27 773 57

Україна приєдналася до санкцій Євросоюзу проти Білорусі

Україна приєдналася до санкцій Євросоюзу проти Білорусі

Україна приєдналася до обмежувальних заходів, які Європейський Союз застосовує проти Білорусі.

Така інформація слідує із заяви Високого представника ЄС Жозепа Борреля стосовно підтримки третіми країнами санкцій ЄС проти Білорусі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"17 лютого Рада ЄС ухвалила рішення (CFSP – Спільна зовнішня політика та політика безпеки) 2020/214 про доповнення рішення Ради ЄС 2012/642/CFSP. Цим рішенням Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи проти Білорусі на один рік, до 28 лютого 2021 року. Країни-кандидати Республіка Північна Македонія, Чорногорія та Албанія, країна процесу стабілізації і асоціації Боснія і Герцеговина, країни EFTA (Європейської зони вільної торгівлі) Ліхтенштейн та Норвегія, а також Україна приєдналися до цього рішення", - йдеться у заяві Високого Представника ЄС.

Таке приєднання означає, що країни, що приєдналися до санкцій ЄС проти Білорусі, забезпечать відповідність своєї національної політики згаданому рішенню Ради ЄС.

"Європейський Союз взяв до уваги ці зобов’язання та привітав їх", - йдеться у документі.

Як повідомлялося, 17 лютого Рада ЄС продовжила санкції проти Білорусі ще на рік, до 28 лютого 2021 року. Ці заходи охоплюють ембарго на постачання зброї та обладнання, яке може бути використано для внутрішніх репресій, заморожування активів і заборону на подорожі для чотирьох осіб у зв’язку із нез’ясованим зникненням чотирьох осіб - двох опозиційних політиків, одного бізнесмена та одного журналіста у 1999 та 2000 роках.

ЄС запровадив ці обмежувальні заходи проти Білорусі у 2004 році, додаткові обмежувальні заходи, зокрема ембарго на постачання зброї, були ухвалені у 2011 році за утиски громадянського суспільства та демократичної опозиції.

