6897 відвідувачів онлайн

Три нові випадки COVID-19 підтверджено на Дніпропетровщині

Три нові випадки COVID-19 підтверджено на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області підтверджено 3 нові випадки захворювання коронавірусом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу обласної ради.

Двоє хворих - жителі Дніпра, один - із Нікополя. 1 особа, яка повернулася з Прибалтики, чекає на результат аналізів.

За добу було проведено 15 нових досліджень на коронавірус.

За результатами повторних аналізів - від COVID-19 видужав 1 із перших двох хворих на Дніпропетровщині.

Топ коментарі
+12
***, еще и Брюс Уиллис на карантине....
показати весь коментар
27.03.2020 18:24 Відповісти
+9
Повернувшихся із "Прибалтики"? Це з Естонської РСР?
показати весь коментар
27.03.2020 18:21 Відповісти
+9
Це як росію назвати прикитайською країною.
показати весь коментар
27.03.2020 18:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повернувшихся із "Прибалтики"? Це з Естонської РСР?
показати весь коментар
27.03.2020 18:21 Відповісти
Разве имеет значение из какой прибалтийской страны?
показати весь коментар
27.03.2020 18:28 Відповісти
Це як росію назвати прикитайською країною.
показати весь коментар
27.03.2020 18:55 Відповісти
Різні країни, з різним етнічним складом. Наприклад, литовці, мають спільне коріння з пруссами, естонці з фінами.
показати весь коментар
27.03.2020 19:13 Відповісти
15 исследований и 3 положительных неутешительная статистика
показати весь коментар
27.03.2020 18:22 Відповісти
йду пробухаю заначку... ще, **** той метеорит...

NASA предупреждает: 29 апреля 2020 года на Землю может упасть астероид 1998 OR2

Три новых случая COVID-19 подтверждены на Днепропетровщине - Цензор.НЕТ 2689
показати весь коментар
27.03.2020 18:22 Відповісти
***, еще и Брюс Уиллис на карантине....
показати весь коментар
27.03.2020 18:24 Відповісти
«Позачергове засідання парламенту планується наразі провести в неділю, 29 березня», - сказало джерело у ВР.
За даними видання НВ, засідання найімовірніше проведуть у сесійній залі.
Раніше голова фракції Слуга народу https://nv.ua/tags/david-arahamiya.html Давид Арахамія заявив, що , а провести його планують на вулиці.
показати весь коментар
27.03.2020 18:41 Відповісти
Та да...земля налетит на небесную ось..и все...тапки всем...😃
показати весь коментар
27.03.2020 18:27 Відповісти
А вот и хеппи энд
!
показати весь коментар
27.03.2020 18:36 Відповісти
Там трішки не так - астероїд наближається до Землі, але не на Землю.
показати весь коментар
27.03.2020 21:25 Відповісти
Та вже пізно заначку пропив…😂😂😂
показати весь коментар
28.03.2020 11:59 Відповісти
Во поезда зеленского шо творят.
показати весь коментар
27.03.2020 18:23 Відповісти
Поезда коронотворящие
показати весь коментар
27.03.2020 20:52 Відповісти
А вдруг это не правда?
показати весь коментар
27.03.2020 18:44 Відповісти
Та да брехня.это для того ,,"что бы продать маски")
показати весь коментар
27.03.2020 20:56 Відповісти
Или снова помочь демам на выборах США.)
показати весь коментар
27.03.2020 21:46 Відповісти
"Всеобщий карантин может не стоить расходов, которые он налагает на экономику, общинное и индивидуальное психическое и физическое здоровье. Мы должны предпринять незамедлительные шаги для оценки эмпирической основы нынешних блокировок." -
д-р Бендавид и д-р Бхаттачарья, профессора медицины в Стэнфорде.
показати весь коментар
27.03.2020 18:56 Відповісти
Boris Johnson tests positive for COVID-19

https://www.youtube.com/watch?v=3Udze8vnvX4
показати весь коментар
27.03.2020 19:01 Відповісти
Всю эту летучую тварь привозят за бугра .
показати весь коментар
27.03.2020 19:08 Відповісти
зеля распоряжение дает, он и ответственный за распространение короновируса в Украине.
показати весь коментар
27.03.2020 19:18 Відповісти