десятого поколения." - https://www.facebook.com/SpivakDmytriy?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCfgrmGWZecsHtPZUJ1iPitToVmyZmPcbi_CqYjsvzz5GjwwgS1ZaEweV1AUeXxuAEwulQU5tSgDXUR&hc_ref=ARQRfwm0OHhkQoVdvSQ-o4fIdSglXJGtcRfMF62o9XAsTtFY5SAq1PkkjmXR20jcSCY&fref=nf Дмитрий Спивак
показати весь коментар
26.03.2020 00:09 Відповісти
В список "достижений" следует добавить,
как Киев обеспечивает лечение тех, кого скромно шифруют "особами, до яких здыйснюэться державна охорона"
Лозунг дня: первоочередная задача для медиков - обеспечение комфортного лечения "осіб..."
Сайт КМДА
https://health.kievcity.gov.ua/files/2020/3/25/353.PDF
показати весь коментар
26.03.2020 00:16 Відповісти
пздц...я так понял что боярям ВСЕ в первую очередь - а больных холопов будут сразу в крематорий отвозить еще живыми !? да ***... понавыбрали себе Слуг...
показати весь коментар
26.03.2020 00:22 Відповісти
ага. Кличко морозится "не так поняли"
показати весь коментар
26.03.2020 00:29 Відповісти
ну я ще тиждень тому попереджав - зараз всі залишки ліків та апаратів зберуть для себе любимих, а ви, смерди, перетопчетесь
показати весь коментар
26.03.2020 11:00 Відповісти
Кожен народ має таку владу, яку заслуговує. Аксіома.
показати весь коментар
26.03.2020 00:25 Відповісти
Мой Народ провел 2 Майдана и седьмой год кацапопсов крошит на Донбассе - и Он заслужил эту власть !???
показати весь коментар
26.03.2020 00:51 Відповісти
https://censor.net/user/314213 Саме так.В армія половина голосувала,саме за це.Причому ті,хто воював.
показати весь коментар
26.03.2020 01:34 Відповісти
НЕ БРЕШИ!!в ВСУ за шмарклю голосувало до25%+15%"протіфПорошенко", бо і там є таке ж саме бидло як і скрізь
показати весь коментар
26.03.2020 06:53 Відповісти
https://censor.net/user/428885 Та більше.
показати весь коментар
26.03.2020 12:22 Відповісти
заслужил - не заслужил,)) но очень хотел и выбрал
показати весь коментар
26.03.2020 05:46 Відповісти
З тих хто голосував за шмарклю6-10%-то ті яким насрав в вуха95квартал разом з ґебельсами пукіна.
САМЕ ВОНИ=ЖЕРТВИ пропаганди з лахти=ВИННІ в тому, що в Україні зараз керує адміністрація клоунів=шлємазлів
показати весь коментар
26.03.2020 06:57 Відповісти
Те, это кто на войне мародерствовал? Опять Порошенко вам в штаны насрал? Видно по посту, что недоденланный дмитрий спивак за зеленую мразь голосовал, вот пусть теперь и жрет....
показати весь коментар
26.03.2020 08:13 Відповісти
Ага. Только домушники переключились с квартир на пустующие офисы.
показати весь коментар
26.03.2020 00:13 Відповісти
А шо красти в тих офісах?
показати весь коментар
26.03.2020 00:26 Відповісти
А там оргтехники нет?
показати весь коментар
26.03.2020 00:48 Відповісти
Вопрос не о профессионалах , вопрос о народе и погромах магазинов.
показати весь коментар
26.03.2020 00:28 Відповісти
Тут, увы, нужно быть готовым ко всему. Иметь тревожный комплект, еду на 3 дня, оружие. Желательно, машину и топливо.
показати весь коментар
26.03.2020 00:50 Відповісти
В Войне миров у Тома Круза тоже была машина, топливо, оружие и арахисовое масло с тостами. Но это не пригодилось.
показати весь коментар
26.03.2020 02:31 Відповісти
одинаку все одно не вижити - то спати захочеться, то звернеш машиною не туди, то на засідку наскочиш десь в незручному саме для твоєї зброї місці. Та і одному велику здобич не унесеш і великі запаси не убезпечиш....
показати весь коментар
26.03.2020 11:04 Відповісти
виталик...брешиш...а зеля.ермак шмаркля ?????
показати весь коментар
26.03.2020 00:14 Відповісти
Народ заряжается.
показати весь коментар
26.03.2020 00:15 Відповісти
виталик, не позорься... твое невнятное мычание в эфире уже просто достало ..
ты убогий, никчемный говномэр.
показати весь коментар
26.03.2020 00:22 Відповісти
Рано для мародёрства, ещё 2-3 недели. Как не за что, будет есть, так и начнётся. А пока число заболевших ещё 145 , рано! после 6000 начнётся, отдельныё случаи, вангую.