Топ коментарі
+44
Вони і так усе це фактично визнали, якщо дивитися на їх голосування в ООН.
показати весь коментар
01.04.2020 09:27 Відповісти
+34
В ООН Білорусь проводить антиукраїнську політику (як Венесуела, Сирія, Вірменія...) делегація голосує, як РФ і її сателіти.
показати весь коментар
01.04.2020 09:33 Відповісти
+26
Правильно,Лукашенко несерьезный политик,то осуждает Путина, то лижет ему зад. Флюгер.
показати весь коментар
01.04.2020 09:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно,Лукашенко несерьезный политик,то осуждает Путина, то лижет ему зад. Флюгер.
показати весь коментар
01.04.2020 09:23 Відповісти
уже просит помощи от коронавируса...
показати весь коментар
01.04.2020 09:39 Відповісти
Ужас.Сегодня одно говорит, на следующий день другое. Это просто пипец, несерьезно, глупо и безответственно. Видно уже старость сказывается на человеке.
показати весь коментар
01.04.2020 09:56 Відповісти
Бацько обидится.. Признает "ДНРоЛНРиии" и "гражданскую войну".. Он такой ,обидчивый.
показати весь коментар
01.04.2020 09:24 Відповісти
Вони і так усе це фактично визнали, якщо дивитися на їх голосування в ООН.
показати весь коментар
01.04.2020 09:27 Відповісти
А он что до этого делал? Голосует и в оон, и в пасе в унисон с кацапами против нас
показати весь коментар
01.04.2020 09:51 Відповісти
вот, а то припять пересохла. а трансполесская автомагистраль прекрасная рокада для наступления с севера..
опять-таки - и коронавируса угроза не отпала...а чемпионат вышайшей лиги в разгаре
показати весь коментар
01.04.2020 09:26 Відповісти
Ну все ...Батцько зробить заяву що й Украiна поставила його раком, то ж не побачимо ми вже бiларуськоi бульби на обiдньому столi
показати весь коментар
01.04.2020 09:26 Відповісти
своєї нікуди дівати
показати весь коментар
01.04.2020 09:31 Відповісти
жарт
показати весь коментар
01.04.2020 09:35 Відповісти
знаю
показати весь коментар
01.04.2020 10:08 Відповісти
То я ж не знав що ти знаешь )
показати весь коментар
01.04.2020 10:09 Відповісти
своєї навалом і молочка наша краща
показати весь коментар
01.04.2020 09:32 Відповісти
нє скажиті нє скажиті...білоруська молочка з відкритої Лукашенком Чорнобильської Зони це щось...
показати весь коментар
01.04.2020 10:30 Відповісти
Они пахали...лука и трактор...😃
показати весь коментар
01.04.2020 09:27 Відповісти
В ООН Білорусь проводить антиукраїнську політику (як Венесуела, Сирія, Вірменія...) делегація голосує, як РФ і її сателіти.
показати весь коментар
01.04.2020 09:33 Відповісти
Чьих смерд будете?
показати весь коментар
01.04.2020 10:11 Відповісти
Крым признает.
показати весь коментар
01.04.2020 09:36 Відповісти
земля или зеленые человечки... или у вас глюки...)
показати весь коментар
01.04.2020 09:39 Відповісти
Единственная причина почему ваш Лука аннексию Крыма еще не признал, это рациональное опасение, что Беларусь может оказаться следующей.
показати весь коментар
01.04.2020 10:16 Відповісти
Відслідковую події в Білорусі на їх опозиційному сайті Хартія 97. Ситуація з короновірусом там жахлива, особливо в Вітебську. Влада все замовчує.
показати весь коментар
01.04.2020 09:36 Відповісти
ну пусть в Беларуси еще по воруют людей для ФСБ - тогда Украине перестанет быть стыдно...
показати весь коментар
01.04.2020 09:38 Відповісти
Вы читали материалы дела? все, частично?
показати весь коментар
01.04.2020 09:41 Відповісти
"материалы дела"?! серьёзно?!
показати весь коментар
01.04.2020 10:16 Відповісти
Ваша версия событий?
показати весь коментар
01.04.2020 11:25 Відповісти
Не знаю насколько это существенно, но звучит смачно - "санкции против вас", хороший аргумент при принятии некоторых решений, прямо подарок. но это политика, комментарии ничего не поменяют, тонкости и так всем понятны.
показати весь коментар
01.04.2020 09:39 Відповісти
Одобрямс.
показати весь коментар
01.04.2020 09:40 Відповісти
Не одобрямс, а за дело: мокрой сцаной тряпкой по наглому уссатому ******.
показати весь коментар
01.04.2020 11:17 Відповісти
Зеленский бацьке перезвонит - ну ты же понимаешь, всё это ккуйня, не перемайся.
показати весь коментар
01.04.2020 09:40 Відповісти
На словах можно молоть что угодно - кацапам судя по их словам их санкции вообще - целебные!

