4738 відвідувачів онлайн

Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки

Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки

Друзі покійної Катерини Гандзюк стверджують, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова через керівництво Херсонської області намагається змусити Віктора Гандзюка покинути роботу в лікарні і під час карантину приїхати до Києва на зустріч із нею та народними депутатами.

Відповідний запис з'явився на сторінці ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Вона (Венедіктова. - Ред.) дала команду обласному прокурору Херсонської області терміново везти батька Катерини до Києва на зустріч із нею та народними депутатами. Везти, щоб негайно прикритися ним від критики. Типу, "дивіться, ми зустрічаємося, а значить, все нормально!" - стверджують друзі вбитої активістки.

За словами авторів заяви, Віктор Гандзюк відмовився полишати роботу в лікарні та їхати в Київ і запропонував київським прокурором поспілкуватися зі своїм адвокатом Євгенією Закревською, але ті відмовилися.

"Попри категоричну відмову покинути лікарню і їхати до Києва вже другий день тривають дзвінки, вмовляння і тиск із боку керівників області. Це неприпустимо!" - сказано в заяві.

Раніше Віктор Гандзюк розкритикував генпрокурора Ірину Венедіктову, звинувативши її у брехні і заявивши, що вона за один день зробила прогрес у справі ще на місяці вперед недосяжним.

У п'ятницю, 27 березня, адвокат Масі Найєм заявив про відсторонення заступника Генерального прокурора Віктора Трепака від розслідування справи про вбивство Катерини Гандзюк.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що Трепака не відсторонювали, "його ключові справи ніхто не забирав". При цьому вона підтвердила, що департамент спецрозслідування замість Трепака став курирувати призначений сьогодні заступником Генерального прокурора Олексій Симоненко.

Читайте також: "Є всі підстави говорити про кінець утвердження в Україні нової прокуратури", - Трепак

Віктор Трепак заявив, що подав у відставку і працює до понеділка. "Уже немає сенсу просто", - пояснив він своє рішення.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку і облили сірчаною кислотою. Гандзюк потрапила в реанімаційне відділення. 4 листопада активістка померла в лікарні.

6 червня 2019 суд ухвалив вироки виконавцям убивства Гандзюк - вони отримали від трьох до шести з половиною років ув'язнення. Окремо судять Ігоря Павловського, якого слідство вважає посередником між замовниками та виконавцями вбивства. Підозрюваними в замовленні та організації нападу є Владислав Мангер і Олексій Левін.

Триває суд над підозрюваним у замовленні нападу Владиславом Мангером і Олексієм Левіним (Москаленком).

Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки 01
Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки 02
Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки 03
Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки 04
Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки 05
Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки 06

Топ коментарі
+40
Генпрокурор Венедиктова давит на отца Катерины Гандзюк, - друзья убитой активистки - Цензор.НЕТ 7716
показати весь коментар
29.03.2020 01:07 Відповісти
+39
Ей надо - пусть оторвёт жопу от стула и едет в Херсонскую область
Тоже нам - БЫКУЮЩАЯ КОРОЛЕВА . Пошли повадки рыгов
показати весь коментар
29.03.2020 00:57 Відповісти
+32
Венедиктова конченная коррумпированная мразь.
показати весь коментар
29.03.2020 00:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Генпрокурор Венедиктова давит на отца Катерины Гандзюк, - друзья убитой активистки



