Києво-Печерську лавру закрили для відвідувачів, ченців тестують на коронавірус

Братії Києво-Печерської лаври проводять тестування на наявність COVID-19, а богослужіння відбуваються в закритому режимі без допуску в храм вірян.
Про це йдеться в повідомленні на офіційному порталі Києво-Печерської лаври, передає Цензор.НЕТ.
"Для запобігання спалаху епідемії, спричиненої вірусом COVID-19, братія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври провела тестування на наявність захворювання. Разом з усіма це лабораторне дослідження в комплексі з медичним оглядом пройшов намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло. Результат обстеження буде відомий найближчим часом. Зараз скарг на самопочуття у владики немає. Відповідно до санітарних вимог у всіх приміщеннях лаври проведено обробку дезінфекційними розчинами, а богослужіння відбуваються в закритому режимі без допуску в храм вірян, із залученням відеотрансляції", - йдеться в повідомленні.