14685 відвідувачів онлайн
58 545 178

Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова

Рішення США почати силову операцію з перекриття наркопоставок у Латинській Америці загрожує вкрай негативними наслідками.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова.

"Вкрай непередбачуваними і негативними наслідками, з урахуванням нинішніх обставин, може обернутися рішення Вашингтона почати силову операцію з перекриття наркопоставок у Латинській Америці, яка супроводжується нарощуванням військової активності навколо Венесуели. Про що ми говорили неодноразово", - заявила Захарова на брифінгу.

27 березня влада США призначили нагороду за упіймання президента Венесуели Ніколоса Мадуро в розмірі 15 мільйонів доларів. Відповідну заяву американського держсекретаря Майка Помпео опублікував Держдеп. За кожного з інших обвинувачених венесуельців у тій самій "справі", яку в США завели на Мадуро, винагорода становить десять мільйонів доларів.

Генеральний прокурор США Вільям Барр 26 березня висунув офіційне звинувачення проти Мадуро в "наркотероризмі". Крім того, у цій самій "справі" проходять ще чотири особи: глава Конституційної асамблеї Дьосдадо Кабельо, віцепрезидент з економічних питань Тарек ель-Айссамі, ексглава венесуельської військової розвідки Уго Карвахаль і генерал-майор у відставці Клівер Антоніо Алькале Кордонес. Активи громадян Венесуели, яких американська Генпрокуратура хоче заарештувати за звинуваченням у "наркотероризмі", заморожені Сполученими Штатами, повідомив журналістам прокурор Південного округу Флориди Аріана Фахардо Оршан.

За словами чиновника, американський мін'юст заарештував понад 450 мільйонів доларів коштів тих, хто проходить "у справі" про "наркотероризм". Оршан додав, що це "лише початок". Крім того, за даними CNN, Венесуела включена до списку країн - спонсорів міжнародного тероризму.

Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова 01

Топ коментарі
+151
реализация таких омериканских планов грозит эпидемией ломки в рашском миде.
показати весь коментар
09.04.2020 23:36 Відповісти
+106
Канал поставок кокса лишают !!!!!!!!!
показати весь коментар
09.04.2020 23:37 Відповісти
+102
Мордор открыто выступил на стороне наркокартелей ???
показати весь коментар
09.04.2020 23:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 8179
показати весь коментар
10.04.2020 01:12 Відповісти
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 5986
показати весь коментар
10.04.2020 01:17 Відповісти
да это уже не маленькая лошадка а подстарелая кобыла
показати весь коментар
10.04.2020 21:49 Відповісти
Позор.....классики жанра не знаешь))) Nike)))) Джаст ду Ит
показати весь коментар
10.04.2020 21:57 Відповісти
если ты про песню борзова то я в курсе - но слушать его мне как то не охота и классикой я бы его творчество не назвал бы но каждому свое
показати весь коментар
10.04.2020 22:59 Відповісти
Маха,не пались и не парься))
Метадоном переломаешься или просто засцишься боярой на пару недель))
Не переживай,пропустит))
Спляшешь ещё под сотнягу калинку для братских народов ближнего востока,может чё и подкинут тебе для раскумарки))
А то что кацапия крышует коксовый трафик,так это и так все знают))
показати весь коментар
10.04.2020 01:20 Відповісти
Агалтєлая русафобія затєваєтся . Вот .
показати весь коментар
10.04.2020 01:21 Відповісти
Кокаин, кокаин - какой кокаин!, спасите, памагите, хулиганы канала лишают!
показати весь коментар
10.04.2020 01:33 Відповісти
Кокс в посольстве рф в Аргентине вспомнился.
показати весь коментар
10.04.2020 01:54 Відповісти
а прикинь как им вспоминается!?
показати весь коментар
10.04.2020 18:54 Відповісти
Караул Партнёров обижают.
показати весь коментар
10.04.2020 02:17 Відповісти
Машка-вафлерша в категории "OLD"
показати весь коментар
10.04.2020 02:24 Відповісти
За подельников вступилась
показати весь коментар
10.04.2020 03:46 Відповісти
"Ой, я лусну !..." (Альф)
Машулька залишиться без допінгу - наслідки дійсно будуть непередбачуваними...
показати весь коментар
10.04.2020 04:08 Відповісти
...конечно... ну как же плоскогрудой маньке жить без кокса...а тем более говорящей лошади лаврушке с патрушевым...
показати весь коментар
10.04.2020 04:15 Відповісти
для кацапского руководства это будет действительно большая трагедия.
показати весь коментар
10.04.2020 04:17 Відповісти
La Stampa: російський "коронавірусний гумконвой" в Італію - насправді розвідка, а не допомога.!! Заяви італійської газети "La Stampa" мають документальні підтвердження.

