7703 відвідувача онлайн

У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину

У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину

У Центрі зайнятості розповіли, кількість яких вакансій збільшилася від початку карантину, який запровадили через поширення коронавірусу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила начальниця управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні в ефірі hromadske.

"Зараз підвищився попит на працівників сфери охорони здоров'я, є вакансії медичних сестер, соціальних працівників, фельдшерів, лаборантів", - заявила вона.

За словами Бондіні, також є попит на продавців продовольчих товарів, сортувальників, касирів, поштових та підсобних працівників і водіїв.

"Також хочу зазначити, що з'явилися вакансії охоронців і поліцейських. Крім того, затребувані працівники сільського та лісового господарства, адже починаються польові роботи", - додала вона.

Топ коментарі
+28
а могильщики пока не нужны ?
показати весь коментар
08.04.2020 20:43 Відповісти
+26
У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 3645
показати весь коментар
08.04.2020 20:48 Відповісти
+24
це десь через місяць буде, після турбо покращення.
показати весь коментар
08.04.2020 20:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а могильщики пока не нужны ?
показати весь коментар
08.04.2020 20:43 Відповісти
це десь через місяць буде, після турбо покращення.
показати весь коментар
08.04.2020 20:46 Відповісти
і екскаваторники
показати весь коментар
08.04.2020 20:59 Відповісти
Для VIP трупаків знайдуться..
😇
показати весь коментар
08.04.2020 20:46 Відповісти
Не раскатывай губу на могильщиков! Это самое доходное дело после торговли наркотиками и оружием. Прибыль 500%! Там любого, кто посягнёт на место кормления конкретных пацанов, хоронят с почестями и за бесплатно...
В г. Киеве, при примерно 30 000 покойников в год, оборот составляет не менее одного миллиарда гривен в год, и из них, не менее 800 000 в карман...
Да за такие бабки, тебе там пасть порвут и моргалы выколят!
И вообще, ты готов за информацию о покойнике врачам скорых платить по 4 000 гривен?
(и голосом Коломойского) А-а-а-а-а...
показати весь коментар
08.04.2020 23:16 Відповісти
В деПутани чого нема?
🤔
показати весь коментар
08.04.2020 20:44 Відповісти
Гробовщики
показати весь коментар
08.04.2020 20:44 Відповісти
Копатели могил?
показати весь коментар
08.04.2020 20:45 Відповісти
валюта карантина

У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 2973
показати весь коментар
08.04.2020 20:45 Відповісти
У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 4095
показати весь коментар
08.04.2020 20:47 Відповісти
зеленский подписали, однако
показати весь коментар
08.04.2020 23:43 Відповісти
Багато мабуть обіцяють платити медсестрам та фельдшерам? По 2500грн/міс буде то?
показати весь коментар
08.04.2020 20:45 Відповісти
У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 3645
показати весь коментар
08.04.2020 20:48 Відповісти
У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 1901
показати весь коментар
08.04.2020 21:02 Відповісти
Да ладно. Не особо надеялись.
показати весь коментар
08.04.2020 21:05 Відповісти
Свт. Бєня падаст, идите на паперть !
показати весь коментар
08.04.2020 21:19 Відповісти
У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 2187.
показати весь коментар
08.04.2020 21:20 Відповісти
Перед началом полевых работ куда-то пропадают работники сельского хозяйства. Дезертиры?
показати весь коментар
08.04.2020 20:50 Відповісти
карантин.
показати весь коментар
08.04.2020 20:51 Відповісти
Не густо. А людям умственнного труда куда деваться?)
показати весь коментар
08.04.2020 20:54 Відповісти
Или стать инвалидом умственного труда или дворником..)))
показати весь коментар
08.04.2020 20:55 Відповісти
В Польшу на клубнику тебя уже наши не выпустят.
показати весь коментар
08.04.2020 21:45 Відповісти
Так несподіванно..
🤔
показати весь коментар
08.04.2020 20:54 Відповісти
Цензор.Нет - "В Центре занятости рассказали, какие вакансии стали востребованными..."
У Центрі зайнятості розповіли, які вакансії стали затребуваними від початку карантину - Цензор.НЕТ 9725
показати весь коментар
08.04.2020 20:55 Відповісти
Брехня. Более всего ******* с поиском дурачков в приват банк,ну а потом Орифлейм и остальные трутни.
показати весь коментар
08.04.2020 21:01 Відповісти
Раби потрібні.Якраз і заробітчани приїхали.Про це олігархи мріяли,щоб за копійки на них працювали.
показати весь коментар
08.04.2020 21:32 Відповісти
Там и до карантина не куя не было .
показати весь коментар
08.04.2020 22:22 Відповісти
Дебилы мля.Из-за простого гриппа рассчитывают,нанимают новых.Суета похуже похорон
показати весь коментар
08.04.2020 22:47 Відповісти
Якщо правда про наслідки хвороби, то буде попит на доглядальниць за хворими (бо величезна частина "одужалих" до кінця життя залишаться прикутими до ліжка інвалідами).
показати весь коментар
08.04.2020 23:24 Відповісти
Вакансии гайдамак.
показати весь коментар
09.04.2020 03:30 Відповісти
Гробокопов забыли.
показати весь коментар
09.04.2020 07:48 Відповісти
А вот мне интересно - эти медсестры и фельдшера приглашаются на зарплату 2,3 тыс гривен на руки. Или побольше? Так лучше сразу из Чехии медиков наших переманивать. Но платить придется 4,5 тыс евро. Но им втирания власти насчет "мы готовы к вирусу" не сработают. Ждем-с когда власть начнет искать спецов по фиснансам, педагогике, инженерии, строительству, елекричеству и т.п., и т.д. Ибо нынешние "любимцы слуг" даже воровать не умеют. В смысле без шума и шоу. Их надо, как говаривалось в одном известном мультике "в поликлинику на опыты". На большее все "зЕдроты" не годятся.
показати весь коментар
09.04.2020 12:36 Відповісти