5097 відвідувачів онлайн
71 247 458

Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною

Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною

Розрахункова ціна на російську нафту Urals стала від'ємною. Впродовж двох днів витрати на доставку до портів, податки та інші витрати перевищили вартість продажу в портах Європи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК.

Формульні ціни на російську нафту, які служать орієнтиром під час ціноутворення на внутрішньому ринку, стали від'ємними. Котирування Argus fip (Free in pipe означає, що продавець зобов'язаний доставити за свій рахунок товар до трубопроводу) Західний Сибір у понеділок, 30 березня, дорівнювала мінус 1007 руб. за тонну, а у вівторок - мінус 1200 руб. за тонну.

Мінусове значення Argus fip Західний Сибір означає, що в останні два дні вартість доставки нафти із Західного Сибіру і експортне мито перевищили ціну, за якою сорт Urals можна продати в Північно-Західній Європі і Середземномор'ї.

Експорт стане невигідним, якщо ця ситуація збережеться впродовж місяця, пояснює віцепрезидент Argus. За його розрахунками, російські компанії виходять в нуль, експортуючи нафту при ціні Urals $15-16 за барель (CIF Роттердам) за поточного курсу валют і ставки фрахту. Напередодні стало відомо, що 30 березня вартість Urals опустилася до $13 за барель.

Постачальники непокояться, що тривалий період низьких цін сприятиме нульовій або навіть від'ємній дохідності продажів нафти в Росії.

Топ коментарі
+159
Вот сейчас Искандеру стало особенно смешно
показати весь коментар
01.04.2020 23:47 Відповісти
+129
Экспортная цена на российскую нефть стала отрицательной - Цензор.НЕТ 2652
показати весь коментар
01.04.2020 23:48 Відповісти
+79
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 1307
показати весь коментар
02.04.2020 00:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 1307
показати весь коментар
02.04.2020 10:46 Відповісти
😁😁
показати весь коментар
02.04.2020 11:09 Відповісти
юный Пыня )
показати весь коментар
02.04.2020 18:08 Відповісти
"дяденька, я вам еще пригожусь!"
показати весь коментар
02.04.2020 19:50 Відповісти
Чувствуется, что это тоже выгодно их экономике)
показати весь коментар
02.04.2020 08:06 Відповісти
хоп хей лалалей долар 1000 фублей
показати весь коментар
02.04.2020 08:09 Відповісти
ну вот и доплачивать пришлось, чтобы нефть кто-то взял.
Заканчиваем, батько, торговать, а то нечем сдачу давать!
показати весь коментар
02.04.2020 08:19 Відповісти
Мухаммеду ібн Салману тричі наше бандерівське Слава!
Слава! Слава! Слава!
показати весь коментар
02.04.2020 08:20 Відповісти
З*явився Ваньок Сулейманов. Де ж ти Ваня так довго був? Ваша бабуся то вийшла з опозиції, то повернулася, чи ще не повернулася? Здається знову злигалася з регіоналами, які себе називають ОПЖ, короче "за смерть". Так Зеля шпійон, чи вже нє?
показати весь коментар
02.04.2020 09:23 Відповісти
Он еще не получил разъяснений, как правильно колебаться вместе с генеральной линией партии.
показати весь коментар
02.04.2020 12:02 Відповісти
Не лізь, блазню, зрадливий і брехливий до гурту наших Героїв.падло.
показати весь коментар
02.04.2020 12:38 Відповісти
Не. Ну кацапы всегда славились умением вести сложные переговоры.
В этот раз они тоже не ударили перед басурманами в грязь лицом.
Умеют роисяне поставить чурбанов на место...
показати весь коментар
02.04.2020 08:58 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 6587
показати весь коментар
02.04.2020 09:06 Відповісти
Ну наконец-то ! Это значит, шо уже до конца этого года не будет никакой рашки, вернётся Донбасс, Крым, Кубань и Воронеж. Вот это уже ПЕРЕМОГА !! Дождались !
показати весь коментар
02.04.2020 09:16 Відповісти
не радій зарано.Процес розпаду рашки буде тривалим
показати весь коментар
02.04.2020 13:20 Відповісти
Ні. Розпадеться за одним рипом, але гнити і смердіти буде дуже довго.
показати весь коментар
02.04.2020 20:08 Відповісти
Дуже добра новина. Смерть московитам, терористам № 1 в світі. Не буде московії, наступись мир і лоагодать. І нахто не буде використовувати різні "новічки" і "короновіруси".
показати весь коментар
02.04.2020 09:17 Відповісти
1. слава арабобандеровцам! воистину акбар!
2. звр эрэфии:
- 13.03.2020 - 581,0 лярдов $:

- 20.03.2020 - 551,2 лярда $. https://www.cbr.ru/hd_base/mrrf/mrrf_7d/

итого, за неделю минус около 30 лярдов американских гривен. но, шо интересно - сегодня четверг, а данных за прошедшую неделю фсё нет и нет . "простое совпадение - не думаю"
показати весь коментар
02.04.2020 09:54 Відповісти
Усё на карантине, аткроицца на закрытиё.
показати весь коментар
02.04.2020 12:20 Відповісти
Росіяни, терміново купуйте гривні, бакси, фунти, бо рублю прийде пісец вже сьогодні.
показати весь коментар
02.04.2020 11:17 Відповісти
2 апреля, Минск /Корр. БЕЛТА/. Беларусь рассчитывает получить в апреле 2 млн т российской нефти по цене около $4 за баррель. Об этом сегодня журналистам сообщил премьер-министр Сергей Румас.
показати весь коментар
02.04.2020 11:24 Відповісти
Пропоную касабам для зменшення транспортних витрат, запропонувати покупцям, як варіант, "самовивіз" теї нафти. А там, дивись, справа дійде й до продажу родовищ і територій, чого мокшани страх, як бояться, бо де тоді поквакаєш?
показати весь коментар
02.04.2020 12:33 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 5449
показати весь коментар
02.04.2020 12:42 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 3329
показати весь коментар
02.04.2020 12:43 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 4224
показати весь коментар
02.04.2020 16:31 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 8687
показати весь коментар
02.04.2020 12:45 Відповісти
Красавец ! Альфа-самец стерхов !
показати весь коментар
02.04.2020 18:04 Відповісти
шо-то оно пропало...может скоро отпразнуем...?!
показати весь коментар
02.04.2020 23:29 Відповісти
Ні, вчора вже вилізло, правда сильно обісране)

Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 4099
показати весь коментар
03.04.2020 02:29 Відповісти
много ходов очка...
показати весь коментар
02.04.2020 22:01 Відповісти
Жуткая харя коронавируса...
показати весь коментар
02.04.2020 22:28 Відповісти
путін - стара смердюча дірка в дупі..
показати весь коментар
02.04.2020 23:03 Відповісти
Треба цю ціну їм помножити на 0. Назавжди.
показати весь коментар
02.04.2020 12:56 Відповісти
Ну вы тупые рашияне! Вам же говорили что путлер Ху-ло, а вы не верили. Теперь сосите лапу рюського мишки, а пи-дец мимо не проскочит.
показати весь коментар
02.04.2020 13:40 Відповісти
мы ждали этого долгих 6 лет...и теперь шоб этот праздник не кончался...
показати весь коментар
02.04.2020 23:30 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 2275
показати весь коментар
02.04.2020 15:58 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 1148
показати весь коментар
02.04.2020 16:30 Відповісти
Лавров, но и кто теперь "дебилы-б*я"?
показати весь коментар
02.04.2020 17:06 Відповісти
Теперь Вован расконсервирует свои заначки - у него же то ли 60, то 100 с лишним миллиадов растыкано по всему миру - хочет жить - пусть платит.
На том свете карманов нет.
В Москве в верхах уже громко говорят, что удача покинула "фартового стерха".
Вован крайний
показати весь коментар
02.04.2020 18:07 Відповісти
Трамп в своем твиттере заявил о переговорах РФ и Саудовской Аравии, после чего нефть резко пошла вверх...
показати весь коментар
02.04.2020 19:00 Відповісти
От поставки нефти в какие страны ЕС отказалась РФ?
показати весь коментар
02.04.2020 19:51 Відповісти
а надолго ли...? да и реально-всё весьма печально...но кацабы ведь х_р признаются...
показати весь коментар
02.04.2020 23:35 Відповісти
после чего нефть резко пошла вверх...