да там все это херсонское кубло нужно сажать
не ошибетесь


показати весь коментар
29.03.2020 00:50 Відповісти
Генпрокурор Венедиктова давит на отца Катерины Гандзюк, - друзья убитой активистки - Цензор.НЕТ 7716
показати весь коментар
29.03.2020 01:07 Відповісти
эта нечисть устроил геноцид Украины массовым безкарантинным ввозом заробидчан -впереди катастрофа грозящая превзойти итальянскую
показати весь коментар
29.03.2020 01:15 Відповісти
Порох не лорд, а булочник
показати весь коментар
29.03.2020 07:06 Відповісти
если порох булочник то представь кто ты?)) червь максимум
показати весь коментар
29.03.2020 07:22 Відповісти
Я не позиціоную себе лордом
показати весь коментар
29.03.2020 07:24 Відповісти
а он сказал называть его лордом?)))
показати весь коментар
29.03.2020 07:25 Відповісти
він вааще гетьманом себе проголосив ))) ну який з бариги гетьман?
показати весь коментар
29.03.2020 07:27 Відповісти
ну если с клоуна слепили преза, то с барыги гетьман выдет 100% быть барыгой мозги нужны, а клоуном не обязательно))) разницу чувствуешь?
показати весь коментар
29.03.2020 07:44 Відповісти
Шуты при всех временах считались мудрыми - не надо ля ля
показати весь коментар
29.03.2020 10:28 Відповісти
и ,вообще, чтоб судить о людях .надо достичь их уровня или превзойти их - не думаю, что кто-то из вас достиг уровня одного из обсуждаемых
показати весь коментар
29.03.2020 10:31 Відповісти
то есть зебилы достигли уровня пороха или сени?))) вы сильно высокого мнения о себе
показати весь коментар
29.03.2020 11:37 Відповісти
То есть не-уй судить Петю и Вову, если ты не на их уровне!
показати весь коментар
29.03.2020 14:52 Відповісти
Ну, какой с тебя червяк? Опарыш, максимум
показати весь коментар
29.03.2020 07:44 Відповісти
Мотыль?
показати весь коментар
29.03.2020 08:14 Відповісти
Довел ее народ, который в ней живет с незабымлемных времен...
показати весь коментар
29.03.2020 10:33 Відповісти
Шарій, це ти?
показати весь коментар
29.03.2020 09:43 Відповісти
Ця курва ще в Україні?
показати весь коментар
29.03.2020 07:07 Відповісти
Не треба наговорювати на презедента. Адже він посадив Венедиктову в крісло прокурора і ще багато різних корисних посадок.
показати весь коментар
29.03.2020 08:34 Відповісти
яке взагалі Генпрокурор має відношення до справи по вбивству Гандзюк? І що вона взагалі може зробити щодо такої справи? Або Венедиктова не при своєму розумі, або то все брехня.
показати весь коментар
29.03.2020 00:51 Відповісти
І коронавірус теж брехня. І падіння ВВП ше до початку пандемії також брехня. Правду у нас лише Бубочка віщає.
показати весь коментар
29.03.2020 00:59 Відповісти
Мабуть справа Гандзюк має ще складові, які хочуть сховати. Дуже непроста справа.
показати весь коментар
29.03.2020 00:52 Відповісти
та не..., там все просто, и все все знают...., просто "ворон ворону глаз не выклюет".....
показати весь коментар
29.03.2020 01:00 Відповісти
Саме так, що ворон ворону не виклює ока. Але це якраз і є дуже складно, бо у таких умовах не хочуть свідчити.
показати весь коментар
29.03.2020 01:08 Відповісти
Як на мене, там просто дехто вже взяв гроші. І відмотати назад не може з причини начебто "пацанськиз понять".
показати весь коментар
29.03.2020 01:01 Відповісти
Це теж, а ще мабуть багато хто пов'язаний у цьому брудному бізнесі.
показати весь коментар
29.03.2020 01:09 Відповісти