Аналіз документальних матеріалів підтверджує, зокрема, висновки італійської газети "La Stampa" про розвідувальний характер російської місії в цій країні, яка прикривається допомогою у боротьбі з коронавірусом. Італійський журналіст Крістіан Рока заявив, що «міністерство оборони Росії, яке наразі розміщує солдатів і агентів на італійській землі, залякує італійських журналістів, https://ghall.com.ua/2020/04/03/italyanskie-zhurnalisty-zayavlyayut-o-davlenii-so-storony-rf-iz-za-pravdy-o-pomoshhi-kremlya/ як це заведено у них на батьківщині ».

Російські військовослужбовці в Італії, згідно з даними МО Росії, вивчають мову країни перебування, що не входить в обов'язки медичного персоналу і є ознакою приналежності до розвідки або сил спеціальних операцій Росії.

Статті у "La Stampa" не були спростовані ні прем'єр-міністром Італії, ні міністерством закордонних справ, ні міністерством оборони, яке, схоже, стало жертвою проросійської активності прем'єра Італії Джузеппе Конте.
Однак на кадрах, знятих в аеропорту Пратика-ді-Маре, добре видно шеврони військовослужбовців, які не належать до військ РХБЗ. В Росії існує практика, успадкована з радянських часів, коли, наприклад, підрозділи КДБ носили знаки розпізнавання ВПС або військ зв'язку. Отже, військовослужбовці ССО та військової розвідки, очевидно, були направлені за кордон з іншими знаками розрізнення.
https://texty.org.ua/fragments/100705/la-stampa-rosijskyj-koronavirusnyj-humkonvoj-v-italiyu-naspravdi-rozvidka-ne-dopomoha-foto/
показати весь коментар
10.04.2020 04:17 Відповісти
КгБісти послідовні в своїх кроках , як навчив їх ще монстр-сталін...
показати весь коментар
10.04.2020 12:52 Відповісти
Пля, чуть своих всех не перебудил своим ржачем от названия статьи)))
показати весь коментар
10.04.2020 04:49 Відповісти
Павле, а я таки розбудив...
показати весь коментар
10.04.2020 06:59 Відповісти
Вам смішно, а у Маньки і її шефа та решти їхньої "иліти" - трагедія.
показати весь коментар
10.04.2020 07:32 Відповісти
але, рабы кацапские?
вам же все ваш ихтиандр обьяснил - печенеги и половцы виноваты - как тырили так и будут,,,,
запустите уже ето обскафандреное в космос шоли...
зная вашу способность врать нон стоп и дырки в космолетах сверлить - есть надежда....
показати весь коментар
10.04.2020 04:55 Відповісти
LOL
показати весь коментар
10.04.2020 05:12 Відповісти
-
______________СОЕДИНЁННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ !_____________
Население: 350 млн. чел.
Регулярная армия: полностью профессиональная, контрактная более 1 млн. чел.
Резерв: ещё 2 млн. чел.
Боевая техника: более 57 тыс. единиц, новейших образцов .
Морская техника: 2 390 супер современных единиц.
Авиация: в основном последних поколений 18 234 единиц.
Военный бюджет США превышает бюджеты
всех стран мира.: 750 млрд. долларов США.
+33 новейших военных спутника и 450 баллистические ракеты
Самая мощная армия мира по праву принадлежит С Ш А.
.
ЛАПОТНАЯ ********* ФАШИСТСКАЯ РАССЕЯ - ПА РАША !
Население: 140, млн. чел.
Регулярная армия: непрофессиональная, около 1 млн. чел, призывников.
Боевая техника: более 9 тыс. в основном устарелых списанных единиц.
Морская техника: 233 в основном допотопных единиц прошлого века.
Авиация: в основном 2 747 обветшалых И списанных единиц.
Бюджет армии: около 50 млрд. долларов США. которые в основном разворовываются.
.
Так зачем Величественному Слону дядюшке Сему обращать внимание на эту гадкую визжащею и обоссаную кацапку Моську.
показати весь коментар
10.04.2020 05:25 Відповісти
маня уже все - людям недоступна...
показати весь коментар
10.04.2020 05:49 Відповісти
Манька, шо, вам трафік перекриють ? Уже переживаєш за ломку ...
показати весь коментар
10.04.2020 06:26 Відповісти
Старішає, Маша. Не розуміє, що каже. Люди дивляться і все розуміють
показати весь коментар
10.04.2020 06:33 Відповісти
Шо, МАША боишься без КОКСА остаться???
НИЧЕГО, будешь портянки ***** нюхать - тебе не привыкать.
показати весь коментар
10.04.2020 06:35 Відповісти
Тимошенко вспоминаю как ее в колонии ломало…
показати весь коментар
10.04.2020 06:50 Відповісти
Неспроста Кацапстан встревожился, ой как неспроста.
показати весь коментар
10.04.2020 06:58 Відповісти
МИДовская кобыла "Машка" спалилась! Все, кокса больше не будет, остается тупо глушить водку!
показати весь коментар
10.04.2020 07:16 Відповісти
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 8719
показати весь коментар
10.04.2020 07:20 Відповісти
сосаин прочитал
показати весь коментар
10.04.2020 15:17 Відповісти
возможно, это уже сопутствующее действо в МИДовском стойле коня "Лавруши" и кобылы "Машки", после радостного и безудержного фырчания!

