9001 відвідувач онлайн

Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску. ПЕРЕЛІК

Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску. ПЕРЕЛІК

Кабінет Міністрів пояснив, що вважається громадським місцем і де українцям потрібно носити медичну маску або респіратор для запобігання поширенню COVID-19.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Громадське місце - це частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи, стадіони", - йдеться в повідомленні.

Також це:

  • ліфти і таксофони;
  • приміщення та території закладів охорони здоров’я;
  • приміщення та території навчальних закладів;
  • дитячі майданчики; приміщення та території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
  • під’їзди житлових будинків;
  • підземні переходи;
  • транспорт загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
  • приміщення закладів ресторанного господарства;
  • приміщення об’єктів культурного призначення;
  • приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
  • стаціонарно обладнані зупинки маршрутних транспортних засобів тощо.

Опосередковано громадські місця також визначаються у статті 178 Кодексу:

  • вулиці,
  • закриті спортивні споруди,
  • сквери, парки,
  • всі види громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення).

Зазначається, що перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади.

Зокрема, в Києві до них зараховано зупинки громадського транспорту та 50-метрову зону навколо них, церкви і 50-метрову зону навколо них; заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торговельні ряди і ринки; кінотеатри та прилегла до них територія тощо.

Топ коментарі
+34
Могли сказать проще: "общественное место", это все за пределами вашей квартиры
показати весь коментар
14.04.2020 09:48 Відповісти
+27
маски должны носить только группы риска и то на свое усмотрение. Навязывать и делать с этого закон и есть противозаконно. Ровно как жесткий карантин при котором возникает много других проблем, как финансовых так и бытовых. Лечим одно а калечим все
показати весь коментар
14.04.2020 09:48 Відповісти
+14
ти про це?Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску - Цензор.НЕТ 6950
показати весь коментар
14.04.2020 09:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А про кладбища забыли или это не общественное место ?
показати весь коментар
14.04.2020 12:31 Відповісти
А про кладбища забыли или это не общественное место ?
показати весь коментар
14.04.2020 12:33 Відповісти
Ой ржу не могу......
ГДЕ в ст 178 Кодекса улицы и др?
Там про ПИВО!!!!!
показати весь коментар
14.04.2020 12:35 Відповісти
А про кладбища забыли или это не общественное место ?
показати весь коментар
14.04.2020 12:36 Відповісти
А про кладбища забыли или это не общественное место ?
показати весь коментар
14.04.2020 12:37 Відповісти
Чрезвычайно важно! Новые данные о коронавирусе COVID-19.

Это нужно обязательно прочитать каждому…(ОБНОВЛЕНО)

Что точно известно о коронавирусе.

1. Из дома выходить нельзя, но если нужно, то можно.

2. Маски то помогают, то не помогают, их обязательно носить.

3. Магазины закрыты, но их открывают если нужно.

4. В больницы бесполезно с этим идти, но идти обязательно.

5. Этот вирус смертельный, но в принципе не страшный.

6. Перчатки не помогут, но они нужны.

7. Все остаются дома, но все гуляют.

8. Еды в супермаркетах полно, но её кому-то не хватает.

9. Вирус на детей не действует, но дети в зоне опасности.

10. Оборудования не хватает, но оборудования достаточно.

11. Есть много симптомов того, что ты болеешь, но можно переболеть без симптомов.

12. Чтоб не болеть, нужно тренироваться, но в спортзалы и на пробежки нельзя.

13. Лучше всего гулять на воздухе, но на воздух, особенно в парки, нельзя.

14. Полные в зоне риска, но лучше сидеть дома и жрать, чем гулять на воздухе.

15. К пожилым людям нельзя приходить, но можно приносить продукты и лекарства.

16. Больным коронавирусом нельзя выходить, но можно ходить в аптеку и магазин - разъяснил кабинет министров.

17. Самим ходить к пожилым родственникам нельзя, зато можно заказывать им доставку, разносчики которой без масок и перчаток контактируют в день с сотней человек.

18. Каждый разжигающий панику начинает свое сообщение словами «не хочу разжигать панику, но».

19. Штрафы никак законно не обоснованы, но их выписывают.

20. Штрафы придуманы для нарушающих карантин, но можно штрафовать и тех, кто просто один вышел в парк.

