10275 відвідувачів онлайн
8 030 56

Формування "Консультативної ради" з ОРДЛО призупинили, - Кулеба

Формування "Консультативної ради" з ОРДЛО призупинили, - Кулеба

Процес формування Консультативної ради в рамках політичної підгрупи ТКГ за участю представників ОРДЛО поки не розвивається.

Про це дипломат заявив в інтерв'ю "Європейській правді", інформує Цензор.НЕТ.

"Був підписаний (11 березня в Мінську. - Ред.) протокол про результати засідання. Додаток (до протоколу, в якому йдеться про формат Консультативної ради. - Ред.) ніхто не підписував... Ситуація навколо Консультативної ради не розвивається", - сказав Кулеба.

Він підкреслив, що структура Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі залишилася незмінною.

"Там є держава, яка напала - Росія, держава, яка захищається - Україна, і ОБСЄ посередині. Позиція МЗС дуже чітка: і міністерство, і я особисто як міністр виступаємо проти будь-якого переформатування ТКГ", - підкреслив дипломат.

Кулеба також повідомив, що коли він став міністром, питання створення Консультативної ради вже опрацьовувалося, і він опинився перед фактом, що "такий процес вже існує".

"Але, як я вже сказав, зараз ситуація навколо Консультативної ради не розвивається", - зазначив глава МЗС.

Нагадаємо, 11 березня на засіданні ТКГ у Мінську було підписано документ про створення Консультативної ради з представниками окупованого Донбасу в рамках контактної групи. Документ було підписаний, зокрема, і представниками "ДНР" Наталією Никаноровою і "ЛНР" Владиславом Дейнего.