Под гpустное pычание,
Под бодpое мычание,
Под дpужеское pжание
Рождается на свет
Большой секpет для маленькой
Для маленькой такой компании,
Для скpомной такой компании
Огpомный такой секpет!


https://youtu.be/Ziaf8LK7xoQ?t=17 Большоймсекрет
показати весь коментар
10.04.2020 15:30 Відповісти
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 3582
показати весь коментар
10.04.2020 07:26 Відповісти
о да, у нас любят машеньку.
показати весь коментар
10.04.2020 07:27 Відповісти
Блеять, они уже говорят напрямую не скрываясь.
показати весь коментар
10.04.2020 07:38 Відповісти
Ломка у машки....
показати весь коментар
10.04.2020 07:41 Відповісти
эх, блин. придётся Машке снова на стакан переходить.
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 1139
показати весь коментар
10.04.2020 07:42 Відповісти
ух ты...так вот она какая смерть водолаза,ну и видуха,спешите все сюда у кого запор,пронесёт от ужастика за 2,02 секунды...
показати весь коментар
10.04.2020 08:24 Відповісти
Машка готова к употреблению.
показати весь коментар
10.04.2020 10:54 Відповісти
Это не она посла Швеции в *Иван Васильевич меняет професию* играла? Чертовски похожая.
показати весь коментар
10.04.2020 15:48 Відповісти
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 8611
показати весь коментар
10.04.2020 08:20 Відповісти
Без колумбийского кокса из Венесуэлы кремлевские могут какую то глупость учудить? Очень даже может быть.
показати весь коментар
10.04.2020 08:29 Відповісти
а чому росія досі не в тому списку?хто фінансує тупоголових ватніків на домбасі?
показати весь коментар
10.04.2020 08:38 Відповісти
Этот удар для РФ похлешче санкций и цены на нефть. равно как Шарикова лишить пропитания.
показати весь коментар
10.04.2020 08:44 Відповісти
А откуда ж тепереча кокс Московия будет получать?
показати весь коментар
10.04.2020 08:44 Відповісти
Исправляю - похлеще
показати весь коментар
10.04.2020 08:45 Відповісти
Вже як на роісі. Аваківці пакують людей:
https://www.facebook.com/aleks.navrotskaya/videos/1634615256693430/?t=3
показати весь коментар
10.04.2020 09:01 Відповісти
и да, если кто не знал - звонить или не звонить ето именно та мелочь которая отличет клована от Президента.
и да последней паскудой нужно быть, шо б когда и где неважно - подставлять свою жену - ленка заплатила....? - ну хай будет она...
показати весь коментар
10.04.2020 09:10 Відповісти
Как же я люблю этих рахаспециалистов! В своем глазу бревна не могут выковырять, но в каждой соринке в чужом они непререкаемые профи! Будь ты хоть за океаном.
показати весь коментар
10.04.2020 09:23 Відповісти
Нам-то что...зеле Патрушев целый самолет отгрузил.
показати весь коментар
10.04.2020 09:38 Відповісти
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 2194
показати весь коментар
10.04.2020 09:50 Відповісти
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 5829

Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 1969

Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 1055
показати весь коментар
10.04.2020 10:20 Відповісти
у лаптеногих отнимают теневой мегаприбыльный бизнес....ай-яа...как неудобно получается вместе с вирусом и падением нефти...))) Надеюсь додавят и мы увидим их распад
показати весь коментар
10.04.2020 10:21 Відповісти
Теперь понятно, что за бредни несет бывший премьер Медведев, давайте отменим санкции, давайте пустим воду в оккупированный Крым и Путин несет всякую ересь, что Россия это Русь, да они просто под кайфом. Теперь понятно, почему они так заволновались из-за перекрытия наркопоставок.
показати весь коментар
10.04.2020 10:26 Відповісти
маня - коню:

- сирожа эта мадура уже так зажралась...
- что, не хочет дурень гуманитарку брать?
- ну да, мы ему муку , он муку- обратно
показати весь коментар
10.04.2020 10:36 Відповісти
Ельцин любил выпить, но глюкогенами не баловался, и Россия при Ельцине развивалась.
А когда власть перешла к наркозависимым, пошли семимильные шаги деградации:
оккупировали ненужный Крым и потеряли крупнейшего союзника Украину,
сделали добычу нефти нерентабельной,
вывели страну в лидеры по потреблению героина.
Таки смогли перегнать Америку !
показати весь коментар
10.04.2020 11:04 Відповісти
переживає ************** курва, що нюхати нічого буде разом з кобилячою головою.
показати весь коментар
10.04.2020 11:07 Відповісти
США перекрыли наркопоставки из Ю Америки. А где же теперь Машка столоваться будет. Она без поставок нне может.
показати весь коментар
10.04.2020 11:32 Відповісти
Манька-Аблігація жжот не падєцкі.
показати весь коментар
10.04.2020 11:36 Відповісти
"Я без пропитания не могу.Где же я буду харчеваться?" (с)
показати весь коментар
10.04.2020 11:39 Відповісти
Что это было?
показати весь коментар
10.04.2020 12:10 Відповісти
Маша жжёт

Хоть бы как-то разъяснила, мол, мы за борьбу с наркотраффиком, но под её прикрытием США просто хотят вмешаться во внутренние дела Венесуэлы, руководство которой к наркотраффику, по нашему мнению, не причастно . . .

А то сказанула так, что выглядит : "Не боритесь с наркотраффиком, а то оборвёте нам поставки кокаина, у нас начнётся ломка и будут непредсказуемые последствия (мы на вас ядрёну бомбу может уронить в бессознательном состоянии)".

Да уж, где уровень профессионализма дипломатии СССР . . . Хоть и империя зла была, а дебилов отмороженных в МИД на работу не брали, стыдно аж так не было.
показати весь коментар
10.04.2020 12:12 Відповісти
шо за кипеш маха ...без кайфа не останешься :
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 7969
показати весь коментар
10.04.2020 12:42 Відповісти
Пока рашка на нефтянной игле ее главари на самой обычной)
показати весь коментар
10.04.2020 12:53 Відповісти
Маша возмущена,кремлю перекрывают поставки кокса!
показати весь коментар
10.04.2020 12:54 Відповісти
Машка переходи на отечественное сырье - мухоморы жрите
показати весь коментар
10.04.2020 12:59 Відповісти
Россия тогда лишить легального канала поставки коки в свою страну!! Куда тогда будут летать российские самолёты за кокой??
показати весь коментар
10.04.2020 13:21 Відповісти
Ахахахах))) Упс, спалилася бояришня захарова)
показати весь коментар
10.04.2020 13:27 Відповісти
Ви що коєте нелюди !
У кремлівських кацапів буде ломка і оптимістично в майбутнє дивиться вони вже не зможуть
Непередбачуваними і негативними наслідками може обернутися рішення США перекрити наркопостачання в Латинській Америці, - речниця МЗС РФ Захарова - Цензор.НЕТ 5663
показати весь коментар
10.04.2020 14:10 Відповісти
Оце дійсно на увесь світ душа болить...за рідну чечено-кремлівську мафію....а США,а Саудіти більш не хочуть і вже не можуть терпіти Инів,мадурів,асадів (вербованих мафіозними кремлівськими котрелями)!Пора знищити фашиствуючу кремлівську чуму в усьому світі.
показати весь коментар
10.04.2020 14:42 Відповісти
Да,Мах,ти права:такої важливої,найважливішої статті доходу лишитись,......
показати весь коментар
10.04.2020 14:51 Відповісти
Да,Мах,ти права:такої важливої,найважливішої статті доходу лишитись,......
показати весь коментар
10.04.2020 14:52 Відповісти
Теперь заявления машки погрустнеют.
показати весь коментар
10.04.2020 21:11 Відповісти
Судя по перлам маруси - Рашка сидит не на нефтянрй трубе ,а плотно на коксе