12263 відвідувача онлайн

Мінцифри створило карту порушень самоізоляції, - Федоров

Мінцифри створило карту порушень самоізоляції, - Федоров

Міністерство цифрової трансформації створило карту, яка демонструє недотримання правил самоізоляції людьми, які повернулися з-за кордону.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Telegram повідомив глава відомства Михайло Федоров.

"Створили карту, яка показує недотримання правил самоізоляції людьми, які повернулися з-за кордону, з країн де вирує коронавірус.

За словами міністра, за допомогою аналізу великого обсягу даних були визначені населені пункти, в яких живуть люди, які повернулися з-за кордону і менше всіх дотримувалися карантину - найменше перебувають на самоізоляції протягом 14 днів після приїзду.

Мінцифри створило карту порушень самоізоляції, - Федоров 01

Так, помаранчевий колір на карті означає, що 50-200 людей не дотримувалися карантину, червоний - понад 200. При цьому у великих містах беруться дані на площі 500 на 500 метрів.

Також Федоров зазначив, що Мінцифри отримує від операторів мобільного зв'язку Big Data про більш ніж пів мільйона людей. Це абоненти, які повернулися в Україну звідти, де є епідемія, починаючи від 17 березня. На основі цих даних створюється карта, якою можуть користуватися РНБО і МОЗ.

"Дані від мобільних операторів не містять жодної! персональної інформації про абонентів. Тобто ніякий конкретний абонент не відстежується. Отримується тільки інформація про:
— кількість осіб у населеному пункті, що повернулися з-за кордону;
— країни та канал повернення;
— кількість, яка не дотримується карантину (понад n% днів від дня повернення);
— сумарну кількість інших людей, з якими контактували порушники", - написав міністр.

Федоров додав, що держава буде використовувати карту в таких цілях:

  1. Для оцінки рівня дотримання карантину особами, що мають високий ризик бути носіями COVID-19 у різних містах.
    2. Для оптимізації розміщення ресурсів у тих регіонах, де найгірший рівень дотримання.
    3. Для планування заходів із безпеки та захисту здоров’я.

"Управлінські рішення в 21 столітті потрібно ухвалювати на основі даних", - резюмував міністр.

Мінцифри створило карту порушень самоізоляції, - Федоров 02
Мінцифри створило карту порушень самоізоляції, - Федоров 03