Топ коментарі
+29
Чуваки,вы еще ХАМАС и Хезболла позовите,у Путлера этого гоффна валом....
показати весь коментар
30.03.2020 17:29 Відповісти
+24
Какой же теперь "совет" без сивухи:
Формирование "Консультативного совета" с ОРДЛО приостановили, - Кулеба - Цензор.НЕТ 3572
показати весь коментар
30.03.2020 17:31 Відповісти
+23
Если днровцем корона нормально зацепит то возможно там уже скоро не с кем будет консультироваться
показати весь коментар
30.03.2020 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чуваки,вы еще ХАМАС и Хезболла позовите,у Путлера этого гоффна валом....
показати весь коментар
30.03.2020 17:29 Відповісти
Украънїски гниди ПРокремлівських вош - це сьогоднішня дипломатія України
показати весь коментар
30.03.2020 17:50 Відповісти
І в дурня на пары можна грати. Правда, дурень відомий наперед - Україна.
показати весь коментар
30.03.2020 19:46 Відповісти
Если днровцем корона нормально зацепит то возможно там уже скоро не с кем будет консультироваться
показати весь коментар
30.03.2020 17:29 Відповісти
Дузе, дузе сподіваюся!
показати весь коментар
30.03.2020 17:30 Відповісти
не зацепит. смертность мизерная.
показати весь коментар
30.03.2020 17:36 Відповісти
Они в шахты зарылись от вируса.
показати весь коментар
30.03.2020 19:14 Відповісти
Тут швидше є сподівання, що у рашки зовсім погано справи підуть - нафта + вірус. Тоді можна буде і самим розчистити те гівно. Воно без рашки особливо не буде там вийожуватися.
показати весь коментар
30.03.2020 17:42 Відповісти
Почему бы сивухе на "громадських засадах" не поехать в ордло насаждать там свои мирные инициативы? Он же там свояк,кумир. Любой мырный план протолкнет с "шахтерами" ,у него же есть опыт организационной работы! Договорится там со всеми!
показати весь коментар
30.03.2020 17:42 Відповісти
хрен бы вы приостановили-если б вам хайло не набили
показати весь коментар
30.03.2020 17:29 Відповісти
Что-то это заявление напоминает оманские, как-то туманно, и не то, чтобы да и не то, что бы нет. Вывод однозначный - махлюют.
показати весь коментар
30.03.2020 19:23 Відповісти
Тут ключевое слово ПОКА или как ???
показати весь коментар
30.03.2020 17:30 Відповісти
Какой же теперь "совет" без сивухи:
Формирование "Консультативного совета" с ОРДЛО приостановили, - Кулеба - Цензор.НЕТ 3572
показати весь коментар
30.03.2020 17:31 Відповісти
Ага, как голубь - гадит где придётся! Хотя, рождённый ссаться летать не может! Априори!
показати весь коментар
30.03.2020 17:41 Відповісти
Посмотри на видео. Летить,только нииизенько!
показати весь коментар
30.03.2020 19:55 Відповісти
Из любимчика народ ного в секунду превратится в кучу говна.
показати весь коментар
30.03.2020 18:06 Відповісти
Он всегда был кучей говна, а нарiд это только сейчас понял.
показати весь коментар
30.03.2020 18:12 Відповісти
Варежку свою зебильную прихлопни.
показати весь коментар
30.03.2020 18:15 Відповісти
Почему зебильную? А то, шо будет?
показати весь коментар
30.03.2020 19:57 Відповісти
Значит, просто варежку прихлопни.
показати весь коментар
30.03.2020 22:35 Відповісти
Креативный кадр был, платформу оставил или так и на ней выперли? Так резко стартанул, а добежал лишь до лавочки в парке.
показати весь коментар
30.03.2020 19:18 Відповісти
Вы несправедливы к Сивохе. Он напился крепкого шмурдяка и ту лавочку дезинфицировал. Этот его талант мог бы пригодиться в борьбе с коронавирусом, но не сложилось...
показати весь коментар
30.03.2020 19:22 Відповісти
Но "осадочек" до осени остался. Когда всю эту шоблу с помощью Майдана выпрем тогда может быть пройдёт.
показати весь коментар
30.03.2020 17:32 Відповісти
Кстати, а где колхозник Ляшко с сельхозинвентарём?
показати весь коментар
30.03.2020 17:43 Відповісти
Думаю что Майдана не будет. Будут зачистки в домах и дачах.. с отстранением некоторых категорий ( хотел написать граждан) нариду от избирательного процесса.
Да.. и кто попытается возглавить - такая же участь ждет.
Лично меня, такой вариант больше устраивает. Хватило опыта 2004 и 2014г.
показати весь коментар
30.03.2020 17:50 Відповісти
От і добре, що призупинили! А тепер всіх, хто до цього причетний - за ґрати по ст. 111
показати весь коментар
30.03.2020 17:36 Відповісти
И хто ж их посадит? Баканов, Венедиктова или Аваков? У всех тех, кто должен сажать, из опы торчат руки того, кого надо сажать...
показати весь коментар
30.03.2020 17:42 Відповісти
Вспомнил анекдот про руки. Один - "А ну вынь кулак!", второй - "А руки то вот они!". Так и с этими "хероями" - а руки то вот они!
показати весь коментар
30.03.2020 17:47 Відповісти
Тоді потрібно запрошувати пана Лінча, пані Гільйотину, пані Пенькову подружку з другом милом та шановне панство з роду Калібрів: від 5,45 і вище... Та всією компанією зайти в гості до особин, що захопили печерські пагорби в Києві...
показати весь коментар
30.03.2020 17:51 Відповісти
Згоден з вами на 100%.
Це ще у 14-му тре було робити...
...але нiколи не запiзно
показати весь коментар
30.03.2020 17:54 Відповісти
Призупинили, не означає - скасували.
показати весь коментар
30.03.2020 17:54 Відповісти
Мрази брехгливые - дважды умолчавши об этом( ОБСЕ заявили что еще в Париже на саммите его начинали готовить, Ермак- Козакначали воплощать и скрыли ... а теперь они приостановили ... СНОВА БРЕШУТ ГНИДЫ МОСКОВСКИЕ?
показати весь коментар
30.03.2020 17:44 Відповісти
надеюсь власть поняла что этот совет пахнет как обосцанные штаны Сивохи.
показати весь коментар
30.03.2020 17:45 Відповісти
Пахне... Дай спокій. Ваняє!
показати весь коментар
30.03.2020 18:24 Відповісти
Свои штаны понюхали.
показати весь коментар
30.03.2020 19:58 Відповісти
вы вот это вот это затеваете-ведь с этого роя не выйдет ни......я
показати весь коментар
30.03.2020 17:58 Відповісти
а повністю відмовитися від цього ідіотизма не можете? чекаєте допоки вас ногами копати почнуть.
показати весь коментар
30.03.2020 18:07 Відповісти
Предлагаю консультантам пока полизать секель
показати весь коментар
30.03.2020 18:08 Відповісти
Денис же обещаль.
показати весь коментар
30.03.2020 18:24 Відповісти
Вот что коронавирус делает животворящий. Многие до сих пор не поняли что именно коронавирус спас Украину
показати весь коментар
30.03.2020 18:24 Відповісти
Державну зраду перенесли на пізніше?
показати весь коментар
30.03.2020 18:25 Відповісти
Не верь козлу в капусте, а волку в овчарне.
показати весь коментар
30.03.2020 18:28 Відповісти
ЩО, всрались бобіки? Чи дурачками в черговий раз прикинулись?
показати весь коментар
30.03.2020 18:42 Відповісти
https://www.facebook.com/alexey.arestovich?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCiirAGN7NNvTIj8slmDHiJISUKCa5p5K0t8PalNKcnQQuh8sSyz3h2qms5HRDJQJpNXKoT13bVK-5F&hc_ref=ART18gExwXYKSAqTlohF2eDlKjdxeXsVNJbfkKS9owkSTeSYrsYDFN25o0bv3jHuTfc&fref=nf Алексей Арестович
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3164549836942408&set=a.353058151424938&type=3 9 ч. ·

