9765 відвідувачів онлайн

Шмигаль вніс у Раду проєкти постанов про звільнення Ємця та Уманського

Шмигаль вніс у Раду проєкти постанов про звільнення Ємця та Уманського

У Верховній Раді зареєстровано проєкти постанов про звільнення міністра охорони здоров'я Іллі Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського.

Документи про звільнення Ємця та Уманського з'явилися на сайті Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ.

Ініціатором проєктів постанов є прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Постанови спрямовані на розгляд профільних комітетів.

Водночас зареєстрували проєкти постанов про призначення міністром охорони здоров'я Максима Степанова - колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації, міністром фінансів Сергія Марченка і міністром енергетики та захисту довкілля Ольгу Буславець.

На порядку денному позачергового засідання парламенту зазначено, що депутати мають розглянути зміни міністра охорони здоров'я, міністра фінансів і міністра енергетики.

Нагадаємо, позачергове засідання Верховної Ради відбудеться в понеділок, 30 березня. На ньому депутати розглянуть пакет законопроєктів для подолання кризи, викликаної епідемією коронавірусу.

Топ коментарі
+11
ну емца только на увольнение, так как ему скоро 65, то пусть готовится становиться трупом
показати весь коментар
30.03.2020 09:49 Відповісти
+4
Не довго музика играла, не довго фраєр танцював!
Безмежні лише всесвіт та дурість людська - Альберт ЕЙНШТЕЙН
показати весь коментар
30.03.2020 09:49 Відповісти
+4
Не долго музыка играла .... Турбоминистры турборежима тарбодурости. Так быстро еще ни одна власть не сыпалась. А в кабмине до сих пор треть мест вакантные. Посмотрим что будет дальше после пленок Геруса\Ермака
показати весь коментар
30.03.2020 09:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не сядет никто
показати весь коментар
30.03.2020 09:48 Відповісти
Не долго музыка играла .... Турбоминистры турборежима тарбодурости. Так быстро еще ни одна власть не сыпалась. А в кабмине до сих пор треть мест вакантные. Посмотрим что будет дальше после пленок Геруса\Ермака
показати весь коментар
30.03.2020 09:58 Відповісти
мне вот кажется шо за месяц Путин начнет.....
ибо нефтегаз - просрал, ну а вирус - так у него тонны вирусов есть в лабораториях.
и наша т.н. "власть" по-моему подыгрывает(шоб началась цивил-вор, война гражданская то есть) а потом порешают
показати весь коментар
30.03.2020 10:19 Відповісти
ну емца только на увольнение, так как ему скоро 65, то пусть готовится становиться трупом
показати весь коментар
30.03.2020 09:49 Відповісти
труп, так труп... в морг, так в морг...
показати весь коментар
30.03.2020 10:45 Відповісти
Не довго музика играла, не довго фраєр танцював!
Безмежні лише всесвіт та дурість людська - Альберт ЕЙНШТЕЙН
показати весь коментар
30.03.2020 09:49 Відповісти
Насправді, це не смішно - зелебобіки призначили абсолютно некомпетентних людей, які думали, що посидять на поток, порішають питання - а тут жопа. А у низ ані мізків, ані навичок з нею справитися. Це ще раз свідчить про те, що зекоманда не призначає професіоналів, а лише бариг.
показати весь коментар
30.03.2020 09:54 Відповісти
Это Уманский некомпетентен? Не болтайте ерундой, таварищь.
показати весь коментар
30.03.2020 10:12 Відповісти
Эмцю скоро буде 65 років, навіщо нам трупи при владі?
показати весь коментар
30.03.2020 09:52 Відповісти
26 днів попрацювали, втомились.
показати весь коментар
30.03.2020 09:54 Відповісти
Мдааа......Шмыгаль еще тот политик. Ни команды, ни стратегии. Сиюминутные эмоции. Заведет он страну в угол безвластия.
показати весь коментар
30.03.2020 09:58 Відповісти
Дайте хтось Клоуну дімедролу - я вже не встигаю запам'ятовувати "нові лиця" в уряді.
показати весь коментар
30.03.2020 10:03 Відповісти
Лучше мышьяку.
показати весь коментар
30.03.2020 10:11 Відповісти
Ему от диарреи что-то нужно. Похоже он потек уже
показати весь коментар
30.03.2020 10:37 Відповісти
А давай для диареи.
Надо всё попробовать, может что то поможет.
показати весь коментар
30.03.2020 10:40 Відповісти
25-денні міністри Зелі.
Щось сам Зеля засидівся
показати весь коментар
30.03.2020 10:14 Відповісти
Дєдушка Ємець, всеж встиг зі своїм синком швиденько забрати під свій нагляд аптеки та лікарні країни?! Може треба перевірити, кому ще з родичів Ємець дав доступ то медичних программ, під шумок к- вірусу???
показати весь коментар
30.03.2020 10:21 Відповісти
Шановні, а відповідальність хто буде нести за призначення цих міністрів?
- Зеленский?
- Шмигаль?
- Монобільшість?
Ну, чисто логічно, то так. Що будемо з ними робити?
показати весь коментар
30.03.2020 10:23 Відповісти
Правильне питання - Що далі цей цирк при владі буде робити з країною? І до яких пір нарід це буде "їсти".
показати весь коментар
30.03.2020 11:14 Відповісти
Пи...ец подкрался незаметно, хоть виден был из далека...
Твари порохоботы! Предупреждали они, видите ли, год назад, что этот бл...ий цирк добром не кончится. Накаркали? Одно правительство не проработало и пол года, в другом, через двадцать шесть дней меняют министра здравоохранения, в разгар эпидемии, и министра финансов в разгар кризиса. Ну провалили подготовку к эпидемии, два месяца ковыряясь в носу, и угробили за год экономику, ну и что? Ведь с самыми лучшими намерениями, мальчик ведь старался, ну не получилось, но ведь он хотел. И кроме того, ведь было весело? Ну чего же вы не смеетесь? Ведь весело же? Ну смейтесь же, твари!
показати весь коментар
30.03.2020 10:25 Відповісти
Это агония зе!леного режима. Следующие будут хуже - нормальные люди к ним не пойдут.
показати весь коментар
30.03.2020 10:46 Відповісти
Емець не політик і хоча б казав правду.
показати весь коментар
30.03.2020 12:05 Відповісти
Уволился Уманский, единственный адекватный министр в правительстве Украины. Вот так комментируют его увольнение:
" Честная попытка Уманского найти деньги для бюджета путем прекращения схем минимизации налоговых и таможенных поступлений, как и следовало ожидать? закончилась решением Зеленского о его отставке. Естественно такие министры коррумпированному насквозь правительству не нужны. Нужны те кто эти схемы поддерживает- глава налоговой службы Верланов ( минус 14% от плана налоговых поступлений на квартал и глава таможенной службы Нефьодов (минус 30% от таможенных сборов на квартал), увольнения которых и требовал Уманский."

Увольнение Уманского говорит о том,что Зеленский не собирается проводить настоящие реформы в Украине, настоящую борьбу с коррупцией и монополизмом, а значит и развиваться, улучшать свое положение Украина во главе с Зеленским не будет, не для этого зеленские шли во власть.
показати весь коментар
30.03.2020 12:54 Відповісти
Игорь Уманский адекватный мужик с опытом......
Шмыгаль опять коррупционную вертикаль строит козлина.... вынесут его ногами вперёд из кабинета министров - мразь.
Скоро опять будет новый кабинет министров...
Жаль потерянного времени
показати весь коментар
30.03.2020 13:23 Відповісти