8658 відвідувачів онлайн

Києво-Печерську лавру закрили для відвідувачів, ченців тестують на коронавірус

Братії Києво-Печерської лаври проводять тестування на наявність COVID-19, а богослужіння відбуваються в закритому режимі без допуску в храм вірян.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному порталі Києво-Печерської лаври, передає Цензор.НЕТ.

"Для запобігання спалаху епідемії, спричиненої вірусом COVID-19, братія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври провела тестування на наявність захворювання. Разом з усіма це лабораторне дослідження в комплексі з медичним оглядом пройшов намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло. Результат обстеження буде відомий найближчим часом. Зараз скарг на самопочуття у владики немає. Відповідно до санітарних вимог у всіх приміщеннях лаври проведено обробку дезінфекційними розчинами, а богослужіння відбуваються в закритому режимі без допуску в храм вірян, із залученням відеотрансляції", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+45
была заметочка, что нашли у паши мерседеса... Бог он всё видит...
показати весь коментар
05.04.2020 17:53 Відповісти
+42
Надіюсь що ця с...ука православна слідуюча, Усіку приготовиться.

Киево-Печерскую Лавру закрыли для посетителей, монахов тестируют на коронавирус - Цензор.НЕТ 8300
показати весь коментар
05.04.2020 18:00 Відповісти
+35
яке лікування, які тести - нехай моляться і святу воду п'ють. амінь
показати весь коментар
05.04.2020 17:55 Відповісти

Завантаження...