9085 відвідувачів онлайн
11 585 125

Укргідрометцентр попереджає про заморозки в Україні найближчими днями, - ДСНС

Укргідрометцентр попереджає про заморозки в Україні найближчими днями, - ДСНС

За даними Укргідрометцентру, 13 квітня на Лівобережжі - сильні заморозки, вночі 14 квітня - заморозки і в східних областях.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДСНС.

13 квітня на всій території України очікуються пориви вітру 15-20 м/с, 13 квітня на Лівобережжі сильні заморозки (на поверхні ґрунту та в повітрі) 0-5° (ІI рівень небезпечності - помаранчевий); вночі 14 квітня у східних областях заморозки на поверхні ґрунту 0-5°(І рівень небезпечності - жовтий).

У Києі вночі 13 квітня очікуються сильні заморозки (на поверхні ґрунту) 0-2°(І рівень небезпечності - жовтий).

У Київській області вночі 13 квітня очікуються сильні заморозки 0-5°(І рівень небезпечності - жовтий)", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+17
Коли вже настане мир і процвітаніє?
Укргидрометцентр предупреждает о заморозках в Украине в ближайшие дни, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 2296
показати весь коментар
12.04.2020 23:27 Відповісти
+15
При Петрі весна була як весна ! )))
показати весь коментар
12.04.2020 23:40 Відповісти
+12
Заша! Тебе лайкнули три знатних зебіла: Татьяна Хайп, гей геев, Телеграф Телеграфовіч-Бонд. Нахєра мені картопля, якщо я її можу купити? А де я куплю квіти магнолії?
показати весь коментар
12.04.2020 23:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
після клоунів у владі астероїдами нас не налякаєш
показати весь коментар
13.04.2020 11:47 Відповісти
У молодого на мороз ....
показати весь коментар
12.04.2020 23:29 Відповісти
Больше заморозков, меньше короновируса. Подростки - ****** меньше будут под гаражами бухать, потому как снег в башка попадёт - совсем больно будет.
Яже_мамки и яже_папки, меньше будут на площадках со своими чадами гулять, как будто про короновирус они впервые в жизни слышут.
показати весь коментар
12.04.2020 23:31 Відповісти
Все нормально, мы гуляли и будем гулять при любой погоде. А ты умрешь от страха перед вирусом.
показати весь коментар
13.04.2020 00:19 Відповісти
абрикосы расцвели и померзли, а тут еще...эх
показати весь коментар
12.04.2020 23:41 Відповісти
мне просто интересно, Юля, Петя, ,Слава они что не видели соцопросов? загнали страну в Зе-жопу, а теперь делают вид, что не при делах? особенно Слава, своим невнятным противсистемным бормотанием мог бы изменить ход истории
показати весь коментар
12.04.2020 23:51 Відповісти
А тут ніхто не відключає, гріємось доки холодно, автомат відключає коли тепло.
Тут нема такої дурної системи як в Україні, де одна котельня на квартал. Тут автоматична котельня на під'їзд, рідше на будинок, тепло не губиться по дорозі кілометрами труб. Гріють під'їзд, стоїть регулятор, він і керує котельною. Всі труби в будинку, тепло ніде не губиться.
Два тижні було +24-26, батареї холодні, зранку чуть теплі бо зранку на вулиці +6. Гріють не в залежності від температури в квартирах, а в залежності від температури на вулиці. Регулятор підтримує +20-21 в квартирі. Розумно зроблено.
показати весь коментар
12.04.2020 23:51 Відповісти
Ця ж котельня гріє воду для душу круглий рік, всьо працює в автоматичному режимі. До будинку підведена тільки холодна вода і газ. Ну і ел. енергія, телефон, інтернет/телебачення по одному і тому ж кабелю. І відведена каналізація.
показати весь коментар
12.04.2020 23:58 Відповісти
І ще: - тут давно зрозуміли і підрахували що недогрівати доми / квартири в холодну пору року коштує в рази дорожче ніж нормально обігрівати. Якщо недогрівати то зростає кількість захворювань через які втрачаються робочі дні і витрачаються гроші на больничні і лікування. Діти хворіють частіше, втрачають уроки в школі і дальше по списку, тому нормально гріють. Перегрів квартир теж шкідливий для здоров'я - все досліджено і розраховано, і робиться так щоб все обходилось найдешевше, тобто оптимально.
показати весь коментар
13.04.2020 00:18 Відповісти
Опять с***ка абрикос в етом году не будет
показати весь коментар
12.04.2020 23:55 Відповісти
Не только абрикос. Уже вишни, черешни, сливы, персики местами зацветают.
показати весь коментар
13.04.2020 00:18 Відповісти
персики, вишни и сливы не очень заморозков боятся. Разве что больше -3 будет. А абрикосы при -1 уже померзли
показати весь коментар
13.04.2020 00:31 Відповісти
Ну, я думаю, что под сильными, они и имели ввиду заморозки до -5. А абрикосы в Киеве уже померзли.
показати весь коментар
13.04.2020 00:49 Відповісти
Где ето ваше обещанное глобальное потепление?
показати весь коментар
12.04.2020 23:57 Відповісти
Проявится летом, когда температуры будут стоять свыше +40 и без дождя месяцами... На Полесьи уже месяц дождя нет. Это весной-то...
показати весь коментар
13.04.2020 01:03 Відповісти
перетворюємось на пустелю потроху...
показати весь коментар
13.04.2020 11:57 Відповісти
Плоская Земля и анормальная жара.а вы думали Земля круглая?
показати весь коментар
13.04.2020 00:00 Відповісти
Вам по ящику и не такое скажут,типа Гагарин в космос летал и прочую хрень...
показати весь коментар
13.04.2020 00:01 Відповісти
Уровеннь Мирового океана одинаковый в земном корыте что в Индийском океяне,что в Атлантическом,и он не может быть КРУГЛЫМ...
показати весь коментар
13.04.2020 00:04 Відповісти
розповсюджена помилка
показати весь коментар
13.04.2020 19:38 Відповісти
Что-то сайт sinoptik.ua даже не вкурсе о грядущих заморозках.
показати весь коментар
13.04.2020 03:13 Відповісти
Фіг знає де ті заморозки, на 6 ранку у нас +7.
показати весь коментар
13.04.2020 06:38 Відповісти
Харків +1°
показати весь коментар
13.04.2020 06:53 Відповісти
Осел апокалипсиса даже с погодой умудрится обос*ться
показати весь коментар
13.04.2020 10:30 Відповісти
У нас вообще снег пошёл. И не хилый ветер. Весна бл**ть.
показати весь коментар
14.04.2020 23:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2