5820 відвідувачів онлайн
5 496 27

Президентська програма "Велике будівництво": триває ремонт траси Н-30 Василівка - Бердянськ, - Голик

Президентська програма "Велике будівництво": триває ремонт траси Н-30 Василівка - Бердянськ, - Голик

На трасі національного значення Н-30 Василівка - Бердянськ у Запорізькій області проходять ремонтні роботи на ділянці протяжністю 48 км.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Юрій Голик.

Ремонт траси розпочався 27 лютого і станом на кінець березня вже проведено фрезерування асфальтобетонного покриття на ділянці протяжністю 11,1 км, а також влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на 9, 1 км дороги. Ремонт траси проходить в рамках Національної програми "Велике Будівництво", яка була ініційована Президентом Володимиром Зеленським. Загалом  "Велике Будівництво" передбачає ремонт і будівництво протягом 2020 року 6500 км доріг міжнародного, національного та місцевого значення.

"Запорізька область. Траса Н-30 Василівка - Бердянськ. Кілометри 7 – 55. В рамках цієї Програми вся траса буде зроблена в цьому році", - пише Голик і показує відео робіт на трасі.

Президентська програма Велике будівництво: триває ремонт траси Н-30 Василівка - Бердянськ, - Голик 01

Крім дорожньої програми в ході "Великого будівництва" здійснюється також будівництво та ремонт великої кількості об'єктів соціальної інфраструктури. У всіх регіонах України буде побудовано та відремонтовано не менше ста шкіл, ста дитсадків, ста спортивних об'єктів і двохсот медичних установ.

Усі об'єкти Програми "Велике Будівництво" розміщені на онлайн-карті, де можна дізнатися інформацію про всі будівельні майданчики у всіх регіонах України.

Топ коментарі
+9
А почему эта программа вдруг стала "президентской"? Она что, не из коммунальных и госбюджетов оплачивается?
показати весь коментар
07.04.2020 14:13 Відповісти
+6
Президентская программа "Большая стройка": идет ремонт трассы Н-30 Васильевка – Бердянск, - Голик - Цензор.НЕТ 451
показати весь коментар
07.04.2020 14:20 Відповісти
+6
Когда видишь словосочетание "президентская программа", возникает только один вопрос - "что они там собрались еще сп#@дить?!!".
показати весь коментар
07.04.2020 14:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це зрада!!!
показати весь коментар
07.04.2020 14:10 Відповісти
ні..це перемога..
показати весь коментар
07.04.2020 14:15 Відповісти
ремонт трассы позволит оккупантам быстро выбраться из Крыма и захватить Бердянск,браво бзде
показати весь коментар
07.04.2020 14:16 Відповісти
зрада це розвал зеленським економоніки -відводи армії -повний провал зовнішньої політики і підписання угод з терористами. А це-ремонт.
показати весь коментар
07.04.2020 14:21 Відповісти
Ух ты, а в том что у тебя мозгов нет тоже Зеленский виноват?

Хочеш сказать есть мозги? Ну тогда ответь какую цель преследовал Петя назначая фактически своим замом, главой АП ставленника Мертвечука, проще говоря Путена?
показати весь коментар
07.04.2020 14:40 Відповісти
я взагалі до тебе не звертався-згинь..
показати весь коментар
07.04.2020 14:42 Відповісти
При Гройсі це називалось "ремонт дороги", зараз "Большая стройка", усе згідно з законами телевізійного жанру. ))
показати весь коментар
07.04.2020 14:36 Відповісти
А почему эта программа вдруг стала "президентской"? Она что, не из коммунальных и госбюджетов оплачивается?
показати весь коментар
07.04.2020 14:13 Відповісти
потому что он вам не лох
показати весь коментар
07.04.2020 14:18 Відповісти
тем более президент по своим полномочиям не имеет никакого отношения ни к дорогам, ни к стройкам, ни к экономике в целом
показати весь коментар
07.04.2020 14:19 Відповісти
Так ему просто Конституцию никто не подарил.
показати весь коментар
07.04.2020 14:38 Відповісти
Она из бюджетов не оплачивается а п#@дится... Отакой нюанс...
показати весь коментар
07.04.2020 14:23 Відповісти
Тому що оплечена з рахунків дружини презедента і султана Омана.))
показати весь коментар
07.04.2020 14:37 Відповісти
Ремонт трассы начался 27 февраля и по состоянию на конец марта уже проведено фрезерование асфальтобетонного покрытия на участке протяженностью 11,1 км,

то по 277 метров в день

а также устройство выравнивающего слоя асфальтобетона на 9, 1 км

это те же 227 метров в день

Чувствуется розмах
показати весь коментар
07.04.2020 14:14 Відповісти
вот как раз в этих сметах находятся пару десятков миллиардов грн, которые заложили чтобы с...изьдить
показати весь коментар
07.04.2020 14:16 Відповісти
Президентская программа "Большая стройка": идет ремонт трассы Н-30 Васильевка – Бердянск, - Голик - Цензор.НЕТ 5858
показати весь коментар
07.04.2020 14:16 Відповісти
Президентская программа "Большая стройка": идет ремонт трассы Н-30 Васильевка – Бердянск, - Голик - Цензор.НЕТ 451
показати весь коментар
07.04.2020 14:20 Відповісти
Чукча не читатель, чукча писатель.
Президентська програма "Велике будівництво": триває ремонт траси Н-30 Василівка - Бердянськ, - Голик - Цензор.НЕТ 6790
показати весь коментар
07.04.2020 14:32 Відповісти
тут нужно дифференцирофать. дураки и дороги.
показати весь коментар
07.04.2020 14:18 Відповісти
Когда видишь словосочетание "президентская программа", возникает только один вопрос - "что они там собрались еще сп#@дить?!!".
показати весь коментар
07.04.2020 14:20 Відповісти
а кофе продавать низя. я так решил. ВЕЛИКИЙ И МУДРЫЙ ЗЕ
показати весь коментар
07.04.2020 14:21 Відповісти
пила продолжает пилить.
показати весь коментар
07.04.2020 14:26 Відповісти
Ребята, не надо нас делать счастливыми за наши же деньги. И президент не имеет никакого отношения к распределению заработанных народом Украины денег. Это дело Кабинета Министров и Верховной Рады.
показати весь коментар
07.04.2020 14:34 Відповісти
журики, перевірте, як вони кладуть асвальт (і скільки кладуть...) в умовах карантину...
кладуть+крадуть???
показати весь коментар
07.04.2020 15:07 Відповісти
Вэб камеры поставьте, чтобы народ следил за работой или ********.
показати весь коментар
07.04.2020 16:12 Відповісти
за все годы украинской самостийности и незалежности эту дорогу делают в первый раз .
показати весь коментар
07.04.2020 17:26 Відповісти
Вижу обычный ямочный ремонт дороги. При чем здесь большая стройка?
На сталинские лозунги потянуло?
показати весь коментар
08.04.2020 01:58 Відповісти