7197 відвідувачів онлайн

На Закарпатті у 23 осіб підтверджено діагноз COVID-19, - ОДА

На Закарпатті у 23 осіб підтверджено діагноз COVID-19, - ОДА

Захворювання COVID-19 підтверджено у 23 жителів Закарпатської області.

Про це повідомили в Закарпатській ОДА, інформує Цензор.НЕТ.

"Закарпатський обласний лабораторний центр встановив COVID-19 у 23 закарпатців: 19 осіб - це контактні особи мукачівки - першої пацієнтки, у якої підтвердили коронавірус. Двоє - мешканці Тячівського району, і один з Ужгорода", - сказано в повідомленні.

Стан усіх пацієнтів - задовільний. Двоє осіб перебувають на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді, інші лікуються вдома під наглядом медиків.

Топ коментарі
+2
Шуфрича заразили????
показати весь коментар
03.04.2020 00:01 Відповісти
+2
Шо за бред? Может скорую вызвать?
показати весь коментар
03.04.2020 00:55 Відповісти
+2
Про ці випадки все Закарпаття та Мукачево знало вже більше 10 днів,
а підтвердили тільки сьогодні
показати весь коментар
03.04.2020 01:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В нашем случае разве что улететь на Луну.
показати весь коментар
02.04.2020 23:56 Відповісти
Шуфрича заразили????
показати весь коментар
03.04.2020 00:01 Відповісти
такое совпадение. в Украине померанчевий майдан и евромайдан начинали киев+западная Украина.
ворье между тем никуда не делось за 15 лет.
но коронавирус в Украину тоже завезли киев+западная украина.
от пророрийского юга и востока ничего хорошего. войну принесли
от проевропейского киева и западной ничего хорошего. коронавирус завезли
показати весь коментар
03.04.2020 00:04 Відповісти
Шо за бред? Может скорую вызвать?
показати весь коментар
03.04.2020 00:55 Відповісти
Пороблено.
показати весь коментар
03.04.2020 01:30 Відповісти
ну они же сегодня маски в Венггрию контробандить хотели, но их поймали.
показати весь коментар
03.04.2020 00:33 Відповісти
Кто ОНИ?... 23 подтвержденных?... Поймали и сразу в инфекционку заперои, о ужас.
Анна. Контрабандить мог житель любого региона, а поймали таможеника на закарпатье, который тоже необязательно дитель Закарпаиья)). Так что слово ОНИ здесь неуместно
показати весь коментар
03.04.2020 09:40 Відповісти
Про ці випадки все Закарпаття та Мукачево знало вже більше 10 днів,
а підтвердили тільки сьогодні
показати весь коментар
03.04.2020 01:27 Відповісти
так, ОДА фальсифікує данні
показати весь коментар
03.04.2020 10:42 Відповісти
мукачевка приехала и обцеловала всех!?або це повия!!??
показати весь коментар
03.04.2020 06:42 Відповісти
Повия)))) в 65 лет))))
показати весь коментар
03.04.2020 09:37 Відповісти
ні,просто тупа ****.
показати весь коментар
03.04.2020 10:42 Відповісти
Интересно что в чешских и итальянских новостях указано что в Закарпатье 600 человек заболевших,кому верить?
показати весь коментар
03.04.2020 08:04 Відповісти
Ссылку, не?
показати весь коментар
03.04.2020 09:33 Відповісти
Ссылки не знаю,звонила моя дочь гражданка Чехии а зять гражданин Италии.Живут в Праге.
показати весь коментар
03.04.2020 10:04 Відповісти
Ця новина подається як від ОДА, а насправді, ця сама ОДА та її структурний підрозділ Облздраввідділ, тиждень приховували інформацію про зараження 19 чоловік, намагаючись створити собі гарний показник.
показати весь коментар
03.04.2020 10:41 Відповісти
А що їм робити,вони же відрапортували в Київ що у нас все готово до епідемії та всім необхідним лікарні забеспечені.
показати весь коментар
03.04.2020 11:03 Відповісти