10189 відвідувачів онлайн

У "Нафтогазу" достатній запас міцності для проходження періоду надзвичайної ситуації, - Коболєв

У "Нафтогазу" достатній запас міцності для проходження періоду надзвичайної ситуації, - Коболєв

НАК "Нафтогаз України" має достатній запас міцності і ліквідності для проходження періоду надзвичайної ситуації, введеного в країні для боротьби з коронавірусом, коли можуть погіршитися розрахунки за газ, що відпускається.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава правління компанії Андрій Коболєв в ефірі телеканалу "Україна 24" в четвер увечері.

"Фінансово "Нафтогаз" підготовлений, ми зможемо поки профінансувати цю різницю за рахунок власних коштів. Я думаю, найближчі три-чотири місяці для нашої ліквідності не буде суттєвих загроз", - сказав він

За його словами, компанія ще в умовах підготовки до можливого переривання транзиту економила кошти, зокрема, не вкладаючись у видобувні проєкти, які могли бути успішно реалізовані тільки за умови високих цін на газ.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територіїєю країни.

Топ коментарі
+7
Кто бы сомневался про запас прочности у Коболева и его мамы.
показати весь коментар
27.03.2020 09:01 Відповісти
+4
Я б даже сказал, что запас неисчерпаемый.
показати весь коментар
27.03.2020 09:02 Відповісти
+3
ну да конечно если что мы еще в 4ре раза тарифы подымем опыт уже имеется!!
показати весь коментар
27.03.2020 08:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну да конечно если что мы еще в 4ре раза тарифы подымем опыт уже имеется!!
показати весь коментар
27.03.2020 08:49 Відповісти
Нафтогаз не подымает тарифы. подымают тупорылые зебилы, которые на подсосе у ахметова
показати весь коментар
27.03.2020 08:52 Відповісти
Тимошенко уже не рассказывает - как цену на газ уменьшить в 2 раза?
показати весь коментар
27.03.2020 08:53 Відповісти
почему не расказывает! очень джае рассказывает и рассказывает о же самое что и 4ре года назад!! тут ничего не поменялось!!
показати весь коментар
27.03.2020 08:55 Відповісти
И что она рассказывает?

"
- Давно вы здесь живёте?
- С тех пор, как вселилась.
"
(к/ф "Копы в юбках")
показати весь коментар
27.03.2020 09:00 Відповісти
расказывает про себестоимость добычи Украинского газа!!
показати весь коментар
27.03.2020 09:05 Відповісти
А она подробно не рассказывает - как и за счёт чего увеличить собственную добычу?
показати весь коментар
27.03.2020 09:13 Відповісти
Да пофиг нам уже на тот газ. Как там мама,Андрей,не нуждается?
показати весь коментар
27.03.2020 09:00 Відповісти
Сколько было необходимо платить Коболеву, чтобы из убыточного предприятия превратить в предприятие с запасом прочности, что Монике даже очень поможет?
показати весь коментар
27.03.2020 09:02 Відповісти
Сто плетей в месяц,он бы работал усердней,чем за деньги.
показати весь коментар
27.03.2020 09:08 Відповісти
Естественно, а Монике не надо сто плетей, чтобы не предавал/продавал Украину?
показати весь коментар
27.03.2020 09:14 Відповісти
Монику вообще надо выпотрошить и набить опилками,она так будет смешнее.
показати весь коментар
27.03.2020 09:16 Відповісти
Кто бы сомневался про запас прочности у Коболева и его мамы.
показати весь коментар
27.03.2020 09:01 Відповісти
Я б даже сказал, что запас неисчерпаемый.
показати весь коментар
27.03.2020 09:02 Відповісти
Это надо понимать так...У сотрудников и наблюдательного совета Нафтогаза бабла награбленного у граждан Украины дохрена...мы вас всех имели ввиду и будем продолжать грабить. у нас ВСЁ ХОРОШО!
показати весь коментар
27.03.2020 09:14 Відповісти
По чем газ на хабе в Европе по 95$ а на впариваешь по 215$ Скоро ты и за это ответишь
показати весь коментар
27.03.2020 09:57 Відповісти
Ну звісно, обдерли всю Україну, нагребли понад 30 мільярдів прибутку. На перший час вистачить. Мама Коболєва не голодуватиме.
показати весь коментар
27.03.2020 16:32 Відповісти