4563 відвідувача онлайн

Рада сьогодні о 14:00 збереться на позачергове засідання, - пресслужба Апарату ВР

Рада сьогодні о 14:00 збереться на позачергове засідання, - пресслужба Апарату ВР

У понеділок, 30 березня, відбудеться Погоджувальна рада депутатських фракцій (депутатських груп).

Про це повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ.

Місце проведення - вул.М.Грушевського, 5, конференц-зал. Погоджувальна рада розпочнеться об 11:00

"Засідання Погоджувальної ради буде транслювати онлайн телеканал "Рада". Брифінги керівників фракцій і груп після закінчення Погоджувальної ради відбудуться в пресцентрі (кулуари третього поверху), вул. Грушевського, 5", - поінформувала пресслужба.

Пресслужба Ради також інформує, що о 14:00 30 березня розпочнеться позачергове засідання Верховної Ради в сесійній залі (вул.М.Грушевського, 5).

Засідання буде транслювати телеканал "Рада".

Вхід журналістів до будівлі Верховної Ради (перший під'їзд) - за тимчасовою карткою акредитації, виданою на час карантину, і за наявності постійної акредитації, наголошено в повідомленні.

Топ коментарі
+11
Зеленский заявил о намерении принять закон о рынке земли уже в понедельник.
Этим шагом он навсегда впишет себя в историю. Кровью больных и голодных людей.
Эта чумная гастроль людоедских идеологий по-любому последняя на очень долгий период, и не только в Украине. Эпидемия уже обнулила т.н. экономический неолиберализм везде, начиная с "первого мира". Со всей историей о медицине как "услуге", со всеми деньгами, которые ходят за пациентом вместо уволенных врачей и медсестёр, вместо сокращённых койкомест.
Не стоит цепляться за отговорку, что в силу рынок земли вступит с 2021 года, все мы понимаем, что де-факто в ситуации тотального беззакония обязательства будут возникать уже сейчас.
Так вот, принимать сейчас в беднейшей стране Европы закон о чумной распродаже - это не что иное, как мародёрство. Которое по логике обстоятельств ничем не отличается от торговли буханкой хлеба по цене серебряного сервиза в голодные годы. И знаю, что "либертарианцы" не видят в этом ничего криминального - невидимая рука рынка установила цену, с их точки зрения справедливую.
Но вот с точки зрения общественной морали это мародёрство.
И потому самоубийство для тех, кто за него проголосует. (с)
показати весь коментар
30.03.2020 00:32 Відповісти
+9
завтра Беня прокатит Зелю с банковским законом, а Зеля кинет украинцев с законом про землю...
Так вижу...
показати весь коментар
30.03.2020 00:09 Відповісти
+7
Давайте дождемся завтра. Они уже со среды собираются вот-вот, вместо этого из зеленых дуп только дым идет. Завтра на все будем посмотреть.
показати весь коментар
30.03.2020 00:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
завтра Беня прокатит Зелю с банковским законом, а Зеля кинет украинцев с законом про землю...
Так вижу...
показати весь коментар
30.03.2020 00:09 Відповісти
Давайте дождемся завтра. Они уже со среды собираются вот-вот, вместо этого из зеленых дуп только дым идет. Завтра на все будем посмотреть.
показати весь коментар
30.03.2020 00:19 Відповісти
Якщо Тимошенко виступила проти "антиколомойського" закону - то її мотиви мене вже зовсім не цікавлять...
Чи то Бабломойський знову поманив Юлю пальчиком? Чи цю її позицію ...щедро проавансував...?
Після цього повідомлення більш ніколи не голосуватиму за Юлю !!! Більше того - активно агітуватиму - ПРОТИ! ЇЇ потужний рівень знань, та помножений на цю, дику, позицію - то грімуча, і не лише антиукраїнська та антиекономічна суміші, але й глибоке порушення здорового глузду, який враз виявився "перпендикулярним" міжнародному досвіду !!! Вона що, на старості літ - стала черговим Ємецем. чи Ревою ( їх позиції та висловлювання - пам'ятаєте?)
В усьому світі прийнято - осіб, які своїми діями, чи бездіяльністю, довели банк, чи кредитну спілку до банкрутства - на гарматний постріл більш не підпускати - не лише до керівних посад в будь-якій кредитній установі, а навіть на посади управлінців -нижче рангом... А про повернення штучно збанкрутованого і пограбованого власниками свого ж банку - про повернення їм банків- мови взагалі йти не може, бо то - повний нонсенс... Згаданий закон забороняв повернення не лише Бєні "Привату", але й іншим власникам - їх збанкрутілих банківських установ! А Юля з цим - незгідна? Баба Яга - "проти"?
показати весь коментар
30.03.2020 14:37 Відповісти
а почему как все не на 8.00 рабочий день? бездельники!
показати весь коментар
30.03.2020 00:10 Відповісти
С будуна как то не камильфо .
показати весь коментар
30.03.2020 00:13 Відповісти
подельники
показати весь коментар
30.03.2020 00:32 Відповісти
Тобто зберуться для розповсюдження короновірусу.
показати весь коментар
30.03.2020 00:20 Відповісти
не думаю, что остальных это огорчит
показати весь коментар
30.03.2020 00:33 Відповісти
Це проблема для зебілів.
показати весь коментар
30.03.2020 00:35 Відповісти
Есть шанс, шо зелёные если не поубивают друг дружку, так обсопляют так точно...
показати весь коментар
30.03.2020 00:22 Відповісти
Маски не забудьте одеть,а то все передохните,шо мы без вас делать будем.?
показати весь коментар
30.03.2020 00:22 Відповісти
Кровосісіть будуть!
😁
показати весь коментар
30.03.2020 00:24 Відповісти
Москва в панике отказывается от своего разоблаченного супер-агента.