показати весь коментар
26.03.2020 00:26 Відповісти
Сегодня ВИП-палаты для лечения "лучших людей" во время эпидемии - не мародерство?
показати весь коментар
26.03.2020 00:31 Відповісти
Це законе мародерство, завжди так було))
показати весь коментар
26.03.2020 00:48 Відповісти
случаї почнуться якщо будуть перебої з постачанням їжі або якісь ЧП з комендантськими часами та тотальним обмеженням пересування - народ запанікує і тоді вже все можливо
показати весь коментар
26.03.2020 11:07 Відповісти
Пока не поздно посмотрите не вернулись ли ваши соседи из заробиток ...Если вы живете рядом то дешевле новую дверь прорубить в стене в обход
показати весь коментар
26.03.2020 00:29 Відповісти
Класс,это такая встряска для мира,рабы поломались для обесбечения прекрасной жизни элиты
показати весь коментар
26.03.2020 00:30 Відповісти
приватні армії еліткі скоро будуть шманать пересічних витряхуючи з гаманців та сумок рештки запасів.
Зможемо знов відчути себе як у 90-ті так і 30-ті (за гіршим сценарієм)
показати весь коментар
26.03.2020 11:10 Відповісти
Значит сейф оружейний будет открит круглосуточно..
показати весь коментар
26.03.2020 00:31 Відповісти
Випадків канібалізму також немає.
показати весь коментар
26.03.2020 00:38 Відповісти
Влада в Україні займається мародерством вже 6 років.
показати весь коментар
26.03.2020 00:45 Відповісти
в 1922р Україну окупували марадьори=ж-камуняки з півночі і знайшли тут бидлоту, яка їм допомогала вбивати-грабувати українців. А нащадки тих мародьорів=совки хуцпаті, прихватизували награбоване у людей ВЖЕ в 1989р... ті ж З ж-камуняк хто не встиг чи не зумів називають прихватизаторів-хуцпатих, які награбували награбоване стягнуте в бесхозні "савєцкіі" купи, марадьорамі.
показати весь коментар
26.03.2020 07:07 Відповісти
Як і VIP палат у київських лікарнях))
показати весь коментар
26.03.2020 00:46 Відповісти
-На какие средства , профессор , вы купили мешок гречки в Ашане ?
Випадків мародерства в Києві немає, - Кличко - Цензор.НЕТ 7151
показати весь коментар
26.03.2020 00:50 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2020 04:10 Відповісти
похоже кличко рискует быть предводителем расстрельной комады,
будет организовывать ликвидацию заразившихся, чтобы вип коечники себя уверенно чухали
показати весь коментар
26.03.2020 00:50 Відповісти
дурня более подходящего тяжелее найти
может одел бы киев в маски ?
нельзя было в гостиницы селить возвращающихся ?
хотя конечно нельзя
ничего нельзя
только врать можно
показати весь коментар
26.03.2020 00:53 Відповісти
Главный мородёр отрапортавал что "в Багдаде всё спокойно"
показати весь коментар
26.03.2020 00:52 Відповісти
вот шутки шутками, но в блокадном %енинграде "Бадаевские склады" разбомбили 8 сентября, а первые случаи канибализма зарегистрированы в начале ноября.
показати весь коментар
26.03.2020 00:57 Відповісти
Кто главний мародер в Украине?
показати весь коментар
26.03.2020 01:15 Відповісти
Это пока что...
показати весь коментар
26.03.2020 03:39 Відповісти
Мародер арестован?
показати весь коментар
26.03.2020 03:46 Відповісти
Убежал в Ростов
показати весь коментар
26.03.2020 06:57 Відповісти
Даже бывшего мародера ограбил.
показати весь коментар
26.03.2020 09:59 Відповісти
А штрафы в 54000 с безработных?
показати весь коментар
26.03.2020 06:10 Відповісти
да це якось не те
За розповсюдження зарази треба розстрілювати а не штрафи стягувати
показати весь коментар
26.03.2020 07:10 Відповісти
Ага,починай.Вже 145 є,далі підуть медики,патрульні,соцпрацівники,аптекарі,продавці,таксисти.
показати весь коментар
26.03.2020 07:42 Відповісти
Ажиотажа нет. Зелёные уроды спокойно и без паники приготовились к освоению средств выделенных на борьбу с эпидемией.
показати весь коментар
26.03.2020 06:54 Відповісти
У вас случаи мародерства были? Нет. Значит будут.
показати весь коментар
26.03.2020 06:55 Відповісти
Такая чуйка,что власти очень нужны уже " случаи мародерства"
показати весь коментар
26.03.2020 06:59 Відповісти
Так может пусть власти станут первыми жертвами 😉
показати весь коментар
26.03.2020 07:15 Відповісти
Случаев мародерства в Киеве нет.
А должно быть?
показати весь коментар
26.03.2020 07:34 Відповісти