Як казав один герой:
-"Сядут усе"!
Маюна увазі,зешоблу
показати весь коментар
29.03.2020 07:09 Відповісти
Венедиктова конченная коррумпированная мразь.
показати весь коментар
29.03.2020 00:53 Відповісти
В тім то і справа, що не "кончена", а жива, здорова і непогано себе почуває. Знаєте, таких цинічрих негідників серед жінок я пригадати не можу отак відразу. На думку тільки літературна Міледі" з" Трьох мклкптерів" приходить.
показати весь коментар
29.03.2020 01:03 Відповісти
а как же Юлия Владимировна?
показати весь коментар
29.03.2020 01:18 Відповісти
Вибачте, забув. 😊 Бабця якось у тінь відійшла. Вірніше - у засаду. Надіється не лише епідемію пережити, а й владу підібрати.
показати весь коментар
29.03.2020 01:21 Відповісти
Що, не міг не пернути? Ну як же Тимошенко не згадати? Дебіл
показати весь коментар
29.03.2020 13:08 Відповісти
та ладно, не припомнишь... на вот тебе на вскидку: ленкабандаренка, лукаш с сексуальным глазом в сторону, натаха королева... боюсь вызвать дух аньки герман с иннкой Б... мало?
показати весь коментар
29.03.2020 08:45 Відповісти
😞 Вибачте, але ці персони з іншого життя. Я їх викреслив, як страшный сон. Тому і не зміг одразу згадати.
показати весь коментар
29.03.2020 10:31 Відповісти
За тягою до афер та авантюр Бабавуля на голову вище Міледі .
показати весь коментар
29.03.2020 09:09 Відповісти
З тим погоджуся. Але на захист бабЮлі можу сказати, що вона не така кровожерлива, як Міледі. 😊
показати весь коментар
29.03.2020 10:32 Відповісти
по версії соєвих )
показати весь коментар
29.03.2020 07:07 Відповісти
Ей надо - пусть оторвёт жопу от стула и едет в Херсонскую область
Тоже нам - БЫКУЮЩАЯ КОРОЛЕВА . Пошли повадки рыгов
показати весь коментар
29.03.2020 00:57 Відповісти
жопа + стул = генпрокурор.
оторвалa? - уже только жопа без стула, а значит и не генпрокурор.
поетому нет, не оторвет и никуда не поедет.
показати весь коментар
29.03.2020 01:14 Відповісти
Давно уже пошли повадки рыгов. Только зебилам всё божья роса.
показати весь коментар
29.03.2020 09:15 Відповісти
Генпрокурор Венедіктова тисне на батька Катерини Гандзюк, - друзі вбитої активістки - Цензор.НЕТ 7144
показати весь коментар
29.03.2020 09:29 Відповісти
ригіоналів так навчив ще совок... і будуть вони бикувати поки не зайде зірка "запоребрика".
показати весь коментар
29.03.2020 14:12 Відповісти
эта кодла до сих пор уверена, что Украина населена глухо-немо-слепыми.....
показати весь коментар
29.03.2020 00:57 Відповісти
как не печально.но это факт
показати весь коментар
29.03.2020 10:37 Відповісти
что ни делает дурак, всё он делает не так.
показати весь коментар
29.03.2020 00:59 Відповісти
Зачем уговаривать, если можно просто вызвать повесткой?
показати весь коментар
29.03.2020 01:03 Відповісти
повестка на шоу?
показати весь коментар
29.03.2020 01:07 Відповісти
Повестка, как свидетелю! Петро в курсе...
показати весь коментар
29.03.2020 01:09 Відповісти
ей не это надо. а обвинение в фейковом вызове в качестве свидетеля ей не нужны.
показати весь коментар
29.03.2020 01:13 Відповісти
Eastern Express тому, що з батьком Гандзюк хочуть домовитися, а інакше будуть говорити з адвокатом.
показати весь коментар
29.03.2020 01:12 Відповісти
О чем "домовитися"?
показати весь коментар
29.03.2020 01:22 Відповісти
Оце питай у Венедиктової і читай, що в вище написав.
показати весь коментар