А как епнул коронавирус - так заскулили: - снимите целебные санкции, капиталюги проклятые!!
показати весь коментар
01.04.2020 13:15 Відповісти
Да и х....й с ними!
показати весь коментар
01.04.2020 09:42 Відповісти
Бацька пра еўрапейскія санкцыі супраць Беларусі: «Ну добра там яшчэ Ліхтэнштэйн. Ну куды прэцца яшчэ і гэтая голадупая Украіна, якой бы самой незнарок мокрым покрывам ня накрыцца».
показати весь коментар
01.04.2020 09:51 Відповісти
Пфф.. За эти 20 лет в России и Украине убито и пропало гораздо больше журналистов и всяких деятелей. Больше похоже на наказание страны не желающей подчиняться европейцам. А как же санкции за недавнее убийство Джамаля Хашогги против Саудовской Аравии? Лицемеры.
показати весь коментар
01.04.2020 09:59 Відповісти
Яким там боком хоч Україна?!
показати весь коментар
01.04.2020 10:26 Відповісти
Вокруг Украины сплошные друзья, Венгрия, РФ, Польша ... С РБ можно и поссориться.
показати весь коментар
01.04.2020 10:37 Відповісти
Белоруссия это союзник страны-агрессора, какая дружба?
показати весь коментар
01.04.2020 11:11 Відповісти
Заглохни, казламордае...
показати весь коментар
01.04.2020 11:17 Відповісти
Справа в тому, що Білорусь така країна як Венесуела,Сірія, ще невідомо, її краще мати союзником чи ворогом. Білорусь не є незалежною країною.
показати весь коментар
01.04.2020 11:23 Відповісти
Хотите сказать, что решения вашей власти полностью независимы от влияния извне?
показати весь коментар
01.04.2020 11:27 Відповісти
Ну як сказати, судячи по тому що і американці і росіяни малюють справи проти наших політиків, то як мінімум намагаються, багато криміналу проти діючих посадових осіб вам намалювали росіяни? Я так вважаю що ми під впливом Фіджи, вони не порушили справ проти наших.
показати весь коментар
01.04.2020 11:32 Відповісти
Считаете, что решения вашей власти продиктованы исключительно интересами народа - не вижу смысла переубеждать, интернетопыт говорит, что это невозможно в принципе. дело Ваше.
показати весь коментар
01.04.2020 11:42 Відповісти
Е ні, влада окремо, народ окремо. Ми ніколи не мали проукраїнської влади, були більш менш, але така ситуація як у вас у Вітебську у нас неможлива.
показати весь коментар
01.04.2020 11:43 Відповісти
тут соглашусь - неможливости у нас и у вас происходят совершенно разные. хотелось бы избавиться от своих, не преобретя ваши. сложно все это.
показати весь коментар
01.04.2020 12:12 Відповісти
За Польшу хоть бы не звиздел.
показати весь коментар
01.04.2020 13:16 Відповісти
Выполнили указание из Кремля? Это круто.
показати весь коментар
01.04.2020 10:42 Відповісти
Странно что до сих пор этого не было сделано, учитывая последовательную антиукраинскую политику республики Беларусь и их голосования в ООН.
показати весь коментар
01.04.2020 11:13 Відповісти
Вы полностью не понимаете сути санкций и путаете "горячее с зеленым".
За голосование в ООН санкции не вводят - нельзя наказывать за позицию и мнение (хоть и позорное).
Санкции введены против возможных исполнителей политических убийств - Шеймана, Сивакова, Наумова и Павлюченко ( член совбеза, два бывших министра МВД, полковник спецназа).
Хотя лично я считаю - этого мало. Все семейство Лукашенко тоже должно быть нерукопожатным и невыездным. Политические и экономические контакты должны вести люди не замаравшие себя политическими репрессиями.
показати весь коментар
01.04.2020 11:43 Відповісти
Мы понимаем что в данный момент ваша страна является ближайшим военным и политическим союзником РФ - врага Украины.
показати весь коментар
01.04.2020 12:53 Відповісти
Кто это мы "понимаем"?
Порошенко с ним в десны целуется, Зеленский и ваша Меркель руки жмут...
показати весь коментар
01.04.2020 14:55 Відповісти
Путину тоже все жмут, это дипломатия.
показати весь коментар
01.04.2020 20:09 Відповісти
Надо скинуться на туристическую поездку для Луки. Можно отправить его в северную Италию или Испанию, пусть там делится своими познаниями в эпидемиологии.
показати весь коментар
01.04.2020 13:35 Відповісти
Санкції просто смішні.. Це фарс. Зникло 4 опозиціонери, і всього навсього 4 не можна їздити в ЄС... ФАРС!!!
показати весь коментар
01.04.2020 11:18 Відповісти
Не понимаю...зачем воровать людей, как в Белоруси, если можно просто убивать, как в Украине. Исчезнувший человек порождает надежды и ...санкции, а так, убили, следствие ведётся... и забыли.
показати весь коментар
01.04.2020 11:38 Відповісти
Гуд, теперь то уж хитрозачес отомстит Украине в ООН. Постойте, так он уже раньше "отомстил" 😷
показати весь коментар
01.04.2020 11:52 Відповісти
Нужно санкциями загнать Беларусь в угол!
Иначе они ***** не сдадутся!
ЕС и Украина пнули ногой, до востока им далеко, что остается делать?
показати весь коментар
01.04.2020 12:24 Відповісти
ну еще и северного фронта нам не хватает
ладно что на восточном без перемен