8868 відвідувачів онлайн
87 473 413

Мер Дніпра Філатов пообіцяв "набити є##ло" "слузі народу" Дубінському

У мережі виник конфлікт із погрозами між мером Дніпра Борисом Філатовим і народним депутатом зі "Слуги народу" Олександром Дубінським.

Як передає Цензор.НЕТ конфлікт виник у Фейсбуці.

Нардеп Дубінський опублікував нібито скрін поста Бориса Філатова про те, що міська влада Дніпра відстрілюватиме тварин, які не мають відповідної реєстрації в "КП Зооконтроль".

Мер Дніпра Філатов пообіцяв набити є##ло слузі народу Дубінському 01

Пізніше Дубінський заявив, що Філатов видалив цей пост зі своєї сторінки, і образив Філатова.

Мер Дніпра Філатов пообіцяв набити є##ло слузі народу Дубінському 02

Своєю чергою Філатов назвав опубліковане від його імені розпорядження "фейком".


Мер Дніпра Філатов пообіцяв набити є##ло слузі народу Дубінському 03

І пізніше пообіцяв Дубінському "набити є##ло"


Мер Дніпра Філатов пообіцяв набити є##ло слузі народу Дубінському 04

Топ коментарі
+154
Филатов вызывает все больше и больше уважения.
показати весь коментар
06.04.2020 23:12 Відповісти
+103
Філатову, респект.
показати весь коментар
06.04.2020 23:14 Відповісти
+96
ставлю на Бориса
показати весь коментар
06.04.2020 23:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Є@ать ту Люсю - сплошні інтлектуали...
показати весь коментар
07.04.2020 18:39 Відповісти
Очень надеюсь , что Боря человек слова и в ближайшее время выполнит свое обещание. Страна только порадуется и будет в момент экзекуции аплодировать стоя. Тем более что Дубинский уже давно это заслужил.
показати весь коментар
07.04.2020 20:11 Відповісти
Не расписывайся за всю страну
показати весь коментар
07.04.2020 21:30 Відповісти
Вы как особь женского пола можете аплодировать сидя.
показати весь коментар
07.04.2020 22:19 Відповісти
я против отстрела животных но шо касаемо набивки ипла слугам урода это совсем другое дело.
показати весь коментар
07.04.2020 20:36 Відповісти
Чекаємо Боря, тебе з язика ніхто не тягнув..
показати весь коментар
07.04.2020 20:48 Відповісти
I любителям Бориса и ставящим на Бориса, извините за мой французский, вы д...лы. Ключевая фраза в посте мера была, собаки, незарегистрированные в кп зооконтроль. Восхищайтесь дальше, ... даже не знаю как вас назвать. Тьфу
показати весь коментар
07.04.2020 21:29 Відповісти
Давно пора нацюцюрника бєні відху рить по-повній...мєлькає гнида ,вош жидівська в неті...згинь непотріб і погань,найбільша мразина а все лізе в очі.
показати весь коментар
07.04.2020 21:55 Відповісти
Дубинский уже настучал в суд и Авакову за то .что Филатов ему угрожал .
показати весь коментар
07.04.2020 23:19 Відповісти
МОЛОДЕЦ!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
08.04.2020 09:02 Відповісти
Я бы обоих выгнал с назначением пособия в 1638 гривен в месяц
показати весь коментар
11.04.2020 10:32 Відповісти
знаете что я нахожу здесь тоскливого? Что два клоуна устраивают красивое шоу, а хохлы ведутся, потирают ручки и делают ставки кто кого. Более того, некоторые ещё и умудряются поддерживать одного из этих хайпанутых попугаев.
показати весь коментар
27.04.2020 21:49 Відповісти
Сторінка 5 з 5