***
Наглую, жадную, жирную, дрянную и агрессивную крысу из офиса Зе слили даже его кремлевские хозяева, коим он пытался угодить, сдав национальные интересы и суверенитет Украины, выполнив их команды по созданию совета с оккупатами и позорные минские договорняки. "Родина" предала его.Рада завтра в 14.00 соберется на внеочередное заседание, - пресс-служба Аппарата ВР - Цензор.НЕТ 3373
показати весь коментар
30.03.2020 00:30 Відповісти
Но вот с точки зрения общественной морали это мародёрство.
И потому самоубийство для тех, кто за него проголосует. (с)
показати весь коментар
30.03.2020 00:32 Відповісти
аплодирую стоя. хотел Вам, но увидел сноску на цитату. Кто это?
показати весь коментар
30.03.2020 00:37 Відповісти
Вам - за цитату отдельное спасибо.
показати весь коментар
30.03.2020 00:38 Відповісти
https://www.facebook.com/elenagalkina2525?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDqUTrEUlVaPkJvViNe3fbpTi4uf2VBuV-YmZBBLR3_7j-zLTktjaWBuMgnpA21qMnjLNO_sH48CdWt&hc_ref=ARRBvtMJ-kVV2BwlGsGOSHj2-Bt2oA-IwfXHNM4dnFKZYxW7NGFUms_Q3ThG-Xu4bMM&fref=nf lena S. Galkina
показати весь коментар
30.03.2020 00:40 Відповісти
спасибо, увидел там пару интересных тем, почитаю.
показати весь коментар
30.03.2020 00:46 Відповісти
Рада завтра в 14.00 соберется на внеочередное заседание, - пресс-служба Аппарата ВР - Цензор.НЕТ 4558Рада завтра в 14.00 соберется на внеочередное заседание, - пресс-служба Аппарата ВР - Цензор.НЕТ 1712
показати весь коментар
30.03.2020 00:32 Відповісти
Рада завтра в 14.00 соберется на внеочередное заседание, - пресс-служба Аппарата ВР - Цензор.НЕТ 4210
показати весь коментар
30.03.2020 00:35 Відповісти
2 млн. тонн украинского угля остались неиспользованными? Может, цену задирать не нужно было ахметке?
показати весь коментар
30.03.2020 00:42 Відповісти
не зря мелькали сообщения, что уже и на Яценюка согласны.
показати весь коментар
30.03.2020 01:22 Відповісти
Нююю, випиймо, панство, за їх останню зустріч!
🍻
показати весь коментар
30.03.2020 00:37 Відповісти
Рада завтра в 14.00 соберется на внеочередное заседание, - пресс-служба Аппарата ВР - Цензор.НЕТ 9075
показати весь коментар
30.03.2020 00:40 Відповісти
Досить позорити Україну.Геть з влади!
показати весь коментар
30.03.2020 00:43 Відповісти
А смысл?Страна обходиться без вас упырей.Люди-это и есть Государство.Вы короче,по большому счёту,просто тля
показати весь коментар
30.03.2020 00:48 Відповісти
Это прекрасно. Говноинсайдер зекоманды Тёмный Ссыцарь вангует шо через 2-3 недели обосравшийся клован и его бродячий цирк убегут в Ростов, а все их фейлы опять придется разгребать Порошенко и Ко. Вот это у Тёмного Ссыцаря полыхает! Рада завтра в 14.00 соберется на внеочередное заседание, - пресс-служба Аппарата ВР - Цензор.НЕТ 5272
показати весь коментар
30.03.2020 00:49 Відповісти
Так за тем ссыцарем кудри Дубины торчат - аноним хренов Но то что он ссыт - то уже хорошо ...
показати весь коментар
30.03.2020 00:56 Відповісти
Неужели землю продавать начнут?! БТР раставили, вьезд в Киев ограничили, чтоб люди не подтянулись, под понтом коронавируса.... суки что продать хотите?! когда война и єпидемия в стране?!
показати весь коментар
30.03.2020 02:31 Відповісти
"В Верховной Раде сейчас движ, которого давно не было (а возможно, и никогда). За отсутствие на голосовании по «антиколомойскому» законопроекту обещают по 60 тысяч баксов. Шестьдесят. Тысяч. Долларов. За то что ты не пришёл, заболел, утонул, самоизолировался..." Гудименко Юрій
показати весь коментар
30.03.2020 07:47 Відповісти
Зеленський досі не відповів на запитання: де він ховає свою родину? Якщо за кордоном, то це вже піпець. Який ти нахрен президент, якщо не довіряєш родину інституціям країни, якою ти через помилку виборців керуєш? І чому якась Швеція, а не Ростов?
показати весь коментар
30.03.2020 07:49 Відповісти
Задача для всех. Порох перед карантином, привёз семью в Украину! Зеля отправил в Швейцарию! Вопрос? Сколько стоит борщевой набор???
показати весь коментар
30.03.2020 07:51 Відповісти
завтра я ожидаю начало дефолта. Судя по новостям, Зеленский полностью потерял контроль надо своими "слугами", а Коломойский таки выкупил приличную часть голосов. За дефолт, по слухам, будут голосовать и Юля (нет фактажа) и рыги с лозунгом "Россия спасет".
показати весь коментар
30.03.2020 07:53 Відповісти
Зараз всі пишуть,що Коломойський всіх скупив,що закон про ринок землі та про приват не пртймуть,що буде дефолт.Я вважаю, що все буде інакше.Ці закони приймуть і ми отримаємо транші від МВФ. Коломойський не зможе тягатися з МВФ та нашими партнерами. Зламали Зе,зламають і депутатів