10430 відвідувачів онлайн

Влада Китаю вирішила публікувати дані про безсимптомних носіїв коронавірусу

Влада Китаю вирішила публікувати дані про безсимптомних носіїв коронавірусу

Китайська медична влада попереджає про небезпеку, яку нині являють заражені коронавірусом, у яких хвороба протікає безсимптомно. Виявлення таких хворих критично важливо, переконані вони.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Напередодні на брифінгу в пресканцелярії Держради КНР було оголошено, що дані про такі виявлені випадки будуть щодня публікуватися Державним комітетом охорони здоров'я КНР з 1 квітня.

Експерти зазначають, що Китай повною мірою підготувався до такого розвитку подій.

Передбачено, що всі люди з виявленою безсимптомною інфекцією будуть госпіталізуватися, а всі, з ким вони контактували, будуть перебувати на карантині під наглядом медиків протягом 14 днів.

За минулий вівторок, 31 березня, як повідомив китайський Держкомздоров'я, було виявлено 130 випадків безсимптомного протікання викликається коронавірусним захворюванням.

Напередодні повідомлялося, що, станом на 24 березня в країні зафіксовано 1 тис. 541 безсимптомний випадок захворювання, з них 205 - ввезених з-за кордону.

Раніше китайські вірусологи попереджали, що такі хворі є переносниками інфекції і потенційно можуть стати вогнищами нової хвилі епідемії.

Топ коментарі
+9
По перше : не можливо знищити те чого не було
По друге : не пишіть про те в чому дубові (розумніше будете виглядати)
Гарного дня.
показати весь коментар
01.04.2020 10:50 Відповісти
+7
Шутники. У нас тесты делают или богатым или тогда когда человек присмерти и результат у некоторых может прийти после смерти. 300 тестов в день на 40-миллионную страну. Я даже не знаю как это назвать. Зато статистика хорошая на фоне других стран.
показати весь коментар
01.04.2020 10:28 Відповісти
+5
а заразу везуть при зеленському.
показати весь коментар
01.04.2020 10:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это шутка?
показати весь коментар
01.04.2020 10:10 Відповісти
нє юмора.
показати весь коментар
01.04.2020 10:26 Відповісти
Дійсність...
показати весь коментар
01.04.2020 10:27 Відповісти
Власти Китая решили публиковать данные о бессимптомных носителях коронавируса - Цензор.НЕТ 7658
показати весь коментар
01.04.2020 10:11 Відповісти
Шутники. У нас тесты делают или богатым или тогда когда человек присмерти и результат у некоторых может прийти после смерти. 300 тестов в день на 40-миллионную страну. Я даже не знаю как это назвать. Зато статистика хорошая на фоне других стран.
показати весь коментар
01.04.2020 10:28 Відповісти
Ну, единоверцам Бубочки подобными вещами не впервой в Украине заниматься.
показати весь коментар
01.04.2020 10:32 Відповісти
на зароботки люди уехали при порошенко!!!!
показати весь коментар
01.04.2020 10:34 Відповісти
а заразу везуть при зеленському.
показати весь коментар
01.04.2020 10:51 Відповісти
ответ типа - "хто всравсь .....!!!"
показати весь коментар
01.04.2020 11:07 Відповісти
1.Який комент-така відповідь.
2.На заробітки люди виїзджали і при Порошенко і при овощу і при Ющенку і навіть (уяви соб),при Кучмі..... Уявив? Тепер запереч,що коронавірус завезли не зараз.
показати весь коментар
01.04.2020 11:56 Відповісти
спорить с фанатиком или с не здоровым человеком - себе дороже!!!
показати весь коментар
01.04.2020 14:41 Відповісти
Вітаю! Ти володар призу " Самий ідіотський злив 2020" .Добраніч васильку
показати весь коментар
01.04.2020 14:45 Відповісти
Да, в 2014 Бубочка в Москву 4 раза на заработки мотался.
показати весь коментар
01.04.2020 10:57 Відповісти
Медицину уничтожила Супрут так что тут немного мимо.
показати весь коментар
01.04.2020 10:40 Відповісти
По перше : не можливо знищити те чого не було
По друге : не пишіть про те в чому дубові (розумніше будете виглядати)
Гарного дня.
показати весь коментар
01.04.2020 10:50 Відповісти
22 июля 2016 г. - распоряжением Кабмина назначена первым заместителем министра здравоохранения Украины, по рекомендации президента Порошенко.
показати весь коментар
01.04.2020 11:04 Відповісти
еще рано радоваться(( дне недели не прошли после последних 100 тыс приезжих !
показати весь коментар
01.04.2020 10:33 Відповісти
В офіціалці домінанта смертей над вилікованими...Це відсутність діагностування
показати весь коментар
01.04.2020 10:36 Відповісти
Тогда необходимо тестами проверять все население 100% каждый месяц, а то может и чаще - через пару недель. Других методов не придумали еще.
показати весь коментар
01.04.2020 10:32 Відповісти
при помощи таможни проверить всех вьехаших, для начала!
показати весь коментар
01.04.2020 10:42 Відповісти
глупо, конечно, тем более, что приближается конец света. Читаем откровение Иоанна Богослова
показати весь коментар
10.04.2020 12:32 Відповісти
Пустое занятие: без ввода НОАК не имеет никакого значения.
Сообщают же вам уже который раз: операция в Ухане завершена, НОАК готова замуровывать уже жителей вашей страны уже в их домах.
Почему не приглашаете НОАК?
Что медлите?
показати весь коментар
01.04.2020 10:45 Відповісти
якщо людина носить вiрус, та при цьому не хворiє, її хочуть вилучити з суспiльства, що далi? нашпигують пiгулками та залiкують до смертi? нашi ескулапи це можуть аж бiгом.
показати весь коментар
01.04.2020 12:47 Відповісти
як на мене, корона - наслідок глобального потепління
ми звикли до сезонного грипу. але масова перебудова імунної системи не відбулася. особливо у прослаблених хворих. Увагу загострюють ЗМІ, а також торговці тестами та медобладнанням
Далі буде. Рівновага в середовищі порушена внаслідок антропогенної діяльності та безбожного стану суспільства. Наприклад, студент консерваторії у Нью-Йорку просить поради у батька: куди мені ходити? Є три туалети: для тих, що змінив стать на жіночу, хто змінив на чоловічу, та тих, хто не визначився (тобто для обох статей) .
Що б ви порадили дитині??
показати весь коментар
01.04.2020 14:46 Відповісти
най в памперси ходить