Этого "резко вверх" хватило на несколько часов, пока кремлядь не опровергла телефонный звонок саудитам. Рыжий клоун Трамп, видимо, сильно хочет пособить пуйлу, да и объективно, сверх низкие цены на нефть и американцам не выгодны, их производителям.
Но речь идёт не только о цене, но и о том, кто будет выброшен с рынка.
Если Трамп не 100-процентная гэбешная консерва, то он сделает то, что предлагают саудиты и многие в американской верхушке- выкинут с рынка прежде всего паРашу, лишних 25 миллионов бочек нефти в день - это не шутки. Самый раз выкинуть обосРашку+Иран+дожать венесуэльских мудаков. Тогда и небольшой рост цен, сильно цены на жижу вырасти не могут в любом случае, никак не помогут зарвавшейся кремляді.
А пока пуйло с шоблой пущай ещё пораздувают щеки, проиграют в крутых, звонить они саудитам не будут, вытеснят они американских сланцевиков,)) ага, лапотные идиоты.
Можно подумать, 30 баксов, а не 25 за бочку, сильно поможет **********, речь о BRENT , а не о рассеянской жиже, та вообще пока не продаётся, можно это прекрасное состояние закрепить надолго...
показати весь коментар
03.04.2020 10:41 Відповісти
Зря радуемся,голодное зверьё всегда опаснее сытого.
показати весь коментар
02.04.2020 19:02 Відповісти
В случае Московии дикое зверьё будет голодом только ***********, но до Киева далеко,
а Москва под рукой.
показати весь коментар
02.04.2020 21:00 Відповісти
якщо від Курська чи Бєлгорода однаково - що до Москви , що до Києва ...
показати весь коментар
02.04.2020 21:53 Відповісти
Заткнитесь и не злорадствуйте...опять растет ****...видать золотодождевый попросил саудитов...опять резкий рывок вверх за 30 ((((
показати весь коментар
02.04.2020 19:45 Відповісти
Шта, резко вернулась к 70-баксов или 60-ти за бочку?)
Цены объективно не могут вернутся к прежним, так как спрос сильно, очень сильно ужался. Да, торгуется сейчас не по 25, а аж по 30-ть, но это не про рассеянскую жижу, а про BRENT, рассеянская жижа вообще пока не продаётся.))
показати весь коментар
03.04.2020 10:46 Відповісти
http://www.profinance.ru/news/2020/04/03/bx5v-opek-uzhe-bessilna-chto-libo-sdelat-neft-upadet-do-10-ihs-markit.html А я уже на российском сайте готов был от счастия мастурбировать
показати весь коментар
03.04.2020 19:11 Відповісти
..опять растет ****...видать золотодождевый попросил саудитов...опять резкий рывок вверх за 30 ((((
Устраивающая амерских сланцевиков цена - больше 50 дол, сейчас реально регулятором рынка нефти в долгую являются именно они, амерские сланцевики. Так что прыжки цены от 20 до 90 долл реально обозначают прыжки вокруг базовой цены в 60 дол
показати весь коментар
04.04.2020 18:49 Відповісти
Вирусяка - жри пуйляку!
показати весь коментар
02.04.2020 19:48 Відповісти
слава ОАЭ
показати весь коментар
02.04.2020 19:57 Відповісти
ОАЕ тут при чому? Розмова про саудітів.
показати весь коментар
03.04.2020 10:47 Відповісти
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 4487Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною - Цензор.НЕТ 9530
показати весь коментар
02.04.2020 22:33 Відповісти
ПаРашу ждёт жуткая ситуация с вирусом. На мацкве запись на кремирование уже на ноябрь 2020года. Цены на гробы выросли в три раза. Путин не появляется на публике - видимо, лежит под аппаратом вентиляции... Рассии капут. Развал и гражданская война на подходе...
показати весь коментар
02.04.2020 22:36 Відповісти
неужели свершилось...?!!!
показати весь коментар
02.04.2020 23:36 Відповісти
Сторінка 5 з 5