9117 відвідувачів онлайн

Померлих від коронавірусу в Києві ховатимуть у патологоанатомічних мішках. ДОКУМЕНТ

Померлих від коронавірусу в Києві ховатимуть у патологоанатомічних мішках. ДОКУМЕНТ

Київська міська державна адміністрація рекомендує поховання померлих від коронавірусу (COVID-19) в патологоанатомічних мішках.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Апостроф", про це йдеться в протоколі Спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації.

"Поховання померлих від гострої респіраторної хвороби COVID-19 ... проводити в патологоанатомічних мішках", - сказано в ньому.

Вказівка ​​встановлено на постійній основі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я порекомендує обмежити ритуал прощання з померлими від COVID-19 для запобігання поширенню вірусу.

Померлих від коронавірусу в Києві ховатимуть у патологоанатомічних мішках 01
Померлих від коронавірусу в Києві ховатимуть у патологоанатомічних мішках 02
Померлих від коронавірусу в Києві ховатимуть у патологоанатомічних мішках 03

Топ коментарі
+22
а мешки то хоть не продали за бугор...?
есть мешки в наличии...?
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
+18
И крушавельских жмуров тоже??
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
+16
Звичайно мають.... фабрику по пошиву тих мішків.
показати весь коментар
26.03.2020 16:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що так ...дошок на гроби пожаліли ?
показати весь коментар
26.03.2020 16:07 Відповісти
Чума в Одесі

