8035 відвідувачів онлайн
2 672 47

Шмигаль сподівається, що Україна найближчим часом отримає перший транш від МВФ

Шмигаль сподівається, що Україна найближчим часом отримає перший транш від МВФ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сподівається, що вже найближчим часом Україна отримає перший транш макрофінансової допомоги від Міжнародного Валютного Фонду.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду за результатами онлайн-зустрічі прем'єра з Радою директорів, керівництвом і членами Американської торговельної палати в Україні, інформує Цензор.НЕТ.

"Денис Шмигаль повідомив, що уряд отримав від МВФ позитивний сигнал і сподівається, що вже найближчим часом Україна отримає перший транш. Також очікується фінансова допомога від Світового банку", - сказано в повідомленні.

Шмигаль зазначив, що уряд співпрацює з бізнесом і розуміє, що потрібно для його підтримки, зокрема, йдеться про кредитні програми і зменшення податкового навантаження.

"Серед інших питань, над якими зараз ведеться робота - питання розширення програми кредитування "5-7-9", - наголошується в повідомленні.

Також наголошується, що уряд працює над програмою створення швидких робочих місць у різних галузях.

"Прем'єр-міністр подякував представникам бізнесу за допомогу в цей складний для країни час в умовах глобальної пандемії і висловив надію на подальшу плідну співпрацю", - повідомляє пресслужба.

Топ коментарі
+11
Пока во втором чтении антиколомойский закон не примете- фигвам будет, а не транш.
показати весь коментар
02.04.2020 18:20 Відповісти
+9
Ждёт дерибан
показати весь коментар
02.04.2020 18:20 Відповісти
+6
Шмыгаль рассчитывает загнать каждого жителя Украины, простого жителя, в еще большие долги... отличный план!
показати весь коментар
02.04.2020 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ждёт дерибан
показати весь коментар
02.04.2020 18:20 Відповісти
А що, даремно жопу підставив? Це ж на його голову шишки полетять. Бубочка залишиться зі своїми 40 відсотками. 😁
показати весь коментар
02.04.2020 18:46 Відповісти
А соєвий барига, так старався, йому хоч процент, обломиться?
показати весь коментар
02.04.2020 20:41 Відповісти
Переживаєш? Не переживай. Все буде в порядку. 😁
показати весь коментар
02.04.2020 23:30 Відповісти
Дадут денег, их подеребанят. ЕС идиоты, хотя отдавать придется же не свинорылым а народу.
показати весь коментар
02.04.2020 19:42 Відповісти
Пока во втором чтении антиколомойский закон не примете- фигвам будет, а не транш.
показати весь коментар
02.04.2020 18:20 Відповісти
Да, сейчас в Раде будет битва на мясорубках не на жизнь, а на смерть.
показати весь коментар
02.04.2020 18:36 Відповісти
Это будет незабываемое шоу.
показати весь коментар
02.04.2020 18:39 Відповісти
У цієї шобли незабутні буде лише одне, прощальне шоу. Всі попередні забуваються через те, що кожне наступне - яскравіше і офігенніше за попереднє. 😊
показати весь коментар
02.04.2020 18:48 Відповісти
А помните еще недавно то время, когда целый месяц обсуждали ненастную квартиру "антикуррупционера" Лещенко? А сейчас не успеваешь дыхания перевести от такого потока зеленых фекалий.
показати весь коментар
02.04.2020 18:54 Відповісти
несчастную .... (Т9 рулит)
показати весь коментар
02.04.2020 18:55 Відповісти
😁 Ато! Вони мене нерозчарували. Хіба що на самому початку, коли взяли всю владу. Тоді трохи духом підпав. Але потім подумав, що клоуни довго державотворувв грати не зможуть. Все-таки народжений смішити керувати не зможе. 😊 І вони не рлзчарували.
показати весь коментар
02.04.2020 18:58 Відповісти
Для того тре друге читання проголосувати, протибєнінага закону...
показати весь коментар
02.04.2020 18:22 Відповісти
Ну, конечно, если как Шмыгаль и кампания красть из бюджета по 5 миллиардов ежемесячно только от НДС, то только МВФ нам поможет...Богатую страну Украина делают банкротом и должником.А там и земельку украинскую продадим. На украиденные у нас деньги шмыгали ее скупят.
показати весь коментар
02.04.2020 18:23 Відповісти
Доходы государственного бюджета Украины за первый квартал 2020 г. составили 194578,3 млн. гривен, что составляет 71,04% от запланированного в бюджете на этот период. За первый квартал недополучено в бюджет 79316,8 млн. гривен.

Хорошо набарыжили зеленые.
показати весь коментар
02.04.2020 18:37 Відповісти
А нам зачем эта инфа,какой то хмырь на что то там надееццца
показати весь коментар
02.04.2020 18:23 Відповісти
Ну как спецслужбы новые машины себе купят,разве вам не радостно за других?
показати весь коментар
02.04.2020 18:25 Відповісти
весь транш уйдёт на залог, под выпуска брата единокровного.
показати весь коментар
02.04.2020 18:24 Відповісти
Шмыгаль рассчитывает загнать каждого жителя Украины, простого жителя, в еще большие долги... отличный план!
показати весь коментар
02.04.2020 18:24 Відповісти
Шмигаль на транш надіється, але думаю не "плошає" вже. 😏
показати весь коментар
02.04.2020 18:51 Відповісти
Шмыгаль и Верланов крышуют масштабные схемы разворовывания казны - заявление Уманского. Об этом только что https://www.facebook.com/butusov.yuriy?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARA6qjksqxPjLS2rZ-Mx3O28tfH6loHX-k6zX1Fpo_C-Vc_f7FxZs-RWHioz2IobKCsm6MNnL53Fu84S&hc_ref=ARS1pdI3IThru1jcAw--vb2-EruByazAeW0fHhM1Z1g1kquIc19itlK4iTYhc98PiaE&fref=nf сообщил в Фейсбуке известный журналист Юрий Бутусов.

