10653 відвідувача онлайн

П'ять нових випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Хмельницькій області, - ОДА

П'ять нових випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Хмельницькій області, - ОДА

Станом на день вівторка, 7 квітня, в Хмельницькій області 15 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація.

"Хмельницька ОДА інформує: станом на 16:15 7 квітня в Хмельницькій області 15 лабораторно підтверджених випадків та 3 підозри на COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, за даними Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, станом на 9:00 7 квітня в Україні були підтверджено 1462 випадки COVID-19. У тому числі 10 випадків у Хмельницькій області.

Топ коментарі
+1
Самих інфікованих буде більше.А померлих,як в Італії в нас не буде.Наслідки від карантину для України будуть гігрші,ніж сам вірус.
показати весь коментар
07.04.2020 16:59 Відповісти
+1
Наслідки від карантину для України наступят вне зависимости от наличия самого карантина. Карантин - хороший повод...
показати весь коментар
07.04.2020 17:03 Відповісти
+1
Не вспугни.
показати весь коментар
07.04.2020 17:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пик COVID19 будет 15 апреля. Когда тесты в больницах появятся.
показати весь коментар
07.04.2020 16:57 Відповісти
чергові преденти на коронаціюП'ять нових випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Хмельницькій області, - ОДА - Цензор.НЕТ 8247
показати весь коментар
07.04.2020 17:14 Відповісти
Не вспугни.
показати весь коментар
07.04.2020 17:16 Відповісти
Коли вже цих мерзотників поразить корона раз і назавжди!!!? Боже, змилуйся над Українцями.
показати весь коментар
07.04.2020 21:30 Відповісти
Самих інфікованих буде більше.А померлих,як в Італії в нас не буде.Наслідки від карантину для України будуть гігрші,ніж сам вірус.
показати весь коментар
07.04.2020 16:59 Відповісти
Наслідки від карантину для України наступят вне зависимости от наличия самого карантина. Карантин - хороший повод...
показати весь коментар
07.04.2020 17:03 Відповісти
https://censor.net/user/129908 Але після карантину,це будуть катастрофічні наслідки.
показати весь коментар
07.04.2020 17:07 Відповісти
https://censor.net/user/129908 Були погані,а зараз буде катастрофа взагалі.Їм цей карантин не допоможе відбрехатися.
показати весь коментар
07.04.2020 17:17 Відповісти
Думаю, такие же, только наступили немного раньше.
показати весь коментар
07.04.2020 17:19 Відповісти
Беня еще в начале прошлого года заказал дефолт, так что всё по плану, только с небольшим опережением...
показати весь коментар
07.04.2020 17:20 Відповісти
Поконкретнее нужно писать из каких районов, а то все в общем.
показати весь коментар
07.04.2020 17:04 Відповісти