Місця поховань вмерлих від чуми[https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A7%D1%83%D0%BC%D0%B0_%D0%B2_%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%96&veaction=edit&section=7 ред. | https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A7%D1%83%D0%BC%D0%B0_%D0%B2_%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%96&action=edit&section=7 ред. код ]
Штучний курган, відомий в народі як https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B0_%D0%A7%D1%83%D0%BC%D0%BA%D0%B0&action=edit&redlink=1 Гора Чумка , розташований на https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F_(%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0)&action=edit&redlink=1 вулиці Водопроводній . Під цією горою поховані жертви епідемій чуми. Ця гора виникла за https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B5_%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5_(%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0) Старим християнським кладовищем , де ховали загиблих від чуми під час епідемій 1812, 1829 і 1837 років. Після чого цю місцевість засипали будівельним сміттям і за кілька десятків років тут утворилася гора.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%83%D0%BC%D0%B0_%D0%B2_%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%96#cite_note-1 [1] Тут ховали у братських безіменних могилах, але траплялися й індивідуальні пам'ятники.
показати весь коментар
26.03.2020 16:09 Відповісти
так щаз не чума, а чумак головного зельоного мозха.
показати весь коментар
26.03.2020 16:36 Відповісти
на Мордорі вже давно
Померлих від коронавірусу в Києві ховатимуть у патологоанатомічних мішках - Цензор.НЕТ 3057
показати весь коментар
26.03.2020 16:29 Відповісти
А че,крематории отключены за неуплату за газ.Или кочегаров нет?
показати весь коментар
26.03.2020 16:07 Відповісти
ТЫ видел по чем цена на газ? Так никаких собак не хватит с нафтогазом расплатиться
показати весь коментар
26.03.2020 16:14 Відповісти
Дык эта..ТЭЦ еще работают?Отопительный сезон ведь не закончился?
И благодарные жители незлым тихим словом вспомят усопших,трогая теплые батареи.Только всё это отразить в платежках.Вопрос с нафтогазом решен.Профит.
показати весь коментар
26.03.2020 16:38 Відповісти
Крематорії не в кожному місті. До млн мешканців крематорій без необхідності. Хоча, судячи з розмірів цвинтарів в Миколаєві, то кремація тут конче як необхідна, хоча населення усього 484 000
показати весь коментар
26.03.2020 16:39 Відповісти
На всю Україну 3 крематорії - Київ, Харків, Одеса.
показати весь коментар
26.03.2020 16:42 Відповісти
а мешки то хоть не продали за бугор...?
есть мешки в наличии...?
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
ща радуцкий, погорелов и нефьодов подсуетсятся
показати весь коментар
26.03.2020 16:09 Відповісти
думаю уже...
скоро выяснится что продали все...
показати весь коментар
26.03.2020 16:10 Відповісти
От нахрена баригам ідею підказувати?
показати весь коментар
26.03.2020 16:15 Відповісти
в том-то и дело, что все продали, а мешки остались - теперь их нужно распилить....
показати весь коментар
26.03.2020 16:12 Відповісти
це питання до бубочки
показати весь коментар
26.03.2020 16:27 Відповісти
В рюкзаках тоже пойдет. Догадайся у кого будут закупать рюкзаки
показати весь коментар
26.03.2020 16:32 Відповісти
видимо, как раз не проданы. Вот на них и наварятся.
показати весь коментар
26.03.2020 16:35 Відповісти
Граф Монте-Кристо-2.
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
просто цікаво, коли приймають такі рішення то керуються суто середньовічними забобонами чи мають наукове обгрунтування?
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
Звичайно мають.... фабрику по пошиву тих мішків.
показати весь коментар
26.03.2020 16:12 Відповісти
Вони чимось керуються?
показати весь коментар
26.03.2020 16:13 Відповісти
тим місцем яким вони на роялі грають..
показати весь коментар
26.03.2020 16:21 Відповісти
И крушавельских жмуров тоже??
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
тим у два! верхній кольоровий...і у стразіках...
показати весь коментар
26.03.2020 16:11 Відповісти
А что - кто-то из них уже все?
показати весь коментар
26.03.2020 16:30 Відповісти
Пока нет...но бог даст будут..
показати весь коментар
26.03.2020 16:34 Відповісти
Я в бога не верю,но за это не грех и помолиться.
показати весь коментар
26.03.2020 16:45 Відповісти
Да, всі, за кого ти тут сраку рвало рік тому, всі вже всьо! І ти збирайся, ************ зелена!
показати весь коментар
26.03.2020 18:48 Відповісти
vip мешки готовьте!!!))))
показати весь коментар
26.03.2020 16:08 Відповісти
оце буде смішно як вони в мішках та на стовпах, як на гойдалках, теліпатися будуть
показати весь коментар
26.03.2020 16:28 Відповісти
капец.. эти мешки не разлагаются !!! во всем мире только кремация !!!
показати весь коментар
26.03.2020 16:10 Відповісти
Завтра вілізуть "спікери" зекоМанди і розкажуть, що це не ті мішки, про які ви думали, і не для захоронення, а для картоплі. І не закопувати, а викопувати.
показати весь коментар
26.03.2020 16:11 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2020 16:36 Відповісти
Для куршавельских подонков vip-мешки.
показати весь коментар
