4788 відвідувачів онлайн
8 644 33

Зеленський провів кадрові ротації в РНБО

Зеленський провів кадрові ротації в РНБО

Президент Володимир Зеленський провів кадрові ротації в персональному складі Ради національної безпеки та оборони.

Відповідний указ розміщено на сайті глави держави, інформує Цензор.НЕТ.

"Ввести до персонального складу Ради національної безпеки та оборони України Марченка Сергія Михайловича - міністра фінансів України; затвердити в персональному складі Ради національної безпеки та оборони України Хомчака Руслана Борисовича - головнокомандувача Збройними Силами України", - сказано в документі.

Також зі складу РНБО виведено колишнього міністра фінансів Ігоря Уманського.

Топ коментарі
+16
что опять сивоху куда то назначил?
показати весь коментар
07.04.2020 19:00 Відповісти
+13
Буба Касторский не спит. Все о державе думает...
показати весь коментар
07.04.2020 19:01 Відповісти
+10
Зеленскому не стыдно что на его друга Коломойского в Америке выписан ордер на арест? А, Зеля? Кто теперь будет у тебя спонсор?
показати весь коментар
07.04.2020 19:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
что опять сивоху куда то назначил?
показати весь коментар
07.04.2020 19:00 Відповісти
Зеленскому не стыдно что на его друга Коломойского в Америке выписан ордер на арест? А, Зеля? Кто теперь будет у тебя спонсор?
показати весь коментар
07.04.2020 19:05 Відповісти
на повышение его каждый таксист в Донецке знает. кроме президента, бухарь знатный.........
показати весь коментар
07.04.2020 19:10 Відповісти
Да назначил,Мендель под юбку заглядывать...
показати весь коментар
07.04.2020 20:09 Відповісти
Буба Касторский не спит. Все о державе думает...
показати весь коментар
07.04.2020 19:01 Відповісти
Буба Кровобивненський.
показати весь коментар
07.04.2020 19:06 Відповісти
Клоуну далеко до Бориса Сичкина.Сичкин не опускался до юмора ниже пояса,но смешно было всегда...
показати весь коментар
07.04.2020 20:11 Відповісти
а данилов как? гупярнатор луганской области! цыган сраный..............
показати весь коментар
07.04.2020 19:02 Відповісти
Ротация- буквально "круговое вращение". Так что Сивоха в следующую ротацию прибудет снова!
показати весь коментар
07.04.2020 19:06 Відповісти
Ротатор 6JIя...
показати весь коментар
07.04.2020 20:03 Відповісти
Обиженные дети вопят,мороженого требуют.
показати весь коментар
07.04.2020 19:07 Відповісти
Ці всі зміни можна назвати кадровим бардаком.
показати весь коментар
07.04.2020 19:07 Відповісти
Данилов может ответить что там делается В ЗАКРОМАХ РОДИНЫ- госрезерв?

Напомним, что в период с 28 марта по 3 апреля морпортами Украины https://latifundist.com/novosti/49488-eksport-pshenitsy-morportami-ukrainy-snizilsya-v-2-raza на экспорт было отгружено 1,02 млн т основных зерновых культур, что на 21% превышает показатель предыдущей недели (845 тыс. т с учетом актуализации данных).
показати весь коментар
07.04.2020 19:08 Відповісти
Вы тут не арифметикой занимайтесь а муку бегите покупайте пока вроде есть ещё...
показати весь коментар
07.04.2020 20:05 Відповісти
Правильно.. актерам нужно набираться опыта - а то прошел только год, а многие "слуги народа" имеют только одно "амплуа"......зритель должен верить "ИГРЕ"!!
Зеленский провел кадровые ротации в СНБО - Цензор.НЕТ 778
показати весь коментар
07.04.2020 19:08 Відповісти
Ну яка буде довіра до такої влади коли оманське Брехло їх змінює як в калейдоскопі. МВФ дивиться і думку гадає.
показати весь коментар
07.04.2020 19:09 Відповісти
Зеля, выгоняй коррупционера -главного канцеляриста из Офиса
Как жто может быть : что его папаша живет в раше , а сына допустили к гостайне????
показати весь коментар
07.04.2020 19:10 Відповісти
Кошевому хоть место нашел?
показати весь коментар
07.04.2020 19:10 Відповісти
очередного сепара внедрил ?
показати весь коментар
07.04.2020 19:11 Відповісти
Кто не кадровый бардак,это гораздо хуже,из РНБО,(впрочем,как из любой другой структуры) делают обыкновенное ни за что не отвечающее дерьмо...
показати весь коментар
07.04.2020 19:11 Відповісти
Ощущение, что он играет в старый польский преферанс, но в колоде только карты дураков.
показати весь коментар
07.04.2020 19:12 Відповісти
У Росії знову закликали політиків ЄС, США і Великої Британії відмовитися від санкцій

Голова комітету Держдуми з міжнародних справ, глава міжнародного громадського фонду "Російський фонд миру" Леонід Слуцький у вівторок закликав політиків ЄС, США, Великої Британії відмовитися від санкцій на фоні пандемії коронавірусу.
Текст звернення опубліковано на сайті фонду, передає УНН.
"Країни Заходу, що називають себе демократичними, застосували різного роду санкції майже щодо третини земної кулі і не мають наміру їх послаблювати навіть на тлі боротьби з коронавірусом. Подібна антигуманна лінія ускладнює отримання якісної медичної допомоги для громадян таких країн, як Іран і Венесуела, а також не сприяє ефективному відновленню національних економік, в тому числі держав Європейського континенту", - йдеться в заяві Слуцького.
Він згадав провал на майданчику Генасамблеї ООН декларації РФ щодо відмови від односторонніх санкцій, який заблокували США, Євросоюз і Велика Британія.
"Як глава Російського фонду миру і Голова Комітету Державної Думи РФ з міжнародних справ я звертаюся до всіх розсудливих політиків в керівництві Європейського Союзу, США, Великої Британії, провідних міжнародних і міжпарламентських організацій із закликом відмовитися від деструктивної санкційної політики", - наголосив Слуцький.
показати весь коментар
07.04.2020 19:12 Відповісти
https://youtu.be/DTRzyZ2ZoNk?t=614 О присоединении Украины к ОРДЛО.
показати весь коментар
07.04.2020 19:20 Відповісти
путена на всю морду этому слуцкеру, и холопской русне так же.
показати весь коментар
07.04.2020 19:35 Відповісти
То есть намёк,что Джонсон в реанимации не последний?
показати весь коментар
07.04.2020 20:07 Відповісти
"СНБО превратили в посмешище с клоунами", - замсекретаря СНБО Кривонос30.11.19/СНБО служит не Украине. Служит Коломойскому, влезшему в Украину израильскому глисту.
показати весь коментар
07.04.2020 19:18 Відповісти
Обмен шила на мыло ,как правило результатов не даёт ..
показати весь коментар
07.04.2020 19:31 Відповісти
Господи..... Где зебил и где СНБО....?
Какой-то кошмарный сюр...
Дожились....
показати весь коментар
07.04.2020 19:34 Відповісти
хазанов молодой
показати весь коментар
07.04.2020 20:18 Відповісти
Не прошлои Недели . Думаю необходимо раз в Неделю в Чистый четверг назначит день СНБО и проводить назначения. А освобождать советников , - Только после Падения.
показати весь коментар
07.04.2020 20:19 Відповісти
а как же сивуха? зеля, он же обижаться будет. как же забыли? а вобще это все порох виноват.....