10476 відвідувачів онлайн

Ми не займаємося політикою, - ДБР про підозру Чорновол

Ми не займаємося політикою, - ДБР про підозру Чорновол

У Державному бюро розслідувань заявляють, що відомство працює поза політикою.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом агентству "Интерфакс-Украина" заявили в ГБР, комментируя заявление министра внутренних дел Украины Арсена Авакова, который  предложил первому замглавы ГБР покинуть госслужбу, назвав обыски у экс-нардепа Чорновол и выдвижение ей подозрения неадекватными и постыдными.

Як передає Цензор.НЕТ, про це агентству "Інтерфакс-Україна" заявили в ДБР, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, який запропонував першому заступнику глави ДБР покинути держслужбу, назвавши обшуки у екснардепа Чорновол і висунення їй підозри неадекватними і ганебними.

"ДБР перебуває поза політикою", - сказали в ДБР.

"Оцінку обґрунтованості підозри дає суд. Слідчий і прокурор у кримінальному провадженні є самостійними й ухвалюють рішення виходячи із зібраних доказів та обставин справи", - зазначили в Бюро.

Нагадаємо, 10 квітня екснардепка Тетяна Чорновол повідомила, що в її будинку відбувається обшук у зв'язку зі справою про смерть Володимира Захарова 18 лютого 2014 року, який під час пожежі в офісі "Партії регіонів" задихнувся чадним газом. У підсумку, ДБР повідомило про підозру в умисному вбивстві Тетяні Чорновол.

Державне бюро розслідувань заявляє нібито про вилучення в ході обшуків у екснардепки Тетяни Чорновол зброї.

Топ коментарі
+44
Бу-га-га!!!!!! Просто юмористы. Конечно же вы не занимаетесь политикой, как и правосудием. Вы занимаетесь заказами, ублюдки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
10.04.2020 19:40 Відповісти
+42
Самый короткий анекдот
показати весь коментар
10.04.2020 19:39 Відповісти
+24
Ага... все верят в это конечно.
показати весь коментар
10.04.2020 19:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
хер там, если Майдан поднимется то не для того что бы сменить нынешнего засранца на прошлого.
показати весь коментар
12.04.2020 00:47 Відповісти
Вас, пророссийские суки из ГБР, надо вешать.
Они, блин, политикой не занимаются, когда это именно политически затрагивает миллионы украинцев.
показати весь коментар
10.04.2020 20:43 Відповісти
В общем, надо снова выходить на Майдан, эти зе-суки не оставляют нам выбора.
показати весь коментар
10.04.2020 20:48 Відповісти
Из за юльки народ не хотел собираться, а из-за черновол тем более не будет. Выйдут максимум пятьсот активистов. Даже если будут говорить, что это рыговская заказуха. Юльку же рыги посадили и народ не вышел.
Надо собираться из за дерибана земли. Дерибан земли это АФЕРА ТЫСЯЧЕЛЕТИЯ И КАТАСТРОФА ДЛЯ УКРАИНЫ.
показати весь коментар
10.04.2020 21:01 Відповісти
Хорош трепалогией заниматься, пока у нас Украину убивают на глазах!
показати весь коментар
10.04.2020 21:27 Відповісти
Мы не занимаемся политикой,а занимаумся фуйней заказанной мацкалями через поц-Зе-дента - ГБР о подозрении Чорновол
показати весь коментар
10.04.2020 20:55 Відповісти
Вас просто повішають... без політики... просто віьмуть і повішають. Бо ви ******. Це я вважаю все одно що прийшли до мене , бо я пробув на Майдані від 24.11 до 24.02.
показати весь коментар
10.04.2020 21:04 Відповісти
Ой ВєЙ и шо вы мне тут развешиваете спагетти итальянской кухни на мои несчастные уши
показати весь коментар
10.04.2020 21:12 Відповісти
Довибирались .Лошари. Вихаркаєте.
показати весь коментар
10.04.2020 21:19 Відповісти
Ну так займитесь бриллиантовыми прокурорами, раз вы не занимаетесь политикой, брехло!
А обвинять именно политических оппонентов в том, что Стерненко выжил при третьем покушении, и убил бывшего десантника-киллера - это как раз политическое преследование! Т.к. каждый имеет право на защиту своей жизни любым способом, согласно Конституции и законам Украины, при нападении группой лиц, невзирая на тяжести, которые он может нанести нападавшим!
А Черновл - это вообще треш! Кроме нее там вообще никого не было! Она одна подпаливала рыгов, чтоб они сдохли все!?
показати весь коментар
10.04.2020 21:26 Відповісти
Та тільки політикою і займаєтесь.
показати весь коментар
10.04.2020 21:36 Відповісти
Те,чим вони займаються,без матюків назвати неможливо.
показати весь коментар
10.04.2020 21:56 Відповісти
Сказалі в ГБР.. Хто саме сказав? Посада і прізвище?
показати весь коментар
10.04.2020 22:05 Відповісти
Ха-ха-ха, 95 квартал поряд з ДБР просто діти.
показати весь коментар
10.04.2020 22:15 Відповісти
...все по колу, нічого не міняється....
показати весь коментар
10.04.2020 22:47 Відповісти
Вони піаряться до південного сходу, щоб підняти собі там рейтинг. І на цьому рейтингу розграбувати українську землю, що є АФЕРОЮ ТИСЯЧОЛІТТЯ. Необхідно, щоб південний схід розумів, що це їм кістка з "барського стола". А дерибан землі це величезне зло, яке не можна допустити. І захід не повинен забувати, що кого б вони не арештовували, дерибан землі допустити не можна.
показати весь коментар
11.04.2020 00:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2