Коронавірусом заразилися 8 народних депутатів, - "слуга народу" Качура

Про це Качура повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.
За його словами, найбільше тих, що заразилися, у фракції "Опозиційної платформи - За життя".
"На сьогодні, за результатами епідеміологічних розслідувань випадків захворювання на COVID-19, у Верховній Раді України підтверджено випадки зазначеної хвороби у народних депутатів України: Віталій Борт - ОПЗЖ, Володимир Ватрас - "Слуга народу", Руслан Горбенко - "Слуга народу" (вилікувався), Ігор Кисельов - ОПЗЖ, Олександр Лукашев - ОПЗЖ, Сергій Рудик - позафракційний, Ганна Скороход - позафракційна, Сергій Шахов - "Довіра" (вилікувався)", - написав Качура.
Нардеп зазначив, що із зараженою Скороход контактували чотири депутати від "СН" - Гео Лерос, Ігор Васильківський, Олександр Санченко та Ольга Саладуха. Також, за його словами, зі Скороход контактували три нардепи з "Європейської Солідарності" - Володимир Вятрович, Ніна Южаніна та Ахтем Чийгоз.

настоящий мужик - может гордиться