https://www.economics-prorok.com/2020/04/%d1%88%d0%bc%d1%8b%d0%b3%d0%b0%d0%bb%d1%8c-%d0%b8-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%ba%d1%80%d1%8b%d1%88%d1%83%d1%8e%d1%82-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d1%88%d1%82%d0%b0%d0%b1%d0%bd%d1%8b.html#more-99696
показати весь коментар
02.04.2020 18:26 Відповісти
А кто из украинской политиков не воруют?
показати весь коментар
02.04.2020 18:32 Відповісти
Я в очах західноєвропейських масонів побачив, що дадуть.
показати весь коментар
02.04.2020 18:29 Відповісти
Хорошо быть министром на Украине, на все беды одно решение - просто взять в долг, а там пусть другие отдают
показати весь коментар
02.04.2020 18:30 Відповісти
Кредити МВФ взагалі не йдуть в українську економіку. Вони поповнюють резерви Нацбанку, проте Нацбанк не має права їх витрачати. Тому й ставка по них низька. Нацбанк вкладає ці кошти в облігації США та ЄС. Так звані реформи, які МВФ вимагає від України, спрямовані на знищення української економіки та зубожіння народу. Це зростання податків для малого бізнесу й населення, зростання тарифів, відмова від державних інвестицій та скорочення соціальних витрат. Україна повинна негайно відмовитися від будь-якого співробітництва з МВФ.
показати весь коментар
02.04.2020 18:31 Відповісти
Не вопрос. Всего-то надо скинуться всей стране по 1000 баксов и развязаться с МВФ и прочими заемщиками.
показати весь коментар
02.04.2020 18:42 Відповісти
Надейся. И так всем и рассказывай - дали позитивный сигнал.
показати весь коментар
02.04.2020 18:35 Відповісти
Я надеюсь получить вовремя свою ЗАРАБОТАННУЮ плату.
Мой сосед-алкаш надеется что я ему дам денег на бухло.
показати весь коментар
02.04.2020 18:41 Відповісти
воры в предвкушении делёжки бабла
показати весь коментар
02.04.2020 18:55 Відповісти
Перемига!
показати весь коментар
02.04.2020 19:00 Відповісти
а стаб. фонд то уже есть?..куда перечислять этот кредит, если и дадут этих несчастных 4 млрд...
показати весь коментар
02.04.2020 19:03 Відповісти
А что, банковский закон уже принят в целом без правок Коломойского?
Или, может, разблокировали подписание земельного закона?
показати весь коментар
02.04.2020 19:27 Відповісти
А шо скажет Коломойский?
показати весь коментар
02.04.2020 19:31 Відповісти
Шмыгаль надеется, что Украина в ближайшее время получит первый транш от МВФ для Рината Леонидовича. Бене ничего не дадим.Может быть
показати весь коментар
02.04.2020 19:34 Відповісти
Шмигаль, а зачем тебе транш, чтоб ты **** с братьями Ермака присвоил себе эти деньги. Разберись сначала с возмещением НДС в налоговой службе, в таможне наведи порядок, таким как ты для разворовывание бабла навряд ли дадут бабки
показати весь коментар
02.04.2020 19:37 Відповісти
Пока тот транш придет, эмиссия денег быстрее подойдёт. Надо ж будет обесцененых денег выплатить обещанные 1000 грн. и индексацию пенсий. Да количество выплат пособий по безработице увеличиться.
показати весь коментар
02.04.2020 19:43 Відповісти
Пока живут на свете бариги и злодеи, удачи нам ребята не видать,
показати весь коментар
02.04.2020 20:39 Відповісти
Такое впечатление, что Шмыгаль что-то не то съел. Пусть позвонит Уманскому и тот ему подскажет, где можно по 5 млрд ежемесячно брать не протягивая нищенскую руку
показати весь коментар
02.04.2020 19:45 Відповісти
Надо принимать в целом закон о банках,потом о новом транше от мвф надеяться.
показати весь коментар
02.04.2020 19:49 Відповісти
Шмигаль, твій "папєрєднік"-срамокатчик сподівався отримати його ще в минулому році, а грудень називав "крайнім строком". І коли ж в тебе той "крайній строк"?
показати весь коментар
02.04.2020 20:12 Відповісти
Как только окончательно примете закон по банкам ( Привату) и по земле, и что бы все было прописано без возможности отката назад. Так сразу и получите..
показати весь коментар
02.04.2020 20:25 Відповісти
Которые разворует правительство , а отдавать будем мы! Объясните мне , как в 1933 году Гитлер без кредитов , имея контрибуции и санкции за 6 лет поднял Германию на такой уровень , что смог начать 2 мировую войну?
показати весь коментар
02.04.2020 20:45 Відповісти
конечно надеется, иначе тікай з міста, тобі звезда...
показати весь коментар
02.04.2020 21:08 Відповісти
народ этих денег не увидит. к гадалке не ходи, всё будет разворовано
показати весь коментар
02.04.2020 21:53 Відповісти
Как наркоманы. Главное чтобы без передоза.
показати весь коментар
02.04.2020 22:12 Відповісти
зеленский с ярмаком купят по новому мерину