26.03.2020 16:11 Відповісти
Ну и правильно. А то вдруг труп случайно чихнет?
показати весь коментар
26.03.2020 16:11 Відповісти
Перед захоронением отваривать в автоклавах при 180С. Вариант фасования в жестяные банки рассматривается.
показати весь коментар
26.03.2020 16:11 Відповісти
Чекайте! Так ви ж казали, що від померлих вірус не передається! Чи знайшли ще один спосіб пиляти бабло, чи таки передається і від померлих...
показати весь коментар
26.03.2020 16:11 Відповісти
Для Виталика нужен будет большой мешок, а для Зели - маленький.
показати весь коментар
26.03.2020 16:12 Відповісти
Угу..В полуторный упакуют.
показати весь коментар
26.03.2020 16:47 Відповісти
VIP мішки будуть..? Бо якось перед братвою буде невдобно..
показати весь коментар
26.03.2020 16:14 Відповісти
патологоанатомические мешки проданы в Италию, будут закапывать в черных мусорных мешках
показати весь коментар
26.03.2020 16:14 Відповісти
ось тільки почав маску шити , а вже треба - мішок....
показати весь коментар
26.03.2020 16:14 Відповісти
так, ший мішок, бо походу Зебільна влада і їх продала
показати весь коментар
26.03.2020 16:17 Відповісти
жінка он каже, та навіщо тобі та маска, з мішка треба було й починати..
показати весь коментар
26.03.2020 16:18 Відповісти
Заходит в болтничную палату. Кто тут Петров. Посмотрел внимательно и уходит. Доктор, доктор кричит Петров - что вы ничего не скажите. Не доктор я, а плотник. Меня доктор прислал.
показати весь коментар
26.03.2020 16:45 Відповісти
++++++
показати весь коментар
26.03.2020 16:41 Відповісти
Маску не выбрасывай.Из нее получится нарядный мешок для хомячка.
показати весь коментар
26.03.2020 16:49 Відповісти
хомячків всіх з'їдять на другий місяць карантину
показати весь коментар
27.03.2020 04:12 Відповісти
показати весь коментар
27.03.2020 09:28 Відповісти
Нам ВІП палати, їм мішки!
Умерших от коронавируса в Киеве будут хоронить в патологоанатомических мешках - Цензор.НЕТ 5545
показати весь коментар
26.03.2020 16:16 Відповісти
Турборежим однако.
показати весь коментар
26.03.2020 16:16 Відповісти
Сразу бетоном заливайте, чего уж там.
показати весь коментар
26.03.2020 16:17 Відповісти
вопрос к киевской администрации: - конкурс на права пошива VIP мешков по индивидуально снятым VIP меркам, чьи родственники выиграли?
показати весь коментар
26.03.2020 16:17 Відповісти
Негігієнічно!!!Чом не Крематорій
показати весь коментар
26.03.2020 16:18 Відповісти
Это чтоб и потомкам досталось, когда на месте кладбища построят дома !
показати весь коментар
26.03.2020 16:45 Відповісти
Може статися,що лише гризуни будуватимуть землянки, або істоти іншого виду свої"дома"
показати весь коментар
26.03.2020 17:09 Відповісти
это чтоб червей не заразить?
показати весь коментар
26.03.2020 16:18 Відповісти
В Иране их ещё и хлором посыпают. 2389 случаев за сутки.
показати весь коментар
26.03.2020 16:22 Відповісти
Кремировать надо, не зря в раше крематории машины есть. А все эти церемонии по штуке баксов, это уже бизнес на крови. Мешки патологоанатомические. Какой бред
показати весь коментар
26.03.2020 16:22 Відповісти
Це не по християнськи.Бог проти.
показати весь коментар
26.03.2020 16:26 Відповісти
Це він вам особисто таке сказав?
показати весь коментар
26.03.2020 16:32 Відповісти
И по пояс!
показати весь коментар
26.03.2020 16:29 Відповісти
так звичайно що в мішках.щоб ще більшу істерику роздути .а що там будуть за жмури і від чого вони помруть то вже діло десяте. головне показати лохам картинку. Думайте .барани!
показати весь коментар
26.03.2020 16:33 Відповісти
Это чьи то близкие,они для них дороги...
Закапывать как собак в мешках...Как будто вирус через закрытый гроб может выскочить...Тысячи потенциальных носителей вируса ездят в транспорте.ходят в магазинах-без масок,и ни в чем себя ограничивать не собираються...
А тут...не по человечески это...
показати весь коментар
26.03.2020 16:34 Відповісти
никто не говорил что в гроб нельзя, но - сначала - в мешок....
почему не крематорий.....зачем засерать землю вирусами и мешками не понимаю
показати весь коментар
26.03.2020 18:49 Відповісти
Пенсам покажите - на них только это действует. А то шарятся где попало хоть из пушки стреляй.
показати весь коментар
26.03.2020 16:38 Відповісти
Да энтих пенсов нужно на экскурсии водить . Бесплатные -в крематорий и на кладбище , чтоб молодёжи жить не мешали на полную. Пусть по современному вирус шмалью и крокодилом отгоняют пока отсталое старичьё с вирусом воткой и чесноком борется
показати весь коментар
26.03.2020 17:17 Відповісти
Да они и так часто на кладбище. Чем старше человек, тем больше из тех , кого он знает уже "там", к-сожалению.
показати весь коментар
26.03.2020 17:21 Відповісти
Да .К сожалению .
показати весь коментар
26.03.2020 22:20 Відповісти
что за бред??? их надо сжигать в крематории!!!
показати весь коментар
26.03.2020 16:46 Відповісти
я пошёл в пивной ларёк ...сердце ёк - ёк - ёк ... на углу большой мешок... это шок-шок-шок...
показати весь коментар
26.03.2020 16:50 Відповісти
мабуть щоб випадково не кашлянули
показати весь коментар
26.03.2020 17:03 Відповісти
витяг з "пам'ятки модератору"?
показати весь коментар
27.03.2020 04:13 Відповісти
когда хотят зарабатывать - строят больницу, когда скиздить - крематорий...