29.03.2020 01:28 Відповісти
Пустили свинью в огород...
показати весь коментар
29.03.2020 01:16 Відповісти
негодяйка хочет расследовать убийство!
показати весь коментар
29.03.2020 01:20 Відповісти
Порохоботам не угодишь!
показати весь коментар
29.03.2020 05:10 Відповісти
Чому? У спамі "угодітє"🐸
показати весь коментар
29.03.2020 07:07 Відповісти
петесоси сруться від одного її вигляду - булочник в небезпеці
показати весь коментар
29.03.2020 07:31 Відповісти
От тупой шмары? А ты течешь небось?))
показати весь коментар
29.03.2020 07:48 Відповісти
Убийцы кореши Бенедиктовой, вот она и давит, на старичка, чтобы он умерил свою прыть.
показати весь коментар
29.03.2020 08:16 Відповісти
а почему бы и не приехать? что здесь такого?
показати весь коментар
29.03.2020 07:24 Відповісти
Под дебила косишь? А, не не косишь))
показати весь коментар
29.03.2020 07:50 Відповісти
малолетка дурная, обоснуй почему ему нельзя ехать к прокурору? он уклоняется от правосудия? или ты баран решил кто имеет право на правосудие а кто нет?))))
показати весь коментар
29.03.2020 08:00 Відповісти
Не петушись так сильно, а то очелло распухнет
показати весь коментар
29.03.2020 08:46 Відповісти
разве что от твоего языка)))
показати весь коментар
29.03.2020 11:41 Відповісти
Дебил не Черниговский не оскорбляй людей,По какому закону он должен туда ехать? Назови зедебил.
показати весь коментар
29.03.2020 09:39 Відповісти
он же хочет справедливого расследования?
показати весь коментар
29.03.2020 11:42 Відповісти
Ватник не Черниговский,а какое отношение она имеет к справедливому расследованию?
показати весь коментар
29.03.2020 11:57 Відповісти
ты ***нько зеленое совсем с катушек съехал?))) твой бог ее ген. прокурором назначил))) а закон у нас один
показати весь коментар
29.03.2020 12:13 Відповісти
Карантин !!!Все должны сидеть ,по своим городам .Или там в Киеве ,забыли об этом ?А врачи, выполнять свои прямые обязательства ,на рабочим месте во время эпидемии.Или они хотят что бы он ,по дороге заразился .Тогда понятно, почему они так настаивают
показати весь коментар
29.03.2020 07:43 Відповісти
Генпрокурор Венедиктова давит на отца Катерины Гандзюк, - друзья убитой активистки - Цензор.НЕТ 8976
показати весь коментар
29.03.2020 07:46 Відповісти
галстук надо подзатянуть
показати весь коментар
29.03.2020 10:41 Відповісти
ВЫ ДАЖЕ И НЕ ЗНАЕТЕ СКОЛЬКО ЗАРАЖЁННЫХ НА УКРАИНЕ. Есть люди которые не чувствуют ни какие симптомы , НАЗЫВАЮТСЯ РАЗНОСЧИКИ,ЭТО КАЖДЫЙ 10 БОЛЬНОЙ ДАЖЕ И НЕ ЗНАЕТ, ЧТО ОН БОЛЬНОЙ.А Они хотят ,что бы он ,ехал .Полно полицейских больных ,потому что ,не имеют хорошую защиту или пренебрегают ею пользоваться
показати весь коментар
29.03.2020 07:49 Відповісти
фраза "НА УКРАИНЕ" чітко вказує звідки ти це скопіювала..... тільки питання - свідомо, чи за власною тупістю?
показати весь коментар
29.03.2020 09:05 Відповісти
Я ніколи і нічого не копіровала.І якби не короно вірус ,то би не почала читати новини на Цензорі .Була у Львові і не найшла в аптеці маску 10 березня ,А в Єпіцентрі мені сказали що респіратори ф3 скуплять один чоловік по 300 штук .Ото ді мене це Насрало як кажуть Чехі .Куда вони дивилися коли контрабандисти вивозили з України Респіратори .
показати весь коментар
29.03.2020 09:56 Відповісти
Якщо я не помиляюся ,нас в школі вчили писати : в Україні а не на Україні .Але коли ти пишеш з роботи коли ти на обіді то навіть не слідкуєш граматичні помилки .Тут такі граматиків багато , хоть насмілюся коли їх читаю 😊😷
