10752 відвідувача онлайн

Кабмін затвердив програму діяльності, - Шмигаль

Кабмін затвердив програму діяльності, - Шмигаль

Кабінет Міністрів затвердив програму діяльності і найближчим часом представить її на розгляд Верховної Ради.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"Від самого початку діяльності нашого уряду ми виділили системні пріоритети. Безумовно, пандемія коронавірусу внесла серйозні корективи в нашу роботу. Але ми не відмовляємося від запланованих змін і реформ і обов'язково продовжимо їх втілювати, не зважаючи на COVID-19", - написав Шмигаль.

Кабмін затвердив програму діяльності, - Шмигаль 01


Кабмін затвердив програму діяльності, - Шмигаль 02

Топ коментарі
+4
Офігєнні дєятєлі! ЗЕнуби трускавецькі.
показати весь коментар
02.04.2020 22:58 Відповісти
+3
Ох, когда уже эти брехливые Буратины закончаться?
показати весь коментар
02.04.2020 22:59 Відповісти
+3
Другий кабмін оманського Брехуна такий же як і перший. Такі ж профани як і сам ЗЕ.
показати весь коментар
02.04.2020 23:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Офігєнні дєятєлі! ЗЕнуби трускавецькі.
показати весь коментар
02.04.2020 22:58 Відповісти
Ох, когда уже эти брехливые Буратины закончаться?
показати весь коментар
02.04.2020 22:59 Відповісти
да как они закончатся?там все бывшие рыги в очереди стоят...да плюс йуляха еще порулить желает...
показати весь коментар
02.04.2020 23:09 Відповісти
Другий кабмін оманського Брехуна такий же як і перший. Такі ж профани як і сам ЗЕ.
показати весь коментар
02.04.2020 23:04 Відповісти
Мабуть вони правду будуть казати,коли їх на гиляку чіпляти будуть.
показати весь коментар
02.04.2020 23:04 Відповісти
Щось мені це нагадує...
Кабмин утвердил программу деятельности, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 7105
показати весь коментар
02.04.2020 23:06 Відповісти
ну чо,лозунги красивые...
показати весь коментар
02.04.2020 23:07 Відповісти
А *****-то пятнами пошло
https://www.msn.com/ru-ru/news/featured/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BB-%D0%B2%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BE%D0%BA-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8/ar-BB124WDG?ocid=spartanntp https://www.msn.com/ru-ru/news/featured/путин-поручил-ввести-особый-порядок-передвижения-в-россии/ar-BB124WDG?ocid=spartanntp
эк его, интересно, запашок тоже присутствует?
показати весь коментар
02.04.2020 23:09 Відповісти
Шмыгаль , почти как погремуха , тебе не программу писать надо А явку с повинной
показати весь коментар
02.04.2020 23:09 Відповісти
Кабмін затвердив програму діяльності, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 8456
показати весь коментар
02.04.2020 23:21 Відповісти
Кабмін затвердив програму діяльності, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 7239
показати весь коментар
02.04.2020 23:22 Відповісти
по украинским городам роют тысячи могил, и закупают хлорку в немыслимых масштабах, всей Западной Украине спустили такую разнарядку по тысяче могил в каждом обласном центре.
показати весь коментар
02.04.2020 23:25 Відповісти
А до этого была программа бездеятельности.
показати весь коментар
02.04.2020 23:31 Відповісти
...а тем временем рыжему чертиле, у которого мама за океянами, как известно любит деньги, урядники положили з\плату 800тыс. в месяц....нобель наш, рыжечолый.. ..
показати весь коментар
02.04.2020 23:40 Відповісти
Вот хотелось бы знать: кто за эти деяния сядет и на сколько. А то ведь все деяния пока ведут к развалу, а конфискаций не слышно и параша пустая.
показати весь коментар
03.04.2020 09:13 Відповісти