21. Чрезвычайное положение не объявлено, но власти ведут себя так, будто оно есть.

22. На своей машине передвигаться можно, но ее увезут на штрафстоянку.

23. Вирус живёт на разных поверхностях два часа, нет, четыре, нет, шесть, нет, семнадцать дней. Но ему нужна влажная среда. А, нет, уже не нужна.

24. Те, кто уже переболел, больше не будет болеть, но заразиться снова может.

25. Передвижение на автомобиле могут запретить, чтобы не стало плохо, но волноваться не нужно, потому что запретят только тогда, когда будет совсем плохо.

26. Можно не ходить на работу, но это не значит, что тебя не могут уволить за прогулы.

27.ТРЕБОВАНИЕ от полицейской милиции носить с собой документы аналогично требованию к гражданкам носить с собой презервативы для удобства насильника.
показати весь коментар
14.04.2020 13:30 Відповісти
я бі сказал что текст написан для очередного вечернего квартала......
показати весь коментар
14.04.2020 17:36 Відповісти
... который с упоением смотрит зомбированный ими лохторат.
показати весь коментар
14.04.2020 18:03 Відповісти
Ця влада заганяє нас в будки, а ми покірно йдемо без опору, як скотина на убой. тільки один закон дає розяснення, що таке громадське місце і то тільки для паління і розпивання спиртних напоїв Це Стаття 1. ЗУ Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населенняВизначення термінівДля цілей цього Закону наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони; ВСЕ і не потрібно сюди добавляти ріки, парки, дороги, небо, гори, нори.
показати весь коментар
14.04.2020 13:37 Відповісти
Для зе власти все законы, кроме тупо принятых ими, до одного места. У них тольео один принцип - если хочется, то можно все.
показати весь коментар
14.04.2020 18:00 Відповісти
Елементерне порушення всіх конституційних свобод від Кабміну
А Кабмін це орган який вибирає Верховна Рада, депутатів котрої вибирає народ.

І що маємо - ті кого вибрали вибрані народом кажуть що народу не треба ніяких конституційних свобод і ще кажуть що народ це бидло яким можна керувати за допомогою наказів Кабміну
показати весь коментар
14.04.2020 14:40 Відповісти
Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску - Цензор.НЕТ 5727
показати весь коментар
14.04.2020 14:41 Відповісти
А ще прикол в тому, що більшість масок, які носять люди взагалі як мертвому припарки. Вони хіба що уловлять ваші виділення, коли ви кашлянете, ну і до обличчя не так часто будете торкатись. Що треба - так це респіратори класу FFP3 (червоні такі). Крім того треба носити і захисні окуляри. Коротше, самий провірений спосіб як не заразитися - максимально можлива самоізоляція
показати весь коментар
14.04.2020 17:35 Відповісти
Даже представитель ВОЗ в России Мелита Вуйнович сказала, что физическая дистанция защищает от коронавируса лучше, чем маска. По ее мнению, использование масок бесполезно, если игнорировать другие методы защиты.

Похоже, что наши д... из МОЗ мнение свих возовских хозяев не знают.
показати весь коментар
14.04.2020 17:56 Відповісти
а я только что выздоровел от кароновируса, сегодня легче, и хожу в магазины, срать я хотел на кабмин
показати весь коментар
14.04.2020 17:36 Відповісти
срать ви хотів на оточуючих, яких заразите.
показати весь коментар
14.04.2020 20:21 Відповісти
если на меня общество насрало., то почему я не могу на ето общество насрать?
показати весь коментар
14.04.2020 22:29 Відповісти
я 4 дня не ставал с постели , и ни кто не пришел. , ни пожрать , не попить., срал я на ето общество
показати весь коментар
14.04.2020 22:31 Відповісти
Улица понятие растяжимое )))))
показати весь коментар
14.04.2020 20:19 Відповісти
Рукожопы))) Они хоть читали статью 178 КУпАП??? Где там ПЕРЕЧИСЛЕНЫ общественные места?)))
показати весь коментар
14.04.2020 20:41 Відповісти
Які з цих місць можна вважати громадськими, а в якому можно без маски? Де штраф у 17 штук не випишуть?Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску - Цензор.НЕТ 5709Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску - Цензор.НЕТ 8779Громадське місце: Кабмін пояснив, де потрібно носити медичну маску - Цензор.НЕТ 2536