показати весь коментар
29.03.2020 10:04 Відповісти
Венедиктову надо гнать ςραной метлой из прокуроров.
показати весь коментар
29.03.2020 08:00 Відповісти
Кто ж её прогонит? Раньше думать надо было.
показати весь коментар
29.03.2020 09:17 Відповісти
А пам'ятаєте як на стадіоні було: Чому вбивці Катерини Гандзюк досі на волі!!!!???
Зеля, так чому вбивці Катерини Гандзюк досі на волі?
показати весь коментар
29.03.2020 09:29 Відповісти
Колишні друзі та "друзі" померлої Гандзюк, які в брехні і політиканстві вже не поступаються фСБ(у)шникам, мєнтам і плокулолам. Давно вже буквально ВСЕ навколо вбивства Гандзюк перетворено на політику, та й починалось як політика, а юридичний аспект справи нікого не цікавить, від "друзів" до останнього кривоохоронця. В принципі, як завжди.
показати весь коментар
29.03.2020 09:36 Відповісти
Використали горе батька, перед виборами. Влаштували гучні акції, як зі "свинкрчувами". Домоглись свого. Тепер зливають. Ну не саждяти ж, насправді, своїх підкацапників та корупціонерів
показати весь коментар
29.03.2020 09:42 Відповісти
Трепак - чужерідне тіло в олігархічній владі України. Підозрюю, що його участь в роботі генпрокуратури була чисто кар'єрна. Він мітив на пост Генерального.
показати весь коментар
29.03.2020 10:00 Відповісти
Помилка Майдану що не зачистила прокурорів, судів, ригів, корупціонерів, п'ятої колони зразу і жорстоко. Ось і отримали РЕВАНШ МАЛОРОСІВ. ПОЧИНАТИ ТРЕБА СПОЧАТКУ І НЕ ДОПУСКАТИ МИНУЛИХ ПОМИЛОК.
показати весь коментар
29.03.2020 10:18 Відповісти
ура кому-то дошло
показати весь коментар
29.03.2020 10:44 Відповісти
вот и я за это все время пишу . что надежды рушились в 2004 и в 2014 , а дальше следствие .Чего возмущаться ?
показати весь коментар
29.03.2020 10:55 Відповісти
https://www.facebook.com/irina.venediktova.31 сторінка цієї довбойобки у фейсбук напишить що про неї думаєте
показати весь коментар
29.03.2020 10:27 Відповісти
Виноваты во всем -президенты ! Они рвались с них и спрос за все и всех говен . что делаются в стране . за косяки времени Пороха отвечает Порох и никто более , за каденцию. Зе .только Зеленский . Оба двоешники засранцы .
показати весь коментар
29.03.2020 10:54 Відповісти
походу, венедиктова похлеще курва, чем пшонки и шокины с кузьмиными вместе взятыми, у ней на харе это написано..зеля жги дальше, через пару недель может опять заменит
показати весь коментар
29.03.2020 10:59 Відповісти
А кто то еще сомневается в целях этого, извините плокурорва, Венедиктовой - карманной зебилки?
Ведь всем было сразу понятно для чего ее сунули на это местечко... Ну и конечно баблишко не малое ей за услуги забашляют...
показати весь коментар
29.03.2020 13:10 Відповісти
а шо треба зробити щоб ця бл#дь венедіктава і мене покликала у мої вічі подивитись, так бажаю харкнути в її рило коронавірусом?
показати весь коментар
29.03.2020 15:44 Відповісти
Где они берут таких змеюк. С таким лицом она и мать родную посадит. А если одеть кожаную куртку и дать в руки маузер - то и растреляет!
показати весь коментар
29.03.2020 16:42 Відповісти
очень полезное изобретение американцев во времена когда законы не работали - институт судов линча. Пора перенимать опыт становления демокатии.
показати весь коментар
29.03.2020 19:49 Відповісти