6700 відвідувачів онлайн
1 970 16

Рада не розглядатиме закон про банки в понеділок, - нардеп "Голосу" Железняк

Рада не розглядатиме закон про банки в понеділок, - нардеп "Голосу" Железняк

Можливо, буде ще одне позачергове засідання Ради наступного тижня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомив нардеп "Голосу" Ярослав Железняк.

"Поки коаліція і Президент не планують виносити закон про банки на це позачергове засідання. Говорять, що, можливо, буде ще одне позачергове засідання на наступному тижні. Позиція партії "Голос" однозначна - питання банків має бути першим", - йдеться в повідомленні.

Також Железняк опублікував поки попередній порядок денний:

- 3279 (зміни бюджету 2020);
- 2370 (земельні кадастри);
- 3320 (медичні питання пов’язані з карантином);
- 3132 (питання АМКУ);
- 3276 (особливості судового контролю на період карантину);
- 1049 (єдиний рахунок з мінус тютюнової правки)
- 2339 (відповідальність за підпали трави);
- Постанови про відміну голосування про ринок землі.

Рада не розглядатиме закон про банки в понеділок, - нардеп Голосу Железняк 01

Топ коментарі
+2
Цугцванг. Или дефолт нападёт, или Беня...
показати весь коментар
10.04.2020 12:01 Відповісти
+1
А что так ?
коалиция и президент с Коломойским еще не закрыли все финансовые вопросы ?

бухгалтера Коломойского и слуги народа не свели дебет с кредитом за президентские выборы ???
показати весь коментар
10.04.2020 12:01 Відповісти
+1
Бубочка пока не рассчитался за рекламные услуги с 1+1 т.е. Г+Г
показати весь коментар
10.04.2020 12:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И шо, даже дефолтненападёт ?
показати весь коментар
10.04.2020 12:00 Відповісти
Цугцванг. Или дефолт нападёт, или Беня...
показати весь коментар
10.04.2020 12:01 Відповісти
А что так ?
коалиция и президент с Коломойским еще не закрыли все финансовые вопросы ?

бухгалтера Коломойского и слуги народа не свели дебет с кредитом за президентские выборы ???
показати весь коментар
10.04.2020 12:01 Відповісти
Еще не определились, какой конец они предпочитают...
показати весь коментар
10.04.2020 12:03 Відповісти
Бубочка пока не рассчитался за рекламные услуги с 1+1 т.е. Г+Г
показати весь коментар
10.04.2020 12:04 Відповісти
Даёшь дефолт и Зеклоуна на гиляке!
показати весь коментар
10.04.2020 12:04 Відповісти
а почему МЫ опять платить должны за банкет квартала с коломойским ?
я не хочу дефолта, при чем при дефолте все долги сохраняются и их все равно нужно будет выплачивать ...
показати весь коментар
10.04.2020 12:08 Відповісти
Это как в лодке если одна крыса съела все припасы то голодают все! Нех было эту крысу на борт брать и тем более делать её капитаном!
показати весь коментар
10.04.2020 12:33 Відповісти
а с теми 73% что за него голосовали что делать ???
у нас столько леса уже нет в Украине ...
показати весь коментар
10.04.2020 12:11 Відповісти
Ничего озера есть и черное море можно утопить! Хотя это раньше надо было делать!
показати весь коментар
10.04.2020 12:34 Відповісти
Нашивки им специальные на одежду, и чтобы с ними везде и ходили. И чтобы было понятно, что слабые мозги хуже любого коронавируса.
показати весь коментар
10.04.2020 12:39 Відповісти
Да норм чем скорей дефолт тем скорей снесут это недарозумение Бубочку и его шоблу слуг урода!
показати весь коментар
10.04.2020 12:05 Відповісти
ДЕФО́ЛТ:

Невыполнение денежных обязательств в установленный срок; неуплата долгов, финансовая несостоятельность.

долги не списывают а проценты пеня и штрафы с отсрочкой выплачивать прейдется ....
показати весь коментар
10.04.2020 12:10 Відповісти
Красава нарідом обраний ЗЕ ! Горить у вогні коронивірусу , коли нарід сидить вдома, як на арені стадіону за цим спостерігає!
показати весь коментар
10.04.2020 12:17 Відповісти
Вместо того, чтобы направить миллиарды Коломойского на медицину, мы миллиарды государства отдадим Коломойскому.
показати весь коментар
10.04.2020 12:37 Відповісти
Воно їм треба? Вони влаштовують шоу для голодного наріду. Венідіктовій дали команду вчепитись в Чорновіл