10432 відвідувача онлайн

Ізраїль запустив виробництво портативних апаратів ШВЛ на ракетному конвеєрі

Ізраїль запустив виробництво портативних апаратів ШВЛ на ракетному конвеєрі

Ізраїль переобладнав технологічну лінію з виробництва ракет для виготовлення апаратів штучної вентиляції легень для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє DW, інформує Цензор.НЕТ.

У Міноборони країни заявили, що 30 апаратів вже передано міністерству охорони здоров'я.

Міністр оборони Нафталі Беннет сказав, що в боротьбі з коронавірусом Ізраїль має розвивати незалежний потенціал у всіх сферах. "Ми не можемо залишатися залежними від поставок з інших країн", - наголосив Беннет.

За його словами, на тлі браку апаратів ШВЛ у країні і по всьому світу ізраїльське військове відомство запустило виробничу лінію спільно з компанією Inovytec, що займається розробкою засобів інтенсивної терапії, і аерокосмічним держконцерном Israel Aerospace Industries (IAI).

Згідно з інформацією на сайті Inovytec, йдеться про портативний прилад розміром з автомобільний радіоприймач, який може застосовуватися для вентиляції легень як у дітей, так і в дорослих.

В Ізраїлі, за даними центру Джона Гопкінса, вірусом нового типу SARS-CoV-2 інфіковано 6211 осіб, 30 померли, 89 - одужали.

Топ коментарі
+12
Молодцы
показати весь коментар
02.04.2020 12:27 Відповісти
+8
Безкоштовно? Від жидів?!!!
показати весь коментар
02.04.2020 12:31 Відповісти
+6
Вот интересно ,подобное у нас кто быстрее сделает Мастерская общества слепых или УкрОборонпром ?
показати весь коментар
02.04.2020 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодцы
показати весь коментар
02.04.2020 12:27 Відповісти
Пороха и Пастора на нас нет !!!!!!
показати весь коментар
02.04.2020 14:09 Відповісти
А у нас клоун Мустафа бегал Бурвестнику, потом говорит - запустить производство ИВЛ мы не можем, потому что там все оборудование ухайдокано еще при бабе юле, поэтому мы решили продать конструкторскую документацию, пока еще есть что продать
показати весь коментар
02.04.2020 12:28 Відповісти
О це добре! Враховуючи, що в нас Україною правлять жиди, то ми скоро безкоштовно отримаєми 20 млн таких апаратів. Чи ні??!
показати весь коментар
02.04.2020 12:28 Відповісти
Безкоштовно? Від жидів?!!!
показати весь коментар
02.04.2020 12:31 Відповісти
Ну, да. Ми ж адін народ...
показати весь коментар
02.04.2020 12:32 Відповісти
не путай юдеїв з жидами...юдеї, ніколи не поділяться з жидами
показати весь коментар
02.04.2020 14:24 Відповісти
Ага, пока одни что то делают, другие как всегда мечтают о "безкоштовно" и попрошайничают.
показати весь коментар
02.04.2020 12:59 Відповісти
Кацапе, тут бояри не наливають. ПНАХ!
показати весь коментар
02.04.2020 13:01 Відповісти
Не скули, попрошайка. Сегодня ИВЛ не делают в мире только ленивые, тупые и Безрукие.
показати весь коментар
02.04.2020 13:03 Відповісти
Не зрозумів, козлорилий? Ну тоді так - пішов *****!
показати весь коментар
02.04.2020 13:05 Відповісти
Шары не будет, можешь не скулить. Придётся работать.
показати весь коментар
02.04.2020 13:08 Відповісти
І взагалі, гумор в тебе якийсь чорний...
показати весь коментар
02.04.2020 12:38 Відповісти
Аппарат уже в руках у клоуна. Инструкцию забыли приложить, дебилы изучают.
Ізраїль запустив виробництво портативних апаратів ШВЛ на ракетному конвеєрі - Цензор.НЕТ 6434
показати весь коментар
02.04.2020 12:52 Відповісти
40 млн.
показати весь коментар
02.04.2020 12:58 Відповісти
Пісдя того як рід керівницьтвом агента московії БХ ви вирізали і евреїв, і поляків, і 20% сутто українського населення і віддали власну країну московї на переясловсбкому псевдореферендумі, ви скоріше за все нічого ще довго не отримаете. То краще робить свої ІВЛ. Якщо руки не з одного місця.
показати весь коментар
02.04.2020 13:51 Відповісти
Вот интересно ,подобное у нас кто быстрее сделает Мастерская общества слепых или УкрОборонпром ?
показати весь коментар
02.04.2020 12:31 Відповісти
Вот же ж евреи дураки, коронавирус придуманный!
показати весь коментар
02.04.2020 12:31 Відповісти
Маркетинговий хід, блін...
показати весь коментар
02.04.2020 13:01 Відповісти
В Израиле, по данным https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR2FJWIEy2zx40sbDrvuYP9Sh8B8kb--urUJ3qaOQGhVbzc6Z_muZ5mzCLU#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 центра Джона Хопкинса, вирусом нового типа SARS-CoV-2 инфицированы 6211 человек, 30 скончались, 89 - выздоровели. Источник: https://censor.net/n3186257
\\\\\\\\\\\\

странновато.... чет многовато в больницах, при такой медицине как у них. да ладно, статистика это такое.... кто что напишет - то и в новостях выдают
показати весь коментар
02.04.2020 12:35 Відповісти
А Бубочка самолёты в Китай гоняет - покупает НАХ никому не нужные устаревшие тесты и масочки.
В то время, когда сама Украина может производить и респираторы, и тесты, и аппараты ИВЛ...
показати весь коментар
02.04.2020 12:36 Відповісти
Ну так літака ж не пошлеш, відосік не знімеш... Питається, ну і нах воно йому потрібно, щоб без відосіка?
показати весь коментар
02.04.2020 13:03 Відповісти
почему здесь не зарабатывают на масках\аппаратах\...? не умеют или никто у украинцев не купит?
показати весь коментар
02.04.2020 12:46 Відповісти
Блин, завидую белой завистью, есть же государства и правительства, которые вызывают уважение.
показати весь коментар
02.04.2020 12:58 Відповісти