7884 відвідувача онлайн

Власник кав'ярні, якого затримала поліція в Одесі, готує позов до суду

Власник кав'ярні, якого затримала поліція в Одесі, готує позов до суду

Сам потерпілий зараз у лікарні. Телефоном говорить, що в заклад його викликали стурбовані підлеглі тому, що правоохоронці наполягали на закритті кафе незважаючи на те, що продавці продавали напої і хотдоги тільки "на винос".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Надзвичайні новини".

"Я прийшов, надав паспорт, запитав, на якій підставі нам не дають працювати. Відповіли: "211". Я сказав, що не підпадаємо під "211". Особливо слухати мене не захотіли, сказали: "Ви перешкоджаєте", - розповідає підприємець Петро Юрочкін.

Юристи кажуть, що підприємці карантинних обмежень не порушували. Бо всі працівники – у масках та рукавичках і торгують "на винос". Прогнозують, що такі ситуації виникатимуть й надалі, бо немає чіткого тлумачення постанов Кабміну.

Власник кав’ярні готує позов до суду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 4 квітня на пляжі в районі 14-ї станції Великого Фонтану співробітники поліції із застосуванням сили затримали чоловіка, який продавав каву під час карантину. Інцидент потрапив на відео.

Пізніше з'явилося повне відео інциденту.

Судячи з нього, поліцейські вимагали у чоловіка, який назвався власником, документи на бізнес і наполягали на закритті кав'ярні. Чоловік доводив, що його підприємство - це мінімаркет, який може працювати в умовах карантину, але відповідних документів не пред'явив.

Топ коментарі
+15
на вынос многие работают. это разрешено.
показати весь коментар
08.04.2020 14:14 Відповісти
+14
беспредел власти в значительной степени опирается на холопский дух очень значительной части населения
показати весь коментар
08.04.2020 14:18 Відповісти
+11
чувак не захотел отстёгивать оваковцам! неслыханное неуважение к власти, за такое надо сурово карать!
показати весь коментар
08.04.2020 14:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
це був патрульний начальник? ахаха
показати весь коментар
08.04.2020 19:54 Відповісти
А вас не смущает то,что закрыли все стекляшки шаурма,пирожки,пресса,там ведь тоже всё на вынос.В первом видео,да и во втором у него с внешней стороны стоят прибамбасы для кофе.

Пытался доказать,что у него это магазин,разрешительных документов,которые у него требовали (на магазин),он не предъявил.Кстати определённые запреты в условиях ЧС могут вводить и городские власти.Кто вам сказал,что бланков не было.?Всё у них было,он быковать начал,применили силу.Короч
Петры Михайловичи во времена моей молодости были гораздо умнее,а этот просто поц.
показати весь коментар
08.04.2020 21:49 Відповісти
Так,та не так.
Для того,щоб працювати в режимі адресної доставки,підприємство повинне мати відповідний КВЕД (56.29 «Постачання інших готових страв.»;56.21 «Постачання готових страв для подій»;47.91 «Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет»...)
У цього дядька (https://ring.org.ua/edr/uk/company/41243039 ) таке є:
КВЕД 56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування
Дивимось: http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/56/KVED10_56_10.html
"Цей клас також включає:діяльність ресторанів і барів, пов'язану з доставкою їжі за умови залучення окремих одиниць".
Може директор ларька й не дуже розумний,не зміг правильно відшити мєнтів,пояснити свою правоту,але мєнти в даній ситуації виглядають ще гірше (в т.ч. й з юридичного боку).
показати весь коментар
08.04.2020 22:32 Відповісти
Его дело подчиниться,а потом обжаловать.
"Цей клас також включає:діяльність ресторанів і барів, пов'язану з доставкою їжі за умови залучення окремих одиниць"

Как-то подчёркиваете вы то,что выгодно вам.А я подчеркну во так-
"Цей клас також включає:діяльність ресторанів і барів, пов'язану з доставкою їжі за умови залучення окремих одиниць"
показати весь коментар
08.04.2020 23:57 Відповісти
МОЛОДЕЦ !!! БЕСПРЕДЕЛЬЩИКОВ-МУСОРОВ ПОД СУД !!!
показати весь коментар
08.04.2020 14:45 Відповісти
Якщо народ буде робити з поліцаїв інвалідів,штрафи прекратяться чи ні?
показати весь коментар
08.04.2020 16:43 Відповісти
Интересно,як менты зараз наркоточки карантинят?Заставляют наркоманов маски вдягати?Бо с точек профит солидней для них чем с кофеваров
показати весь коментар
08.04.2020 18:00 Відповісти
Полицейские правильно поступили. Если бы хозяин не быковал, тем более, что в работе его заведения были нарушения - обслуживали посетителей, кот. были без масок, отсутствие документов. А самое главное, все происходило в период ч.с. Однозначно хозяин наглое и, учитывая его визги, трусливое чмо. Он, ради своей прибыли, плевать хотел на карантин. Некоторые думают, что эта зараза их не затронет.
показати весь коментар
08.04.2020 20:02 Відповісти
еще каблуком им губу порвать можно ухо зацепить.....
показати весь коментар
08.04.2020 20:26 Відповісти
Раз выгреб за быкование.
Ещё и в суде выгребет.
показати весь коментар
08.04.2020 21:27 Відповісти
Сторінка 2 з 2