9204 відвідувача онлайн

У Ватикані виявили коронавірус у кардинала

У Ватикані виявили коронавірус у кардинала

Перший випадок зараження коронавірусом виявлено в одного з кардиналів Ватикану - 66-річного генерального вікарія Риму Анджело Де Донатіса.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters, про це повідомили в офісі кардинала.

Зазначається, що італійський кардинал з температурою госпіталізований у римську лікарню.

В офісі Де Донатіса повідомили, що найближчі помічники кардинала пішли на добровільний карантин.

Також наголошується, що у кардинала не було останнім часом особистих контактів з Папою Римським Франциском, чиї аудієнції обмежені.

Топ коментарі
+11
Між іншим сьогодні у кривавого пастора день народження! Вітаю вас пане !
показати весь коментар
31.03.2020 09:57 Відповісти
+4
московские попы уже идут на помощь!
показати весь коментар
31.03.2020 09:52 Відповісти
+3
Кстати я теперь понял почему зеленский розганяет людей, когда ложит на памятники цветы и тд и тп. Боится коронавируса. Папа римский вот тоже людей разогнал
В Ватикане обнаружили коронавирус у кардинала - Цензор.НЕТ 784
показати весь коментар
31.03.2020 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
московские попы уже идут на помощь!
показати весь коментар
31.03.2020 09:52 Відповісти
Кстати я теперь понял почему зеленский розганяет людей, когда ложит на памятники цветы и тд и тп. Боится коронавируса. Папа римский вот тоже людей разогнал
В Ватикане обнаружили коронавирус у кардинала - Цензор.НЕТ 784
показати весь коментар
31.03.2020 09:53 Відповісти
Вот именно Папа - "разогнал", шоб не заразились. А Зеля....
В Ватикане выявили коронавирус у кардинала - Цензор.НЕТ 7203
показати весь коментар
31.03.2020 10:02 Відповісти
Тебе надо с петросяном выступать. Оборжаться от шуток.
показати весь коментар
31.03.2020 12:55 Відповісти
Зєлєнській напрягся
показати весь коментар
31.03.2020 09:53 Відповісти
Між іншим сьогодні у кривавого пастора день народження! Вітаю вас пане !
показати весь коментар
31.03.2020 09:57 Відповісти
Мiж iншим свято строго порохоботське
показати весь коментар
31.03.2020 10:08 Відповісти
У него Вера точно больше "горчичного зерна"...
А если и помрет, то = "бохвзялксебелучшего" или "проверкаверы")
показати весь коментар
31.03.2020 10:01 Відповісти
заговор от короновируса.. Россиюшка.. 21 век..
https://twitter.com/hohland_gosdep/status/1244851995732774914
показати весь коментар
31.03.2020 10:01 Відповісти
У Ватикані виявили коронавірус у кардинала - Цензор.НЕТ 2873
показати весь коментар
31.03.2020 10:08 Відповісти
О, это ведро их диды привезли в качестве трофея в 1945 году...
показати весь коментар
31.03.2020 10:11 Відповісти
зачем в больницу- просто помолиться
показати весь коментар
31.03.2020 10:33 Відповісти
слава аллаху.
показати весь коментар
31.03.2020 11:05 Відповісти
Кардинал - грешник?
показати весь коментар
31.03.2020 11:14 Відповісти