5027 відвідувачів онлайн

Справи Майдану: завершено розслідування про вчинення міліціонером злочинів проти майданівців

Справи Майдану: завершено розслідування про вчинення міліціонером злочинів проти майданівців

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього старшого слідчого районного управління Головного управління МВС України в місті Києві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.

Слідством встановлено, що упродовж грудня 2013 – лютого 2014 року підозрюваний безпідставно склав і підписав повідомлення про підозру трьом учасникам акцій протесту. Також колишній міліціонер подав до районного суду міста Києва клопотання про обрання відносно потерпілих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, які судом протиправно задоволено.

Колишній слідчий міліції підозрюється у:

  • зловживанні владою та службовим становищем (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України);
  • службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України);
  • притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, зі штучним створенням доказів та фальсифікацією (ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України);
  • незаконному перешкоджанні організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій (ч. 2 ст. 28, ст. 340 Кримінального кодексу України).

Наразі сторона захисту та потерпілі ознайомлюються з матеріалами провадження, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Топ коментарі
+8
Знайшли лише одного винуватого, а всі інші білі та пухнасті? Тепер йому присудять мінімальний термін і справа закрита! Це просто відмазка зевлади, щоб її не звинувачували в упередженості.
показати весь коментар
13.04.2020 11:09 Відповісти
+7
теперь дело за протестующими я так понял
показати весь коментар
13.04.2020 11:06 Відповісти
+6
вот и козел отпущения нарисовался
показати весь коментар
13.04.2020 11:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вот и козел отпущения нарисовался
показати весь коментар
13.04.2020 11:04 Відповісти
6 лет!
показати весь коментар
13.04.2020 11:05 Відповісти
теперь дело за протестующими я так понял
показати весь коментар
13.04.2020 11:06 Відповісти
Знайшли лише одного винуватого, а всі інші білі та пухнасті? Тепер йому присудять мінімальний термін і справа закрита! Це просто відмазка зевлади, щоб її не звинувачували в упередженості.
показати весь коментар
13.04.2020 11:09 Відповісти
У Петі навіть такої відмазки немає.
показати весь коментар
13.04.2020 12:23 Відповісти
Сейчас Портнов его "отмажет"
показати весь коментар
13.04.2020 11:12 Відповісти
Он конечно будет пенится, но им нужен козёл отпущения, чтоб по беспределу посадить майдановцев, изображая справедливость.
показати весь коментар
13.04.2020 11:57 Відповісти
Ахахах, нашли кого под танк кинуть, а дальше понеслась активистов мочить...
показати весь коментар
13.04.2020 11:16 Відповісти
Вот еще виновного нашли. Скоро он присоединиться к тем неисчислимым толпам преступников перед Майданом, посаженных за 5 лет патриотом и реформатором Порошенко
показати весь коментар
13.04.2020 11:18 Відповісти
Потрошина гнида пришедшая на крови Майдана к власти 5 лет грабила Украину и не одного мусора за Майдан так и не посадила. Садят при зе.
И мне интересно за бесчинства мусоров при карантине их тоже будут судить аж через 6 лет?
показати весь коментар
13.04.2020 11:18 Відповісти
практически всех мусоров, которых закрыли при порошенко выпустили при зеленском.
показати весь коментар
13.04.2020 11:19 Відповісти
Ну не выпустили, а обменяли. А вот при потрохе выпустили командира чёрной сотни и он сбежал в парашу.
показати весь коментар
13.04.2020 11:22 Відповісти
а как же так получалось у пороха выменивать тысячи наших военнопленных и не отдать мусорню убивавшую майдановцев? почему зелескотина отдает всех, кого хотят кацапы, а взамен получает таксистов и прочий биомусор?
показати весь коментар
13.04.2020 16:19 Відповісти
Во-первых - ответь сначала ты почему потрошиная гнида за 5 (ПЯТЬ ****) лет не посадила ни одного мусора которые расстреляли десятки людей? Потом будем думать почему их зе обменял.
показати весь коментар
13.04.2020 16:48 Відповісти
більшість мусорів випустили якраз при Порошенко. Згатайте хочаб Садовника з компашкою.
показати весь коментар
13.04.2020 12:04 Відповісти
ну давай пофамильно тех мусоров кого выпустили при барыге, кроме садовника. хотя лучше пофамильно напиши, тех кого при зедиоте посадили.
показати весь коментар
13.04.2020 16:15 Відповісти
как там обостоят дела с рыговскими титушками, которые убили в мариинском парке 23 человека?
показати весь коментар
13.04.2020 11:18 Відповісти
если постараться можно условку сделать )
показати весь коментар
13.04.2020 11:21 Відповісти
Ну с этими будет так же, как с сепарами и добробатами... Сепарам - условные, поруки, смешные сроки... Добробатам - как Торнадо - лет по 12!!!
показати весь коментар
13.04.2020 11:38 Відповісти