10439 відвідувачів онлайн

У Молдові 864 випадки COVID-19, 15 осіб померли, - Додон

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"За минулу добу оброблено 349 тестів. З них 112 дали позитивний результат. Серед нових випадків 8 - у громадян Молдови, які повернулися з-за кордону. У 104 випадках мало місце інфікування всередині країни. Отже, кількість інфікованих громадян у нашій країні становить 864 людини. На жаль, ще три смерті зареєстровано за останню добу. Загальна кількість померлих становить 15 осіб", - зазначив  президент Молдови Додон.

Він повідомив, що серед інфікованих 293 людини - в Кишиневі, 132 - в районі Штефан-Воде, 126 - у місті Сорока, 47 - у Придністровському регіоні.

Президент Молдови наголосив, що кількість інфікованих зростає. За його словами, серед 864 інфікованих осіб 240 - медичні працівники.

У зв'язку з пандемією коронавірусу в Молдові введено режим надзвичайного стану, який діє з 17 березня до 15 травня включно, чотири населені пункти заблоковані поліцією через оголошений там повний карантин.

У Молдові заборонено збиратися на вулицях групами більше трьох осіб, якщо тільки вони не члени однієї сім'ї. До контролю над дотриманням режиму надзвичайного стану залучено карабінерів, поліцейських, а також особовий склад Національної армії. Громадський транспорт у містах Молдови на період надзвичайного стану є безкоштовним, але в автобусах і тролейбусах заборонено перевозити стоячих пасажирів. За тим, щоб транспорт не був перевантажений, стежать поліцейські, які чергують на кожній зупинці.

Топ коментарі
+10
Съездили в Почаев? Полобызали иконы? Причастились?
показати весь коментар
05.04.2020 19:21 Відповісти
+9
В Молдавии население в 10 раз ниже чем в Украине а заражённых почти так же, вы до сих пор верите что у нас 1250?
показати весь коментар
05.04.2020 19:23 Відповісти
+7
молдавский спецназ штурмом взял квартиру и по привычке сделал в ней ремонт..
показати весь коментар
05.04.2020 19:24 Відповісти

Завантаження...