Топ коментарі
+6
Какое полезное "минцыхверки"! Есть шансы догнать и перегнать "минстець" по бесполезности.
показати весь коментар
09.04.2020 12:17 Відповісти
+4
а может Вы путаете причину и следствие?
показати весь коментар
09.04.2020 12:23 Відповісти
+3
реальное число скрытых носителей и переболевших можно будет прикинуть попозже. когда заробитчаны вновь потянутся на запад, без тестов, признанных страной работодателем и карантина вряд ли их будут теперь набирать. вот тогда и можно будет оценить реальные масштабы произошедшего в Украине. ну и по такому печальному показателю как преобладание смертности над выздоровлением (.
показати весь коментар
09.04.2020 12:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какое полезное "минцыхверки"! Есть шансы догнать и перегнать "минстець" по бесполезности.
показати весь коментар
09.04.2020 12:17 Відповісти
Це тільки початок епідемії, бо далі кількість хворих буде збільшуватися.
показати весь коментар
09.04.2020 12:18 Відповісти
реальное число скрытых носителей и переболевших можно будет прикинуть попозже. когда заробитчаны вновь потянутся на запад, без тестов, признанных страной работодателем и карантина вряд ли их будут теперь набирать. вот тогда и можно будет оценить реальные масштабы произошедшего в Украине. ну и по такому печальному показателю как преобладание смертности над выздоровлением (.
показати весь коментар
09.04.2020 12:28 Відповісти
Перші хворі були ще у 2019 році, але тоді їх не рахували.
показати весь коментар
09.04.2020 12:30 Відповісти
А почему вы решили, что это коронавирус? И мало ли случаев ошибки в диагнозах? Испокон веков они делаются.
показати весь коментар
09.04.2020 12:53 Відповісти
Тобто це міг бути і короновірус.
показати весь коментар
09.04.2020 13:04 Відповісти
для подобного рода утверждений нужен расчёт доверительной вероятности (матожидания), которое должно быть не меньше 0,9 хотя бы, когда я этим занимался доверительная вероятность в моих расчетах составляла не менее 0,995.
показати весь коментар
09.04.2020 12:32 Відповісти
Тоді поясніть чому хворих на короновірус не рахували хоча би з грудня 2019 року та як враховані ті, які просто не зверталися до лікарів?
показати весь коментар
09.04.2020 12:34 Відповісти
Такие ситуации давным-давно известны и известно как их обрабатывать. Известны и распределения которыми в таких случаях пользуются, критерий простой - доверительная вероятность, о чем я писал, а дальше как подберете распределение, в Ориджине их десятки. Но вам (как неквалифицированному человеку) это не по силам.
показати весь коментар
09.04.2020 12:43 Відповісти
Тобто я, який здавав вищу математику...некваліфікований, а ви недовчившись стали кваліфікований! Здається, що ви просто брешете.
показати весь коментар
09.04.2020 12:52 Відповісти
Как вам будет угодно.
показати весь коментар
09.04.2020 12:55 Відповісти
Спочатку отримайте справжню вищу освіту, здавайте всі курси вищої математики...як я, а потім вказуйте щодо непрофесійності.
показати весь коментар
09.04.2020 13:05 Відповісти
См. выше.
показати весь коментар
09.04.2020 13:39 Відповісти
Не бери в голову.
Человек делал лабораторную работу по физике на первом курсе и это так его зацепило, что он несет явную чепуху уже многие годы после этого.
показати весь коментар
09.04.2020 12:45 Відповісти
Не находите, что там где больше всего нарушений, там наибольшее количество заражений.
показати весь коментар
09.04.2020 12:18 Відповісти
а может Вы путаете причину и следствие?
показати весь коментар
09.04.2020 12:23 Відповісти
Нет. Нарушители празднуют приезд друзей из-за границы, заражаются, гуляют по улицам, так как есть средства для этого, заражают других. Двумя словами броуновское движение. Я назвал и причину роста заболеваемости и следствие - человеческая беспечность и бестолковость.
показати весь коментар
09.04.2020 13:25 Відповісти
Мінціфірі нема про, що дбати?
показати весь коментар
09.04.2020 12:19 Відповісти
Так то не минцифры, минцифры - просто технический персонал у конторы.
показати весь коментар
09.04.2020 12:42 Відповісти
Люди з короною налякані що їх близьких на ізоляцію запруть сидять до останнього вдома.
показати весь коментар
09.04.2020 12:20 Відповісти
Саме більше дотримуються ізоляції дири і Крим.
показати весь коментар
09.04.2020 12:37 Відповісти
https://www.interfax.ru/russia/
Премьер-министр России Михаил Мишустин поручил Минкомсвязи создать систему отслеживания контактирующих с больными коронавирусом россиян на основании сведений сотовых операторов о геолокации мобильного телефона того или иного человека, сообщает пресс-служба правительства РФ.
Отслеживать людей, контактировавших с больными, будут «на основании сведений сотовых операторов о геолокации сотового телефона конкретного лица». Россиян будут уведомлять о факте контакта с заражённым при помощи рассылки сообщений. Минкомсвязи должно предоставить решения по реализации инициативы до 27 марта.

Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков заявил журналистам, что предложенная правительством система не нарушает права россиян.

Ну что выыы...какииие нарушения прав??? Какая персональная информации об абонентах??? Мы просто знаем у кого какой номер и следим куда он ходит!
показати весь коментар
09.04.2020 12:38 Відповісти
Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил, что не пользуется мобильником и прочими гаджетами в целях безопасности.
"У меня даже нет мобильного телефона. Смотрю: мои коллеги-президенты сидят, тычут в эти "айфоны" и прочее. Я этим не занимаюсь. Я знаю, что такое безопасность. Дело даже не в этом: у меня есть кому этим заниматься", - заявил Лукашенко, посещая в пятницу Шклов. Президента цитирует госагентство БелТА.
Глава государства отметил, что если кто-то ему и звонит по мобильному телефону, то адъютант его приносит. "Но я почти по этой связи не разговариваю. Сейчас эти гаджеты у вас в кармане, и, где бы вы ни были, вас видят те, кто надо. Вам этого хочется? Нет", - добавил он.
показати весь коментар
09.04.2020 12:38 Відповісти
И сколько бюджету стоила такая поделка, что о ней аж целый министр объявляет?
показати весь коментар
09.04.2020 12:41 Відповісти
этого придурка не сменили?! оно по-прежнему министр?
показати весь коментар
09.04.2020 14:12 Відповісти
Пусть эту карту свернут в трубочку и засунут себе в одно место.
показати весь коментар
09.04.2020 15:12 Відповісти
этот Федоров это очень опасная зелёная гнида, это тот покыдьок, который нанимал ольгинских, чтобы травить порошенка накакуне выборов. Этот не остановится в выборе средств, чтобы остаться наверху.
И тот факт, что он имеет доступ к такой сенситивной информации, как перемещения людей - это реально пугающий факт.
показати весь коментар
09.04.2020 17:59 Відповісти
Чим би дитя не тішилось, аби не плакало.
А наху" ця карта?
показати весь коментар
09.04.2020 19:03 Відповісти