- Эй, клоуны зелёные.
Вы там, приторговывая Родиной, не забывайте по сторонам оглядываться.
Где реакция вашего МИДа?
https://www.facebook.com/zelenskiy95?__tn__=%2CdK-R-R&eid=ARCBw30CNRrcUYqij59-ba7bjHowOYro8kcpFNmghsQJiwhHPElxoMT_D_MAUCfZ9PCOqFyCEyRhOSQo&fref=mentions Володимир Зеленський , если Вас держат в заложниках, подмигните, когда будете в очередной раз про маму и улицу рассказывать.
https://dpsu.gov.ua/ua/news/%20VIDEO%20-Morska-ohorona-DPSU-prodovzhu-fiksuvati-fakti-zdiysnennya-nezakonnoi-diyalnosti-RF-u-viklyuchniy-%20morskiy%20-ekonomichniy-zoni-Ukraini/?fbclid=IwAR2MLiIGK4p-ZW2Sevv7sLCb8AsaRdd0rX76rX-HaH4V-MqbxC0mhFoOqrY https://dpsu.gov.ua/…/%20VIDEO%20-Morska-ohorona-DPSU-prod…/ Формування "Консультативної ради" з ОРДЛО призупинили, - Кулеба - Цензор.НЕТ 1135
показати весь коментар
30.03.2020 19:45 Відповісти
Нікчемний цей Кулеба. Хоча в зебанді, мабуть, не можна мати своєї точки зору.
показати весь коментар
30.03.2020 19:59 Відповісти
що значить призупинили? Скасували панове, скасували до біса або якщо є бажання, то вслід за сивим зеленим ідіотом: чемодан, вокзал, рашка!!!
показати весь коментар
30.03.2020 20:07 Відповісти
Формирование "Консультативного совета" с ОРДЛО приостановили,

А как бы звучало - участников "Консультативного совета" с ОРДЛО арестовали!
показати весь коментар
30.03.2020 20:37 Відповісти
Кулебаба. ти уху їв? Доповідати Народу України потрібно так:
1. не призупинили, а скасували, вибачаємось.
2. Зебіл уже на нарах, а ермак йому баланду там підносить.
показати весь коментар
30.03.2020 20:46 Відповісти
Да ничего особо не изменилось, просто у зебильных мародеров сейчас другие проблемы - нужно землю дерибанить и создавать видимость бурной деятельности по поводу эпидемии короновируса, а тк курс все тот же - легализация оккупантов и их марионеток, прямые переговоры с террористами, кацапы не агрессоры, а миротворцы и посредники во внутреннем конфликте в Украине.
показати весь коментар
30.03.2020 20:58 Відповісти